blog

Jim O'Heir Żonaty, żona, wesoły, rodzina, przyjaciele, wzrost, wartość netto

Gwiazdy telewizyjne czasami nie mają czasu na ujawnienie swojego życia osobistego, podczas gdy inni nie lubią dzielić się swoimi tajemnicami życiowymi z mediami; Jim O’Heir jest jednym z tych ostatnich, który tak naprawdę nie lubi dzielić się swoimi historiami z innymi. Jest znanym amerykańskim aktorem i komikiem, najlepiej znanym ze swojej pracy jako Jerry Gergich w sitcomie NBC Parks and Recreation. Zagrał także w serialu Comedy Central Strip Mall.

 Jim O'Heir Married, Wife, Gay, Family, Friends, Height, Net Worth

Szybkie informacje

 • Data urodzenia
 • Wiek
 • Narodowość
 • Zawód
 • Stan cywilny
 • Rozwiedziony
 • wesoły/lesbijka
 • Wartość netto
 • Pochodzenie etniczne
 • Dzieci dzieci
 • Wzrost
 • Edukacja

Gwiazdy telewizyjne czasami nie mają czasu na ujawnienie swojego życia osobistego, podczas gdy inni nie lubią dzielić się swoimi tajemnicami życiowymi z mediami; Jim O’Heir należy do tych ostatnich, którzy nie lubią dzielić się swoimi historiami z innymi. Jest znanym amerykańskim aktorem i komikiem, najlepiej znanym ze swojej pracy jako Jerry Gergich w sitcomie NBC Parks and Recreation. Zagrał także w serialu Comedy Central Strip Mall.

Kariera i postęp:

O’Heir rozpoczął karierę jako postać komediowa w teatrach Chicago w latach 90. XX wieku. Wraz z poprawą ról aktorskich pojawił się w kilku filmach, a gościnnie wystąpił w programach jako; Friends, Boston Legal, Malcolm in the Middle, Star Trek itp.

W 2000 roku pojawił się w serialu Comedy Central Strip Mall. W 2009 roku stał się regularną obsadą drugoplanową w serialu komediowym NBC Parks and Recreation, grając jako Jerry Gergich. Zagrał także jako dr Richard Dorf w serialu Twinzies: Couples Therapy.

Co więcej, użyczył głosu postaci „Aiden” w Harvey Beaks, w 2016 roku i w tym samym roku wystąpił jako szeryf Reynolds w dwóch odcinkach Brooklyn Nine-Nine.

Ile jest warte netto Jima?

Aktor charakterystyczny O'Heir grał wiele ról w różnych serialach telewizyjnych i zagrał w kilku znanych filmach, takich jak; Parki i rekreacja (2009), W poszukiwaniu przyjaciela na koniec świata (2012) i Akceptacja (2006). Ze wszystkimi swoimi udanymi rolami i pracami w różnych filmach i serialach, cieszy się przyzwoitą wartością netto, która może wynosić miliony dolarów.

Czy Jim O’Heir jest żonaty?

Będąc znanym i jednym z najbardziej lubianych celebrytów, człowiek ma wielu fanów, zwolenników i sympatyków, którzy chcieliby wiedzieć o jego życiu zarówno na ekranie, jak i poza nim.

Widzieliśmy, jak O’Heir cieszy się życiem z rodziną i żoną na ekranie, ale co z tym samym w jego prawdziwym życiu?

Wszechstronny komik jest bardzo skryty, jeśli chodzi o życie osobiste. Udało mu się zachować prywatność w swoich związkach przez bardzo długi czas. To może być powód, dla którego jego troskliwi fani wierzą, że jest singlem, a czasem nawet nazywają go gejem. Jakakolwiek jest prawda, nie było oficjalnego ogłoszenia jego związku z damą.

55-letnia osobowość telewizyjna wygląda idealnie u boku swojej ekranowej żony i trzech pięknych córek, którymi dzieli się nawet w mediach społecznościowych, ale nie ma nic wspólnego ze swoim prawdziwym partnerem życiowym. Jest tylko jedna rzecz, którą możemy zrobić i oczekiwać, że wkrótce to ujawni, ponieważ jego fani zawsze chcieli o tym wiedzieć.

Krótkie życiorys Jima O’Heira:

Jim O’Heir urodził się w Chicago, Illinois, USA. Wszedł na ziemię w 1962 roku i obchodzi swoje urodziny 4 lutego. Ma obywatelstwo amerykańskie i należy do rasy białej i ma imponującą wysokość 5 stóp i 5 cali. Przed wejściem do teatrów poszedł do Thornton Fractional South High School w Lansing w stanie Illinois i na Loyola University Chicago na maturę.

Zalecane