blog

Jilly Anais Wiek, narodowość, pochodzenie etniczne, chłopak, randki, zaręczyny, wzrost

Modelka na Instagramie i piosenkarka pop, która potrafi sprawić, że świat ruszy Ohh! Dzięki swoim śmiesznym teledyskom i filmom Jilly Anais jest współczesnym symbolem seksu. Była Miss Teen Houston, Jilly, która pamiętała swój debiut z EP The Juice, wyprodukowanym przez duet LA Production The Invaders. Jilly, która uderzyła w wiadomości o swoim związku z gwiazdą NBA, Dejounte Murrayem, ma imponujące CV do zaprezentowania, w tym modeling, taniec wyczynowy, aktorstwo, reklamy i reklamy prasowe.

  Jilly Anais Wiek, narodowość, pochodzenie etniczne, chłopak, randki, zaręczyny, wzrost

Jilly, która uderzyła w wiadomości o swoim związku z gwiazdą NBA, Dejounte Murrayem, ma imponujące CV do zaprezentowania, w tym modeling, taniec wyczynowy, aktorstwo, reklamy i reklamy prasowe.

Kariera i życie zawodowe

Kiedy masz niewinną twarz i dźwięk, który jest pod każdym względem wyjątkowy, z pewnością odniesiesz sukces. Był rok 2009, kiedy Jilly wciągnęła się w reklamę agencji Page Parkes Modeling and Acting Agency. Od tego czasu musiała tylko patrzeć w świetlaną przyszłość. W 2010 roku Jilly wygrała konkurs z Miss Teen Houston. Ale Jilly zdała sobie sprawę z potrzeby kształtowania swojego aktorstwa, więc Jilly uczęszczała na zajęcia aktorskie w Los Angeles w 2014 roku. Troi Irons napisało singiel Jilly Po imprezie , a Jilly miała szansę pracować z Lupe Fiasco, Timbalandem i Ritą Orą.

Nie przegap: Mayan Lopez Wiki, wiek, wartość netto | Fakty o córce George'a Lopeza

Jilly walczyła o powrót do srebrnego ekranu w Real Husbands of Hollywood Kevina Harta, a także w Demi Lovato Fajnie na lato . W tym czasie nigdy nie zawiodła swoich obserwujących na Instagramie, w których Jilly zawsze daje smakołyki swoimi zdjęciami i filmami w bikini.

Ile jest warte netto Jilly?

Sensacja w mediach społecznościowych zdobywa jej wartość netto dzięki występom w filmach i na jej własnym kanale YouTube o nazwie Jilly Anais . Pop-diva zaczęła publikować swoje audio i teledyski w wieku 16 lat od 5 stycznia 2012 roku. Zdobyła również fortunę i sporą część sukcesu dzięki swojemu internetowemu wideo i piosence Sok (2016).

Według Social Blade, Jilly zarabia miesięcznie od 332 do 5,3 tys. Gromadziła też bogactwo za swoje krótkie występy w serialach telewizyjnych Kapryśny (2016) i Wschodnie Los High (2017).

Jej chłopak Dejounte Murray, który został wybrany jako „największe kradzieże” NBA, otrzymuje roczną pensję w wysokości ponad 1 miliona dolarów jako zawodnik San Antonio Spurs. Otrzymuje również znaczną kwotę dzięki promowaniu marki, co zwiększa jego wartość netto.

Wiedz również: Brittany Cartwright Wiki, wiek, utrata masy ciała, przed i po, wartość netto

Czy Jilly jest zaangażowana w Dejounte?

Hottie na Instagramie od jakiegoś czasu spotyka się z 22-letnim graczem NBA, Dejounte Murray, ale potwierdzone doniesienia o jej zaręczynach z gwiazdą NBA jeszcze się nie pojawiły. Poza karierą zawodową, razem pojawili się na swoim kanale YouTube i stali się błyskawiczną sensacją w internecie. Sprośny film zatytułowany Wynik paska (teraz usunięty) został opublikowany na platformie cyfrowej pod koniec sierpnia 2018 r., gdzie zgodzili się zdjąć ubrania, gdy nie udało się zdobyć bramki do koszykówki.

Jilly i jej chłopak Dejounte Murray w sierpniu 2018 r. (Zdjęcie: Clutchpoints.com)

Nie było nawet bliskiej walki między nimi, kiedy Jilly zdołała strzelić przynajmniej jednego i została oszołomiona przez swojego partnera, który oddał dziesięć strzałów z rzędu. Oprócz konkurencyjnych i odważnych gier, publikują filmy o swojej codziennej rutynie.

Przeglądaj więcej na Calum Najlepsza dziewczyna, wesoły, wartość netto

Krótki życiorys

Według źródeł wiki, Jilly Anais Moor posiada obywatelstwo amerykańskie. Urodziła się 2 stycznia 1996 roku w Houston w Teksasie i została wychowana przez rodziców, Julesa K. Moora i Theresę wraz z młodszym bratem. Jilly jest bardzo blisko ze swoimi rodzicami i najbardziej ich uwielbia.

Ma wysokie pochwały dla swojego taty, Jules, którego uważa za swoją pierwszą miłość i wspaniałego ojca. Piosenkarka zabrała również swoje konto na Instagramie, aby życzyć Jules, która jest kręgosłupem jej rodziny, pozdrowienia z okazji Dnia Ojca 2018.

Podobnie, jej miłość i przywiązanie do matki, Theresa, zastanawia się nad swoim postem na Dzień Matki. Jilly uważa swoją mamę za niezwykłą kobietę, która jest jej najlepszą przyjaciółką i wiodącą postacią w życiu.

22-letni piosenkarz pop stoi na wysokości 1,68 m (5 stóp 6 cali) i waży około 125 funtów. Jilly dziedziczy jamajski akcent i ma afroamerykańskie pochodzenie etniczne.

Zalecane