blog

Jimmy Riffle Wiki, wiek, żonaty, żona, dziewczyna, rodzina, wartość netto

Jeśli potrafisz poradzić sobie ze strachem i gniewem, nikt nie może powstrzymać cię przed osiągnięciem twoich celów. Jimmy Riffle jest słynnym zapaśnikiem aligatorów i osobowością telewizyjną najlepiej znaną z pracy nad Gator Boys, który jest emitowany na Animal Planet. W serialu widzimy, jak współpracuje ze swoim partnerem biznesowym Paulem Bedardem i wspólnie nagłaśniają akcję ratunkową aligatorów.

 Jimmy Riffle Wiki, wiek, żonaty, żona, dziewczyna, rodzina, wartość netto

Kariera i postęp:

Riffle rozpoczął karierę w młodym wieku. Od dziecka chciał pracować ze zwierzętami. Dorastał na Florydzie i rozpoczął wolontariat w Native Village, zoo z aligatorami w Hollywood na Florydzie, gdy miał jedenaście lat. Szybko przystosował się do swojej pracy i zaczął tam pracować, ucząc się od Mike'a „Skeeta” Johnsa, który jest właścicielem zoo.

Następnie został kierownikiem National Village w wieku 18 lat, a teraz jest współwłaścicielem Gator Boys Alligator Rescue. Jest to firma, która ratuje dzikie zwierzęta i walczy z aligatorami w Everglades na Florydzie. On i jego partner biznesowy, Paul Bedard, są w obsadzie „Gator Boys”, która jest emitowana na Animal Planet. Program, który z dnia na dzień zyskuje na popularności, w 2017 roku przyciąga uwagę bardziej niż kiedykolwiek. Pomagają ludziom, którzy mają aligatory na swoich podwórkach, sąsiadach, obligacjach, basenach, a nawet w swoich domach.

Ile jest warte netto Jimmy'ego?

Śmiałek Riffle ze swojej pracy w Gator Boys musi zarabiać całkiem przyzwoitą pensję liczoną w milionach.

Opierając się na niektórych stronach wiki, Riffle był w stanie utrzymać swoją wartość netto w wysokości około 500 tysięcy dolarów.

Czy Riffle ma dziewczynę czy żonę?

Dzielny gwiazdor telewizyjny Riffle, który słynie z humanitarnego chwytania zwierząt, zwykle gołymi rękami, może szybko przyciągnąć uwagę mediów i widzów. Jego fanów rośnie z dnia na dzień w całym kraju. Szczególnie młoda młodzież ma bzika na punkcie jego mocnych atrybutów.

Wiele dziewcząt mogło podążać za karabinem z jego dobrą sylwetką i heroicznymi umiejętnościami chwytania aligatorów. Może nawet mieć wiele propozycji randkowych, które przychodzą i odchodzą.

Cóż, jest całkiem jasne, że już znalazł miłość swojego życia. Na swoich portalach społecznościowych zamieszcza z nią różne zdjęcia.

Udostępnił także zdjęcie z dzieckiem, które wydaje się być jego małym dzieckiem. Jednak para jeszcze się nie pobrała, ale pomyślmy, że wkrótce ujawni te tajemnice dotyczące swojego życia osobistego.

Zobacz też: Cody Riffle Wiki, Wiek, Żonaty, Ślub, Żona, Dziewczyna, Fakty

Krótka biografia Jimmy'ego Riffle'a:

Gwiazda Gator Boys, Riffle, urodził się w Plantation na Florydzie. Swoje urodziny świętował z rodziną 10 sierpnia. Ma obywatelstwo amerykańskie i należy do rasy białej. Ma imponujący wzrost, który idealnie pasuje do jego pracy jako zapaśnika aligatorów. Uczył się w South Plantation High School, Plantation na Florydzie. Studiował pod kierunkiem Mike'a „Skeeta” Johnsa w aligatorowym Zoo Native Village w Hollywood.

Zalecane