blog

Joanna Gaines Wiki, bio, narodowość, pochodzenie etniczne, mąż, rodzeństwo, rodzice

Joanna Gaines jest żoną swojego siedemnastoletniego męża Chipa Gainesa. Zakochana w sklepie samochodowym para pobrała się w 2003 roku. Mają dwie córki i trzech synów.

  Joanna Gaines Wiki, bio, narodowość, pochodzenie etniczne, mąż, rodzeństwo, rodzice

Kariera i wartość netto (Wikipedia)

Joanna Gaines rozpoczęła swoją karierę w butiku w 2003 roku. Następnie wraz z mężem Chip Gaines wkroczyła do linii biznesowej otwierając Magnolia Market. Od zakupów, po gry, ogród, a nawet coś do przekąszenia, na targu w centrum Waco można znaleźć prawie wszystko.

Wraz z rozwojem firmy para założyła nową firmę budowlaną o nazwie Magnolia Homes. Firma zyskała również ogromną sławę i sukces, dzięki czemu wzięli udział w programie HGTV Fixer Upper w 2013 roku. Podobno kierownictwo serialu zobaczyło zdjęcia odnowionego domu, co skłoniło ich do zaoferowania programu parze .

Para wydała również wspólnie 8 książek, z których Historia magnolii (2016) jest jedną z najlepiej rozpoznawalnych książek gdzie dzielili się każdym doświadczeniem życiowym, od małżeństwa po biznes.

W tej chwili mają rozpocząć swoje najnowsze przedsięwzięcie medialne o nazwie Magnolia Network, którego nazwa zostanie zmieniona pod ich marką na początku 2022 roku.

Ciekawe: Charlie Kirk Wiki, Żonaty, Net Worth, Rodzice

Dzięki ponad dziesięcioletniemu doświadczeniu w projektowaniu, Joanna zgromadziła jedynie 10 milionów dolarów netto. Jeśli chodzi o jej męża, Chip również ma majątek netto w wysokości 10 milionów dolarów, więc w sumie para ma potężną wartość netto w wysokości 20 milionów dolarów.

Podróż miłosna, która zaczęła się od sklepu samochodowego

Joanna i jej mąż, Chip Gaines, studiowali na tym samym uniwersytecie, ale nie znali się, dopóki nie zaczęła pracować w warsztacie samochodowym. Kiedy poszedł naprawić hamulce, Joanna natychmiast zakochała się w jego poczuciu humoru i zakochała się w sobie.

Para wyszła za mąż w 2003 roku i jest teraz w średniowiecznym okresie ponad siedemnastu lat więzów małżeńskich.

Przeczytaj także: Nicki Chapman Wiki, żonaty, mąż, rozwód, dzieci, wartość netto

Jak wspomniano wcześniej, Joanna i Chip rozpoczęli wspólną działalność po ślubie, co pomogło im wzmocnić ich związek i zaufanie do siebie.

Obaj stali się teraz znaną marką dzięki swojemu programowi telewizyjnemu, a miłość między nimi tylko się poprawia.

Czytaj więcej: Courtney Reagan Wiki: CNBC, Wiek, Żonaty, Zaręczyny, Mąż, Wynagrodzenie

Pięcioro dzieci z mężem

Joanna Gaines jest mamą pięciorga pięknych dzieci; córki Ella i Emmie oraz synowie Drake, Duke i Crew.

Zobacz ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Joannę Stevens Gaines (@joannagaines)

Wraz z mężem Chipem Gainesem powitała swoje pierwsze dzieci, Drake'a, w 2004 roku, po roku ich małżeństwa. Podobnie, szczęśliwe małżeństwo powitało Ellę w 2005 roku, Duke'a w 2007 roku, Emmie w 2009 roku.

23 czerwca 2018 r. Joanna urodziła chłopca o imieniu Crew Gaines, który przyszedł na świat dwa i pół tygodnia wcześniej. Joanna udostępniła na swoim Instagramie wiele zdjęć swojego piątego dziecka, Crew, pokazując, jak bardzo jej starsze dzieci były podekscytowane spotkaniem z nowym członkiem.

Krótki życiorys i Wiki

Joanna urodziła się 19 kwietnia 1978 roku w Kanas. Wychowała się w Teksasie wraz z rodzeństwem.

Mówiąc o swoich rodzicach, jej ojcem jest Jerry Stevens, ale imię jej matki jest nieznane. Jej ojciec jest pół-Libańczykiem/pół-Niemcem, podczas gdy jej matka jest Koreańczykiem, co sprawia, że ​​ma mieszane pochodzenie etniczne.

Zalecane