blog

Jo Ling Kent Wiki, Wiek, Żonaty, Chłopak, Rodzice, Wzrost, NBC, Wynagrodzenie

W trakcie rozwijania kariery dziennikarskiej słynna reporterka znalazła czas na życie osobiste. Jo Ling Kent po fascynującej karierze reporterki w końcu dzieli piękne życie małżeńskie ze swoim mężem. Reporterka Kent jest najbardziej znana z tego, że relacjonuje igrzyska olimpijskie w Pekinie w 2008 roku i reportaże dla sieci ABC. Kent jest obecnie korespondentem NBC News.

 Jo Ling Kent Wiki, Wiek, Żonaty, Chłopak, Rodzice, Wzrost, NBC, Wynagrodzenie

Kariera i postęp:

Jo Ling Kent wkroczyła do sektora dziennikarskiego jako reporter. Po raz pierwszy pracowała dla ABC i relacjonowała kilka ważnych wydarzeń, w tym olimpiadę na Tajwanie i niszczycielskie trzęsienie ziemi w Syczuanie w 2008 roku. Po raportowaniu dla sieci ABC, zaczęła pracować jako producent stowarzyszony dla ABC w 2009 roku.

Następnie reporterka została reporterką Campaign Embed dla wiadomości NBC, a później została reporterem Networks' Investigative and General Assignment w 2012 roku. Ponadto dołączyła do Fox Business Network i pracowała jako korespondentka dla sieci.

Ile jest warte Jo Ling Kent?

Reporterka NBC, pracująca w ABC, NBC i Fox Business Networks, zdołała zebrać ogromną fortunę ekonomiczną poprzez swoją pensję i inne zarobki. Faktyczne zarobki reporterki nie są jeszcze dostępne, ale uważa się, że cieszy się wspaniałą wartością netto liczoną w milionach.

Ciesz się błogim życiem małżeńskim ze swoim mężem!

Korespondentka wiadomości NBC, Kent, zakochała się po uszy w swoim chłopaku, który został współmałżonkiem, Scottem Conroyem.

Dziennikarz zaręczył się z Conroyem, który jest starszym reporterem politycznym Huffington Post 28 maja 2014 r. Podobnie para wzięła ślub 22 sierpnia 2015 r. podczas wystawnej ceremonii ślubnej przeprowadzonej w Mountain View Grand Resort Whitefield , New Hampshire.

Wydaje się, że podobieństwo w zawodzie służyło jako błogosławieństwo w ich związku, ponieważ para wydaje się być szczęśliwa z powodu posiadania siebie nawzajem w swoim życiu. Poza tym Kent nie zatrzymuje swojego szczęścia dla siebie i pozwala fanom rzucić okiem na jej związek za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Kent i jej mąż Scott przebyli razem długą podróż, od czasu randkowania po splot małżeńskiej więzi. A teraz jej fani nie mogą się doczekać, kiedy para powiększa rodzinę, witając swój mały dom.

Zobacz też: Kasie Hunt Wiki, Bio, Żonaty, Mąż, Chłopak lub Lesbijka/wesoły

Krótkie życiorys i rodzina Jo Ling Kent:

Według źródła wiki Kent urodził się 11 maja 1984 r. w San Francisco w USA. Reporterka, która ma 33 lata, urodziła się jej rodzicom; Shean Yen Janice i David L. Kent. Uczęszczała na Rice University, Pekin University i London School of Economics and Political Science. Amerykańska korespondentka należy do mieszanej grupy etnicznej, ponieważ jej matka jest pochodzenia chińskiego, a ojciec jest Amerykaninem. Jest obdarzona odpowiednim wzrostem, który pasuje do jej wyglądu.

Zalecane