blog

JJ Garcia Wiki: Wiek, prawdziwe nazwisko, praca, żona, sprawy, rodzina, wartość netto

Więź braterstwa i braterstwa jest jedną z niezwykle czystych więzi na tym świecie. Jedną z tych pięknych więzi jest więź między JJ Garcią i jego siostrami WWE Divas Nikki i Brie Bellą. Znany głównie jako młodszy brat tych bliźniaczek, JJ stał się także osobowością telewizyjną.

 JJ Garcia Wiki: Wiek, prawdziwe nazwisko, praca, żona, sprawy, rodzina, wartość netto

Kariera i wartość netto

JJ ukończył Gilbert Community College w 2006 roku zdobywając stopień Associates. Następnie pracował jako sprzedawca i pojawił się w Total Divas. Cóż, jego pojawienie się w Total Divas pomogło mu przyciągnąć ogromną uwagę mediów. Po raz pierwszy pojawił się w serialu podczas 5. odcinka 1. sezonu zatytułowanego Feuding Funkadactyls. W tym programie dołączył nawet do WWE Diva Natalie Neidhart. Od tej chwili JJ prowadzi działalność związaną z pracą korporacyjną.

Dokładna kwota jego wartości netto jest ograniczona, ale mówi się, że wartość netto jego bliźniaczek Brie i Nikki Bella wynosi około 8 milionów dolarów.

Życie małżeńskie i żona

Niewiele jest szczegółowych o poprzednich romansach i związkach JJ Garcii. Mówiąc o swoim życiu małżeńskim, złożył śluby małżeńskie ze słynną blogerką Lauren Garcia.

Ponieważ sprawy nie układają się przez cały czas, wydaje się, że dwie gołąbki również mają problemy w swoim związku. Jak donosi wrestlingnewsplus, w odcinku „Total Divas”, Nikki Bella starała się pomóc swojemu bratu JJ w rozwiązaniu problemów z żoną Lauren. Nikki nawet ujawniła,

„JJ zapytał mnie, czy mógłby się wprowadzić. On i Lauren są rozdzieleni”.

Chociaż sugeruje to, że relacje między JJ a jego żoną są kwaśne, nadal nie należy rozmawiać o ich związku, dopóki nie poznamy oficjalnych szczegółów.

Życie rodzinne i Wiki JJ

JJ urodził się 31 marca 1989 roku w Stanach Zjednoczonych pod prawdziwym nazwiskiem JJ Gracia. Jego obecny wiek to 28 lat, a znak urodzenia ma Baran. Jest młodszym bratem WWE Divas Nikki i Brie Bella. Jego ojciec Jon Garcia jest Meksykaninem, a matka Kathy Colace jest Włoszką. Cóż, JJ należy do mieszanego pochodzenia etnicznego.

Zalecane