blog

Jim Moret Żonaty, Żona, Rozwód, Rodzice, Wzrost, Pensja, Wartość netto, Bio

Jim Moret jest popularnym prezenterem i prezenterem telewizyjnym, który od ponad 25 lat zajmuje się wiadomościami rozrywkowymi i tradycyjnymi twardymi wiadomościami. Reporter Moret jest głównym korespondentem Inside Edition od 1988 roku. Jest stałym współpracownikiem, analitykiem prawnym i gościnnym gospodarzem w CNN, HLN, Fox News Channel, Court TV i MSNBC. Często widuje się go głoszącego, jak przebaczenie daje mu ukojenie i harmonię od wewnątrz w trudnych czasach.

  Jim Moret Żonaty, Żona, Rozwód, Rodzice, Wzrost, Pensja, Wartość netto, Bio

Ile ma wartość netto Jima Moreta?

Jim Moret zgromadził ogromną wartość netto dzięki swojej lukratywnej profesji dziennikarskiej. Jego pensja w CNN wynosiła 75000 dolarów rocznie w 2001 roku. Jego występy w filmach Potężny wiatr, praktyka oraz Młody i niespokojny przyczynił się do jego zarobków. Wraz z rosnącą karierą wartość netto Jima Morreta szacuje się na miliony.

Dynamiczna kotwica jest popularna ze względu na jego relacje z różnych trzymających w napięciu spraw karnych. Moret omówił wiele poważnych spraw karnych w Kalifornii, takich jak proces Night Stalker, proces klubu Billionaire Boys, proces kryminalny i cywilny O.J Simpsona (ojciec Arnelle Simpson ). Jego doniesienia o procesie Scotta Petersona o podwójnym morderstwie i sprawie Michaela Jacksona o molestowanie osiągnęły wtedy punkt odniesienia.

Najbardziej interesujące: Belen De Leon Wiki, wiek, wynagrodzenie, wartość netto, żonaty, mąż

Pełnił funkcję głównego korespondenta Inside Edition w 1988 roku. Relacjonował różne premiery dla Inside Edition, a także wszystkie najważniejsze nagrody rozrywkowe, w tym Emmy, Złote Globy , a Nagrody Akademii. Był gospodarzem Showbiz Today i współzakotwiczał Dzisiejszy świat na CNN. Po odejściu z CNN Jim przez trzy lata prowadził serial dla ABC.

Związek Jima z żoną

Jim i Keri wymienili śluby w 1981 roku. Według Jima mieli zaledwie 25 lat, kiedy byli małżeństwem. Ich małżeństwo było bardzo prostą, ale elegancką ceremonią na górze w Bistro. Dzielą troje dzieci, dwie dziewczynki i chłopca. Mają piękną córkę Carly Morret urodzoną 24 maja 1989 roku. Jego syn Matthew Moret urodził się 13 sierpnia 1997 roku, który jest przykuty do łóżka i cierpi na kompleksowy zespół bólu regionalnego.

Olly Alexander Wiki, chłopak, partner, wesoły, rodzina, skórki, wzrost

Ale para nigdy nie straciła nadziei do końca. Po wielu konsultacjach udało się wypełnić lukę w relacji. A potem Jim ponownie poślubił swoją żonę po raz drugi w ich 20. rocznicę. Wyrok, „Kiedy jest wola, jest sposób” dotyczy tej pary.

Jim Moret rozważał próbę samobójstwa w 2008 roku!

Główny korespondent Inside Edition z Los Angeles, Jim Moret, wpadł kiedyś na myśl, by odebrać sobie życie po tym, jak w 2008 roku zmierzył się z problemami finansowymi. We wspomnieniach Jima z 2010 roku „Ostatni dzień mojego życia” opisał swoje osobiste zamieszanie, które prawie odebrało mu życie. Następnie Moret zamienił swoją historię w książkę.

Jak napisano w biografii, czuł się beznadziejnie po tym, jak jego rodzina musiała stawić czoła kryzysowi finansowemu. Myślał, że popełni samobójstwo, ponieważ był wart więcej martwy niż żywy, ponieważ wykupił ubezpieczenie na życie na 3 miliony. Tymczasem w kwietniu 2008 roku jego myśli urzeczywistniły się. Kiedy jechał autostradą Pacific Coast Highway, pomyślał, że skoczy prosto z klifu. Na szczęście ten moment okazał się punktem zwrotnym w jego życiu. Powiedział, że to doświadczenie dało mu odwagę walczyć u boku żony. Powiedział:

„Często oceniamy siebie na podstawie naszych kont bankowych. I to wcale nie jest nasza wartość”.

A co z życiem rodzinnym Jima?

Jim przeżył traumatyczne i porzucone dzieciństwo. Jego ojcem jest aktor James Darren. Jego rodzice rozeszli się, gdy miał zaledwie dwa lata. Został wychowany przez matkę i ojczyma, którzy później adoptowali go legalnie. Dzieciństwo spędził w żalu i izolacji z poczuciem odrzucenia, które wytworzyło w nim myśl samobójczą.

Dowiedz się więcej o dziennikarzu CNN: Erica Hill Wiki, mąż, dzieci, związek, CNN, wynagrodzenie, wartość netto

Później nawiązał dobre relacje ze swoim adoptowanym ojcem i powiedział, że jego biologiczny ojciec go żałuje. Mówi, że nauczył się sztuki przebaczania, która oczyściła jego emocjonalne przeszkody i cierpienia. Od teraz Jim ceni rodzinę i jest oddany swojej żonie i trójce dzieci

Krótki życiorys

Urodzony 3 grudnia 1956 roku w Burbank w Kalifornii aktor Jim Moret ma obywatelstwo amerykańskie i należy do rasy białej. Nie ma jednak informacji o jego wzroście. Ukończył studia na Uniwersytecie Kalifornijskim w Los Angeles ze stopniem nauk o komunikacji i uzyskał tytuł doktora nauk prawnych (JD) w Southwestern Law School w 1981 roku. Zanim rozpoczął pracę w dziennikarstwie, praktykował prawo nieruchomości przez dwa lata.

Zalecane