blog

Jharrel Jerome Wiki: wiek, wzrost, rodzice, dziewczyna, romans, wesoły

Aktor musi przedstawiać różne postacie, niezależnie od ich osobowości, aby zakwestionować ich wewnętrzną zdolność do występu przed masą. A to, co zrobił amerykański aktor Jharrel Jerome jako artysta, jest nie do pochwały. Grając postać, która jest przeciwna jego preferencjom seksualnym, staje się aktorem czysto błyskotliwym.

  Jharrel Jerome Wiki: wiek, wzrost, rodzice, dziewczyna, romans, wesoły

Jharrel, godny pochwały aktor

Kiedy jesteś aktorem, odczuwasz głębię postaci w swoim pierwszym obowiązku. Jharrel Jerome, który w wieku 19 lat postanowił wcielić się w postać geja w wydaniu z 2016 roku: światło księżyca .’ Najbardziej znany przebój roku zdołał zebrać 65 milionów dolarów i szturmem zdobył kasę.

Rok później, w 2017 roku, Jharrel wraz ze swoim partnerem, Ashtonem Sandersem, otrzymali nagrodę na MTV Movie Awards za najlepszy pocałunek. Obaj aktorzy, którzy grali postać gejowskich czarnych nastolatków w uznanym przez krytyków filmie, wymienili ze sobą namiętną wargę. Po sukcesie filmu Jharrel został obsadzony w filmie jak „ Pan. Mercedes ” (2017) i „ Potwory ” (2018).

Odkryj to: Bernice Burgos Wiki, Bio, Wiek, Urodziny, Córka, Pochodzenie, Wartość netto

Przyszedł z nowym filmem Netflixa zatytułowanym Pierwszy mecz w 2018 roku, w którym zagrał jako Emanuelle, aka długoletni przyjaciel Mo, Omari.

Wczesne życie i wsparcie rodziców

Poza byciem aktorem, który testuje swoje umiejętności na dużych ekranach, Jharrel jest również z zawodu raperem. Już w wieku 15 lat Jharrel zaczął pisać swoje rymy. Wiarygodność wsparcia należy przyznać jego rodzicom, a zwłaszcza matce Radoyce Hieronim, która zawsze zachęca syna.

Radoyka powiedział też, że jego poezja i wiersze zawsze robiły na kobiecie wrażenie. Cóż, Jharrel również łączy piękną więź ze swoim ojcem i uwielbia przesyłać wiele zdjęć, w których ukrywa swoje prawdziwe imię.

Dziewczyna; Z dala od światła reflektorów?

Ludzie zawsze mogą być bardziej spekulatywni, znając sprawy aktora po jego sukcesie po wydaniu „ światło księżyca .’ Nawet po zdobyciu tak ogromnej popularności Jharrel nie ma żadnych wiadomości dotyczących jego życia miłosnego.

Cóż, ma dziewczynę o imieniu Migella Accorsi, z którą spędza większość czasu, ilekroć ma wolne od pracy.

Przeczytaj także: Pat James-Dementri QVC, Wiki, Wiek, Urodziny, Mąż, Córka

Jharrel Jerome ze swoją dziewczyną Migellą Accorsi, zdjęcie opublikowane 15 lutego 2018 r. (Zdjęcie: Instagram)

Choć czas ich wspólnego przebywania jest zagadką, nie można zaprzeczyć, że są dobraną parą. Nawet Migella uwielbiała udostępniać zdjęcia swojemu chłopakowi na swojej stronie na Instagramie, co jest naprawdę błogie do oglądania.

Jednak od 2019 roku jego dziewczyna Migella przestał udostępniać zdjęcie na Instagramie. Żadna z par nie powiedziała, czy zerwali lub potajemnie prowadzą życie miłosne.

Oprócz życia miłosnego Jharrel pocałował się ze swoim kostiumem, Ashton Sanders na planie Moonlight. Później ogłosił, że nie jest postacią, którą wcielił się w „ Światło księżyca' za najlepszy pocałunek, który wygrał na MTV Movie Awards. Powiedział też, że jego zwycięstwo dowodzi, że sprawy zmierzają we właściwym kierunku, jeśli chodzi o kwestie LGBT, ponieważ wygrali większością głosów.

Fakty- Nagroda Emmy

Jako utalentowany aktor, Jerome Jerome zagrał w kilku filmach i projektach rozrywkowych. Wraz z szybką karierą został nominowany do nagrody Emmy w 2019 roku za główną rolę w Kiedy nas zobaczą . Rola Jerome'a ​​jako Koreya Wise'a w serialu dokumentalnym była głównym tematem przemówienia, które przedstawiało życie ponad dziesięciu lat w więzieniu za zbrodnię, której nie popełnił.

Po kilku miesiącach nominacji zdobył nagrodę Emmy za główną rolę w limitowanych filmach lub serialach w dokumencie Ava DuVernay, Kiedy nas widzą. Wyprzedzając innych nominowanych, w tym Mahershalę Ali, Benicio Del Toro, Hugh Granta, Jareda Harrisa i Sama Rockwella, Jerome zaznaczył swoją pierwszą nominację do Emmy i wygrał.

Po triumfie Jerome podziękował wszystkim innym nominowanym, swojej rodzinie i Avie DuVernay za stworzenie takiej platformy, która pozwoli wykorzystać jego umiejętności aktorskie. Jerome stwierdził również, że powinien siedzieć w Bronksie, chłodzić i czekać na gotowanie swojej mamy czy coś, ale stoi przed swoimi inspiracjami.

Co ważne, swoją nagrodę zadedykował mężczyznom znanym jako „Uniewinniona piątka” który był na widowni podczas ceremonii rozdania nagród Emmy.

Krótki życiorys

21-letni amerykański aktor filmowy urodził się 9 października 1997 roku w Bronksie w Nowym Jorku w Stanach Zjednoczonych. Jharrel ukończył szkołę w Fiorello H. LaGuardia High School, a później udał się do Ithaca College w Nowym Jorku, aby ukończyć edukację zgodnie z wiki. Stojąc wysoki na przyzwoitym wzroście, który będzie rósł stopniowo wraz z wiekiem, Jharrel należy do pochodzenia afro-latynoskiego.

Musisz również to zobaczyć: Ben Robson Wiki, wiek, urodziny, żonaty, żona, dziewczyna, wesoły, wzrost

Jharrel dorastał w małej rodzinie składającej się z siostry, ojca, matki, dwóch kuzynów, ciotki i dziadków. Jak informowaliśmy, był bardzo blisko swojego dziadka.

Zalecane