blog

Jhené Aiko Wiki: Rodzeństwo, Big Sean, Córka

Jhené Aiko to amerykańska piosenkarka. Jest znana ze swoich piosenek, takich jak Herself, The Worst i Sail Out. Ogłosiła się jako piosenkarka i modelka w kilku teledyskach grupy R&B B2K. Była również znana jako kuzynka członka B2K Lil’ Fizz, co miało jedynie promować jej reputację. Jhené jest także dziewczyną piosenkarza Big Seana.

  Jhené Aiko Wiki: Rodzeństwo, Big Sean, Córka

Ma też troje przyrodniego rodzeństwa ze strony ojcowskiej. Marcia i Dio są od niej starsi, a Kareena jest jej młodszą siostrą. Mila J wydała oświadczenie 26 marca 2014 r. i ujawniła, że ​​nie ma rywalizacji ze swoją młodszą siostrą. Powiedziała też, że nie martwi się porównywaniem do Jhené.

Życzyła urodzin swojej młodszej siostrze Kareenie 17 sierpnia 2018 r. I powiedziała, że ​​​​wszyscy mają powiedzieć spóźnione urodziny jej młodszej siostrze na podpisie.

Randki z Big Seanem; Zostawia swojego byłego chłopaka dla sławnego rapera

Jhené spotyka się z Seanem Michaelem Leonardem Andersonem, znanym również jako Big Sean od października 2016 roku. Zakochani są obecnie jedną z najbardziej uroczych par w branży muzycznej. Duet wokalistów współpracuje również zawodowo. Jhené i Big Sean pracowali razem w 2013 roku nad Strzec się, oraz Zamierzam być i zaczęli znajdować drogę do swoich serc.

Para zaprzyjaźniła się ze sobą w roku, w którym zmarł jej brat w 2012 roku. Poszła na swoją pierwszą nieoficjalną randkę z Big Seanem na mecz koszykówki, mimo że spotykała się ze swoim ówczesnym chłopakiem.

Zerwała ze swoim ówczesnym chłopakiem po tym, jak dowiedziała się, że był on legalnie żonaty z matką swojego dziecka. Tatuś nie chciał się z nią rozwieść, co skłoniło ją do zerwania z nim związku.

Wiele lat później ponownie nawiązała kontakt z piosenkarzem Big Seanem i od tego czasu para jest nierozłączna zarówno w życiu osobistym, jak i zawodowym.

Przeczytaj też : Selita Ebanks Żonaty, Mąż, Chłopak, Rodzice, Wartość netto

Po tym, jak ujawniła swoją pierwszą randkę z Big Seanem, wielu fanów oskarżyło ją o oszukanie byłego męża Dot Da Genius. 12 lutego 2018 r. wyjaśniła za pośrednictwem Twittera i powiedziała:

„W 2012 roku byłam w związku z kimś, kto był potajemnie nadal żonaty z matką jego dziecka, a półtora roku byliśmy razem… ta osoba nie była Kropką”.

rozwód z mężem producenta muzycznego; Ma córkę z O'Ryan

Amerykańska piosenkarka R&B, Jhené Aiko, potajemnie wyszła za mąż za producenta muzycznego Oladipo Omishore A.K.A Dot Da Genius w 2014 roku. O swoim małżeństwie ujawnili się w marcu 2016 roku. Po krótkim okresie bycia razem w sierpniu 2016 roku złożyła wniosek o rozwód.

Jhené Aiko spotykała się również z bratem piosenkarza B2K, O'Ryanem w 2005 roku. Mieli uroczą córkę o imieniu Namiko Love w listopadzie 2008 roku. Ale Jhené zerwała ze swoim tatusiem dziecka w 2008 roku. Wychowuje córkę jako samotna matka, co również przeszkadzało przez jakiś czas jej muzycznym profesjonalistą. Jhené wydała piosenkę duetu S ing ze mną z córką Namiko Love w 2017 roku.

Oskarżony o kradzież pracy artysty z Kolorado

Elisa Rose Mountain wniosła sprawę przeciwko popularnej piosenkarce Jhené Aiko i oskarżyła, że ​​piosenkarka ukradła jej prace. Elisa twierdziła w pozwie, że Jhené wykorzystała stworzone przez nią projekty dla linii modowej, którą wypuściła cztery lata temu.

Elisa stwierdziła w dokumentach prawnych, że piosenkarka wzięła emblemat, który opracowała i oznaczyła znakiem towarowym jako Hamsa Mandala, co jest artystycznym przekręceniem znaku Hamsa. Zarzuciła nawet, że Jhené wykorzystała ten projekt w 2015 roku do koszulki Jhené Aiko Hamsa Circle Goddess, którą sprzedawała w swojej linii modowej Soul of Summer we współpracy z PacSun i Neff Headwear. Decyzja sądu nie została jeszcze rozpatrzona. A Jhené ma wydać oświadczenie.

Powiązany link : Mark Selby Ślub, żona, rodzina, dzieci

Krótki życiorys

Jhené Aiko urodziła się 16 marca 1988 roku w Los Angeles w Kalifornii jako Jhené Aiko Efuru Chilombo. Jhené ma obywatelstwo amerykańskie i należy do mieszanego pochodzenia etnicznego. Jhené stoi na wysokości 1,57 m (5’ 2’’).

Urodziła się dla rodziców Karamo Chilombo i Christiny Yamamoto. Mieszka z matką w Inglewood w Kalifornii.

Zalecane