blog

Jillian Mele Wiki, Bio, Żonaty, Mąż, Chłopak, Randki i Wynagrodzenie

Sześć miesięcy i huk! FOX News szybko zwizualizowało talent Jillian Mele, która awansowała w Fox and Friends First w mniej niż sześć miesięcy. Jillian jest prezenterką wiadomości, która dwukrotnie zdobyła nagrodę Emmy. Najbardziej znana jest jako prezenterka sportowa, a obecnie pracuje jako jedna z głównych prezenterek w Fox News Fox and Friends First, zdobyła uznanie w programie Breakfast on Broad.

  Jillian Mele Wiki, Bio, Żonaty, Mąż, Chłopak, Randki i Wynagrodzenie

Najbardziej znana jest jako prezenterka sportowa, a obecnie pracuje jako jedna z głównych prezenterek w Fox News Fox and Friends First, zdobyła uznanie w programie Śniadanie na Broad .

Ile wynosi pensja Jillian?

Wartość netto byłego prezentera wiadomości szacuje się na 900 tysięcy dolarów. Przywołuje znaczną część swojej wartości netto jako prezenterka wiadomości w FOX. Zgodnie z Payscale, jest uprawniona do średniej pensji w wysokości 71 000 USD, podczas gdy pakiet wynagrodzeń prezentera wiadomości FOX News waha się od 35 000 USD do 172 000 USD.

Podobno mieszka w luksusowym domu w Filadelfii i prowadzi wystawny tryb życia.

Karierę rozpoczęła jako stażystka w Comcast Sports Philadelphia. Następnie pracowała jako współprowadząca wieczorne wiadomości w Binghamton i była korespondentką. Dołączyła do NBC10 w październiku 2007 roku i pracowała jako prezenterka w segmencie sportowym.

Dołączyła do FOX News w kwietniu 2017 r. i niecałe sześć miesięcy po tym, jak podpisała lukratywny kontrakt, dzięki czemu stała się jednym ze współgospodarzy nowego programu Najpierw lis i przyjaciel w październiku 2017. Dołącza do gwiazdorskiej obsady, która obejmuje m.in Rob Schmitt , Wrzos dzieci , Carley Shimkus , Tracee Carrasco , Jackie Ibanez i wiele więcej.

Jillian ujawnia o chłopaku; Czy jest żoną swojego męża?

W przeciwieństwie do innych osobowości telewizyjnych, które ze względną łatwością podają dane osobowe, woli zamknąć drzwi do swojego życia osobistego. Jednak w 2013 roku dała przebłyski swojego życia osobistego poprzez serię tweetów. 15 kwietnia 2013 roku ujawniła, że ​​jej chłopak mieszkał w Bostonie, w pobliżu wybuchu. Wspomniała również, że po wybuchu maratonu w Bostonie nic mu nie było.

Czy czytać: Steve Doocy Żona, rozwód, syn, wynagrodzenie, wartość netto

Następnie 12 czerwca 2013 roku powtórzyła, że ​​ma chłopaka, który mieszka w Bostonie. Krążyły plotki, że Jillian potajemnie wyszła za mąż za swojego wymarzonego mężczyznę, ale nigdy nie potwierdziła wiadomości i nadal informowała o swoim zainteresowaniu miłosnym.

13 maja 2016 r. napisała na Twitterze, że kocha osobowość i postawę Johna Clarka z NBC. Następnie fan przesłał zdjęcie ponownie i powiedział, że byłby dla niej świetnym chłopakiem. Jednak tego samego dnia wyjaśniła swojemu fanowi, że jest w związku randkowym w najskromniejszy możliwy sposób. W dniu 24 maja 2016 r. ponownie napisała na Twitterze o swoim życiu miłosnym i powiedziała, że ​​będzie zajęta piciem drinka ze swoim partnerem.

Jednak po jej tweecie w maju 2016 r. na temat tajemniczego mężczyzny nigdy nie informowała o nim. Czy przemieniła go w swojego męża, czy miała rozłam?

Cóż, zachowała w tajemnicy swoje życie osobiste i jeszcze nie ujawniła swojego wymarzonego męża i statusu związku. Na razie jeszcze nie wyszła za mąż w oczach opinii publicznej.

Nie przegap: Brian Kilmeade Żona, rodzina, dom, wartość netto

Jednak wciąż przesyła zdjęcia swojego ukochanego zwierzaka Corgi. Opublikowała zdjęcie ze swoim psem 23 czerwca 2018 r. i powiedziała, że ​​cieszy się deszczową sobotą ze swoim starym mężczyzną.

Krótka biografia Jillian

Jillian urodziła się pod nazwiskiem Jillian Bridget Mele 17 września 1982 roku, co daje jej 35 lat. Otworzyła oczy w Filadelfii w Pensylwanii.

Stoi na wysokości 1,72 m (5 stóp i 8 cali) i ma atrakcyjne wymiary ciała 35-24-36 cali. Utrzymuje się w najlepszej możliwej formie i angażuje się w gry na świeżym powietrzu. Jest zagorzałą miłośniczką golfa i od czasu do czasu; wskakuje na pole golfowe, aby dać dobre zamachy. Uwielbia też tańczyć i dorastała jako baletnica. Specjalizowała się w tapie, balecie i jazzie.

Urodziła się dla rodziców Thomasa Mele i Roseanna Zlemka Mele. W swojej rodzinie ma też młodszego brata. W tweecie z 4 marca 2016 r. ujawniła, że ​​ma homoseksualnego członka rodziny i była rozgniewana przez wywiad z Eli Apple.

Więcej o kotwicy lisa: Ainsley Earhardt Wiki, mąż, w ciąży, dzieci, wynagrodzenie i wartość netto

Mele studiowała i ukończyła edukację na Uniwersytecie La Salle ze sztuką i komunikacją w 2005 roku.

Zalecane