blog

Joaquim de Almeida Wiki: Żona, żonaty, dzieci, rodzina, wartość netto, wzrost

Czasami zbytnie zaangażowanie w zawód może oddalić osobę od partnera i rodziny. Pomimo osiągnięcia strzelistego wzrostu jako aktor, Joaquim de Almeida nie mógł mieć tyle szczęścia, jeśli chodzi o jego związek małżeński. Przez lata był żonaty z trzema kobietami, ale wszystkie związki zakończyły się rozwodem.

 Joaquim de Almeida Wiki: Żona, żonaty, dzieci, rodzina, wartość netto, wzrost

Ile jest wart Joaquima?

Szacuje się, że wartość netto Almeidy wynosi około 10 milionów dolarów. Z 130 kredytami aktorskimi w jego imieniu, Almedia był w stanie zarobić zdumiewające wartości majątku netto i nadal są szanse na zwiększenie salda jego banku w nadchodzących dniach.

Jego małżeństwo, żona i dzieci

Chociaż Almedia jest jednym z odnoszących sukcesy i cenionych artystów w świecie rozrywki, nie mógł mieć tyle szczęścia, dzieląc długotrwały związek z żadną ze swojej poprzedniej żony.

Artysta był w trzech różnych związkach; Andrea Nemetz jest jego pierwszą żoną, którą poślubił w 1976 roku. Po niewiadomej separacji z Andreą związał się z kobietą o imieniu Anne Rogoshan w 1979 roku, ale ich związek również nie mógł się udać zgodnie z oczekiwaniami.

Później ożenił się ponownie w 1992 roku z Marią Cecilią Goncalves. Chociaż para została pobłogosławiona dzieckiem, związek między mężem a żoną nie mógł trwać długo, co doprowadziło do rozwodu.

Poza tym Almedia ma w sumie dwoje dzieci, córkę Ana i syna Lourenco, ale imię ich matki nie zostało dokładnie ujawnione.

Rodzina Almeidy

Almedia jest synem João Baptisty de Almeida i Marii Sary Portugal. Ma dużą rodzinę, w skład której wchodzą jego trzej bracia, Joao de Almeida, Jose de Almeida i Jorge de Almeida oraz dwie siostry, Ana i Isabel Almedia.

Jego krótka biografia:

Urodzony 15 marca 1957, zgodnie z wiki, aktor dorastał w Sao Sebastiao de Pedriera, Lizbona, Portugalia. Uczył się na Uniwersytecie Nowojorskim, Tisch School of the Arts w Nowym Jorku, a później uczęszczał do Konserwatorium w Lizbonie i studiował teatr i kino. Almedia ma 5 stóp. Wysokość 7 cali i należy do rasy białej.

Zalecane