blog

Jessy Hodges Wiki: Wiek, Urodziny, Wzrost, Rodzice, Chłopak, Randki, Sprawy

Komedia przebyła długą drogę od bycia anonimową postacią w filmie do głównej fabuły. Jessy, jedna z błyskotliwych geniuszy gatunku komediowego, jest rysowniczką skeczy i zyskała uznanie grupy komediowej „BriTANick'. Ta wysublimowana artystka występuje teraz również w filmach i zadebiutowała w 2015 roku w „Hindsight'. zabawne filmy w mediach społecznościowych ze swoim partnerem Beckiem Bennettem w mediach społecznościowych.

 Jessy Hodges Wiki: Wiek, Urodziny, Wzrost, Rodzice, Chłopak, Randki, Sprawy

Kariera zawodowa Jessy:

Jessy jest świetna, jeśli chodzi o komedię szkicową. Jest związana z internetową grupą komediową „BriTANick. Mało tego, artysta, który ma szczery wysiłek w dziedzinie komedii i humoru, był także członkiem obsady „The Metal Children” wraz z artystami, takimi jak Betsy Aidem, Connor Barrett, Guy Boyd i wielu innych.

Jessy ma niesamowity film, który został oklaskiwany przez publiczność jako „Hindsight” (2015), „Crunch Time” i „Jak schudnąć w 4 dni” w 2016 roku.

Ile jest warte netto Jessy?

Artysta od najmłodszych lat kochał winorośl i przezabawne komedie parodii. Jest teraz niezwykle popularną postacią dzięki swoim śmiesznym filmikom na temat winorośli. Jessy zgromadziła swoją wartość netto dzięki swojej komedii szkicowej i występowaniu w różnych filmach. Chociaż jej zarobki jeszcze się nie pojawiły, prawdopodobnie cieszy się fortunami liczonymi w tysiącach dolarów.

Jessy spotyka się z Beckiem!

Opowiadając o swoim życiu osobistym, Jessy dzieli z nią świetny kontakt chłopak , Beck Bennett. Zgodnie z ich kontem w mediach społecznościowych, para zaczęła spotykać się ze sobą około 2011 roku i są razem od prawie siedmiu lat i wyznaczają cele w związku w tym procesie.

Duet przeniósł swój związek na zupełnie nowy etap w październiku 2015 roku, kiedy para zaczęła żyć razem. Beck podzielił się pierwszymi zdjęciami z nimi jako współlokatorem i szczerze powiedział, że pierwsza noc z Jessy oznacza pizzę na podłodze.

Obie gwiazdy, które są aktywne w mediach społecznościowych, informują swoich fanów o swoich aktualnych sprawach. W szczególności Jessy jest zajęta na Twitterze i nieustannie udostępnia śmieszne filmiki z winoroślami ze swoim chłopakiem.

Krótka biografia i rodzina Jessy:

Jessy Hodges świętuje swoje urodziny 8 sierpnia każdego roku na wiki. Urodziła się jako matka aktorki, Ellen Sandweiss. W swojej rodzinie ma siostrę Ali, która mieszka z ojcem w Huntington Woods w stanie Michigan. Jessy poszła do Berkley High School, aby ukończyć szkołę, a później uczęszczała na Uniwersytet Nowojorski w 2007 roku. Jessy ma około 5 stóp i 7 cali wzrostu i należy do rasy kaukaskiej.

Zalecane