blog

Jet Jurgensmeyer Wiki, Bio, Wiek, Wzrost, Rodzice i Wartość Netto

Jet Jurgensmeyer to amerykański aktor dziecięcy o ogromnych zdolnościach aktorskich, dobrze znany z ról w wysokobudżetowych filmach, takich jak American Sniper i Devil's knot. Wraz z płodną karierą aktorską Jet jest także gorącym zwolennikiem Fundacji Ryana Seacrest, która działa w inspirowaniu dzisiejszej młodzieży poprzez inicjatywy skoncentrowane na rozrywce i edukacji. Startujący w branży rozrywkowej od trzeciego roku życia, udana kariera Jet nie tylko osiągnęła szczyt sukcesu, ale także przyniosła obfite bogactwa i fortuny.

 Jet Jurgensmeyer Wiki, Bio, Wiek, Wzrost, Rodzice i Wartość Netto

Startujący w branży rozrywkowej od trzeciego roku życia, udana kariera Jet nie tylko osiągnęła szczyt sukcesu, ale także przyniosła obfite bogactwa i fortuny.

Wartość netto i kariera Jet Jurgensmeyera

Jet Jurgensmeyer gromadzi swoją wartość netto i fortunę jako aktor dziecięcy. Zgodnie z bizfluent.com, średnia wypłata dla aktorów dziecięcych w ogólnych filmach lub serialach waha się od 1166 do 3 403 USD tygodniowo, co oznacza, że ​​zmiażdżył kolosalną ilość bogactwa dzięki występowaniu w różnych filmach i serialach.

Zobacz: Jaimie Alexander Żonaty, chłopak, Net Worth

Jet Jurgensmeyer zaangażował się w sektor rozrywkowy od trzeciego roku życia, a jego rodzice pozwolili mu śpiewać i grać na instrumentach muzycznych od dzieciństwa, aby znaleźć odpowiednią dla niego scenę, odkrywając ukryty talent ich syna. W ciągu roku Jet dotarł na przesłuchanie, a teraz jest w podróży w karierze rozrywkowej.

Następnie w wieku pięciu lat zadebiutował na polu aktorskim występując gościnnie w serialu telewizyjnym CBS „CSI” Śledztwo na miejscu zbrodni „. Następnie dostał szansę pracy w wielu serialach telewizyjnych i filmach. W 2012 roku został obsadzony główną rolą w „ Małe Urwisy ratują sytuację ”. Następnie podpisał kontrakt na jedną z głównych ról w Legenda o ukrytej świątyni w którym zagrał postać Dudleya. Podobnie pojawił się w kilku filmach i serialach, w tym Przygody Catty Wompus, Shimmer and Shine, Hot In Cleveland, Complete Works i wiele innych.

Nie przegap: Jerry Reese wynagrodzenie, wartość netto, żona, syn

Jego kariera przypisuje mu nominację do kilku nagród za umiejętności aktorskie. Został nominowany do najlepszego występu w roli lektora jako młody aktor w filmie Agent specjalny OSO w 2012 roku, a także za najlepszą rolę w serialu telewizyjnym Gość z udziałem aktora Ten and Under dla Austina i Ally w 2013 roku. Ponadto był nominowany do dwóch pozostałych nagrody. Chociaż nie zdobył żadnych nagród, ale biorąc pod uwagę jego umiejętności, to tylko kwestia czasu, zanim wygra nagrody.

Ma również kanał YouTube pod własnym nazwiskiem, Jet Jurgensmeyer, z ponad 6314 subskrybentami, na którym zamieszcza kilka zabawnych filmów z różnych gatunków.

Obecnie mieszka z rodziną i cieszy się sukcesami zawodowymi dzięki ogromnym fortunom i bogactwom. Jego wymiary miłosne pojawiają się w mediach społecznościowych z pięknymi cytatami i zdjęciami odzwierciedlającymi czystą więź rodziców i potomstwa.

Dowiedz się więcej: Karoun Demirjian Wiki, Żonaty, Rodzice, Pochodzenie

Krótki życiorys

Urodzony w Nashville w stanie Tennessee w Stanach Zjednoczonych w 2004 roku Jet Jurgensmeyer obchodzi urodziny 27 listopada. Znakiem urodzenia 14-letniego aktora dziecięcego jest Strzelec. Został wychowany w Nashville przez rodziców, którzy byli właścicielami restauracji z muzyką na żywo i kolacją w Nashville. 14-letni aktor był uczony w domu od swojego przedszkola.

Zalecane