blog

Jill Martin Wiki, Żonaty, Mąż, Chłopak, Związek, Wzrost, Wynagrodzenie

Nie tylko ma ręce w wielu sektorach, ale wyróżnia się na każdym kroku, jaki stawia. Jill Martin, która jest amerykańską prezenterką sportową i osobowością telewizyjną, jest znana ze swojego wkładu w „Today Show” NBC.Czterokrotna zdobywczyni nagrody Emmy jest również entuzjastką mody i ma na swoim koncie rekord świata, ponieważ wraz z Kennethem Cole zaprojektowali największy but na wysokim obcasie.

Szybkie informacje

 • Data urodzenia
 • Wiek
 • Narodowość
 • Zawód
 • Stan cywilny
 • Rozwiedziony
 • Chłopak/Randka
 • wesoły/lesbijka
 • Wartość netto
 • Pochodzenie etniczne
 • Media społecznościowe
 • Dzieci dzieci
 • Wzrost
 • Edukacja
 • Rodzice
 • Rodzeństwo

Nie tylko ma ręce w wielu sektorach, ale wyróżnia się na każdym kroku, jaki stawia. Jill Martin, która jest amerykańską prezenterką sportową i osobowością telewizyjną, jest znana ze swojego wkładu w „Today Show” NBC.Czterokrotna zdobywczyni nagrody Emmy jest również entuzjastką mody i ma na swoim koncie rekord świata, ponieważ wraz z Kennethem Cole zaprojektowali największy but na wysokim obcasie.

Kariera i postęp:

Absolwent Uniwersytetu Michigan posiada dyplom z komunikacji. Rozpoczęła swoją przygodę z nadawaniem, gdy pracowała jako asystentka w „The Maury Povich Show”. Mówi się „Fortuna sprzyja odważnym”, podobny incydent miał miejsce, gdy dostała przerwę, gdy projektant spóźnił się na pokaz, pozostawiając ją do przejęcia.

W 2000 roku CBS 4-WFOR zatrudniło ją jako prezenterkę sportową, gdzie również brała udział w relacjach z huraganu. Obecnie jest reporterem New York Knicks, gdzie udziela się w przerwach i post-meczowych programach. Pracuje również jako współautorka programu „Today Show” NBC. Pojawiła się nawet w sequelu „Nastoletnie zmutowane żółwie ninja” w 2016 roku.

Czterokrotna laureatka nagrody Emmy jest zaangażowana w działalność Fundacji Ogród Marzeń na rzecz dzieci w kryzysie. Jest również współautorką bestsellerowego przewodnika po stylu New York Timesa.

Jej wartość netto i wynagrodzenie:

Współtwórca „NBC's Today Show” jest znaną osobowością telewizyjną, a jej wkład w program jest rzeczywiście cenny dla każdej telewizji. Nawet NBC i New York Times zapewniają sporą pensję swojej gwieździe.

Chociaż jej zarobki i wartość netto nie zostały jeszcze ujawnione, ma do czynienia z oszałamiającą pensją, a także zarabia znaczną kwotę ze swojego wkładu w modę. Pod koniec 2014 roku wpisała swoje nazwisko do Światowego Rekordu Guinnessa, ponieważ wraz z projektantem Kennethem Cole'em pobiła rekord największego buta na wysokim obcasie, który ma 6 stóp i 1 cal wysokości.

Może ci się spodobać również: Katy Tur Wiki NBC, żonaty, mąż lub chłopak, randki

Romans z tajemniczym chłopakiem!!

Urocza prezenterka sportowa jest w błogim związku ze swoim chłopakiem, którego tożsamość przez długi czas pozostawała tajemnicą. Widziano ją na wakacjach na plaży Florydy.

W lutym 2014 r. Daily Mail zauważył piękność z wysokim i przystojnym przystojniakiem, gdzie widziano ich przytulających się i spędzających ze sobą czas. Na zdjęciach pokazała swoją idealną figurę w bikini, a jej beau był widziany w normalnych szortach. Romans duetu był oczywisty, a ona otrzymała nawet przejażdżkę na ramię za swoją miłość.

Jill ze swoim niezidentyfikowanym Beau na Florydzie, luty 2014
(Zdjęcie: Dailymail)

Nawet po tym, jak zdjęcia pojawiły się w mediach, nadal ukrywała jego imię i dalsze szczegóły dotyczące tego, czy planuje wyjść za mąż.

Jednak w roku 2019 pani wylała fasolę z magazynem Today dotyczącym jej życia osobistego. Rozmawiając z ankieterem w lutym 2019 r., podzieliła się swoją historią miłosną, mówiąc, że ona i jej chłopak, imieniem Erik, poznali się przez aplikacje randkowe. Jej mężczyzna Erik ma troje uroczych dzieci.

Od tego czasu Jill przekazuje aktualizacje swojego romantycznego życia miłosnego w mediach społecznościowych. Ich ostatnie przytulne zdjęcie na Instagramie miało miejsce 18 marca 2019 r., gdzie ona i jej ukochana uśmiechnęli się z radości i zrobili sobie selfie.

Pomimo ich bliskości, duet miłosny jeszcze nie chełpił się szybkim małżeństwem. Poza tym Jill nie wykazała zainteresowania uczynieniem Erika jego mężem.

Zobacz więcej: Nicolette Grey Wiki, wiek, chłopak, rodzina, wartość netto

Jej krótkie życiorys i rodzina:

Według jej wiki, Jill Sondra Dorfman, znana jako Jill Martin w wieku 41 lat, urodziła się 14 kwietnia 1976 r. na Manhattanie w Nowym Jorku w Stanach Zjednoczonych.

Ma brata o imieniu Jonathan i ujawnia, że ​​raz w tygodniu odwiedza rodziców na kolację i zabiera ich do eleganckiej restauracji. Jej rodzice przeszli pół wieku małżeństwa, a Jill wraz z rodziną świętowała swoją 50. rocznicę ślubu 2 lutego 2019 roku.

Badać: Josh Richards Wiki, Dziewczyna, Rodzice

Komentator sportowy, który ma 5 stóp i 6 cali wzrostu, utrzymuje stonowane ciało i należy do białej grupy etnicznej.

Zalecane