blog

Jill Marie Jones żonaty, mąż, chłopak, wartość netto, pochodzenie etniczne

Otwarta i namacalna natura Jill Marie Jones pomogła jej stać się uznaną aktorką z walczącej wówczas modelki. Zaintrygowała publiczność swoim niesamowitym występem w serialach komediowych UPN, Girlfriends, serialu Fox nadprzyrodzonym, Sleepy Hollow, serialu horror-komediowym Starz, Ash vs. Evil Dead i filmach, Drool i The Longshot.

 Jill Marie Jones żonaty, mąż, chłopak, wartość netto, pochodzenie etniczne

Kariera i postęp:

Wspaniała aktorka, Jill Marie, rozpoczęła karierę aktorską od serialu telewizyjnego City Guys w 2000 roku. Jednak zmiana nastąpiła w jej karierze po występie w serialu komediowym UPN Girlfriends stworzonym przez Marę Brock Akil. Wystąpiła także w wielu innych serialach telewizyjnych, takich jak City Guys, Gillian in Georgia, American Horror Story: Asylum i Sleepy Hollow.

Gwiazda wykorzystała swoje umiejętności aktorskie w kilku filmach, w tym Universal Remote, The Perfect Holiday, The Longshots, Meeting Spencer, 35 oraz Ticking and Hear No Evil. Zdobyła również nominacje za swoją niesamowitą rolę, w tym nagrodę BET Comedy Award dla najlepszej aktorki drugoplanowej w serialu komediowym oraz NAACP Image Award dla najlepszej aktorki drugoplanowej w serialu komediowym dla dziewczyn.

Czym jest Jill Net Worth?

Jill Marie poświęciła ponad dekadę w sektorze aktorskim. Zdobyła ogromne uznanie dzięki swoim różnorodnym rolom, od komedii po horror. Oprócz sławy aktorka gromadzi również ogromną wartość ze swoich oszałamiających występów. Styl życia Jill Marie sugeruje, że jej wartość netto przekracza tysiące.

Czy znalazła miłość swojego życia?

Według niektórych źródeł Jill jest niezamężna i niezamężna. Aktorka wydaje się cieszyć samotnością po zmierzeniu się z trzema dysfunkcyjnymi związkami. Wcześniej spotykała się z Peterem Drangą, rosyjskim muzykiem w 2013 roku. Para była często widywana razem w kilku okazjach i miejscach, ale nigdy nie ujawniła otwarcie na temat związku. Przed nim była związana z byłym chłopakiem, Rayem Liottą w 2006 roku i Bryce Wilsonem w latach 2005-06.

Wydaje się, że gwiazda zmieniła ostatnio swoje postrzeganie małżeństwa, życia małżeńskiego i macierzyństwa. W wywiadzie dla vibe.com wyznała, że ​​chce męża, który jest uczciwy i gotów spędzić z nią resztę życia. Podobnie przedstawiła swoją opinię o macierzyństwie, że dzieci są darem Bożym i żadna kobieta nie powinna ulegać pokusie w tej sprawie.

Krótki życiorys:

Pochodząca z afrykańsko-włoskiego pochodzenia, Jill Marie Jones urodziła się 4 stycznia 1975 r. w Dallas w Teksasie w USA. Wśród jej rodziców jej ojciec jest Włochem, a matka Afrykanką. Jest absolwentką Duncanville High School i Texas Woman's University. Wcześniej była cheerleaderką Dallas Cowboys przez dwa lata i tancerką Dallas Mavericks przez rok. Ma 5 stóp 8 cali wzrostu, co poprawia jej uwodzicielski wygląd.

Zalecane