blog

Jocko Sims żonaty, żona, dziewczyna, randki, wartość netto, wzrost, pochodzenie etniczne

Ten, kto wierzy w swoją ciężką pracę, zawsze osiągnie swój cel na końcu, bez względu na to, jak trudna będzie podróż. Amerykański aktor Jocko Sims jest również jednym z tych nazwisk, które znalazły się w centrum uwagi ze względu na jego talent w sektorach aktorskich. Jego trudy sprawiły, że mógł zasmakować słodyczy sukcesu.

 Jocko Sims żonaty, żona, dziewczyna, randki, wartość netto, wzrost, pochodzenie etniczne
 • Edukacja
 • Rodzice
 • Ten, kto wierzy w swoją ciężką pracę, zawsze osiągnie swój cel na końcu, bez względu na to, jak trudna okaże się podróż. Amerykański aktor Jocko Sims jest również jednym z tych nazwisk, które znalazły się w centrum uwagi ze względu na jego talent w sektorach aktorskich. Jego trudy sprawiły, że mógł zasmakować słodyczy sukcesu.

  Kariera i wartość netto Jocko Sims:

  Jako aktor Jocko Sims rozpoczął karierę w 2003 roku i do dziś jest aktywny w swoim zawodzie. Początkowo swoją karierę zaczynał od ról gościnnych w serialach takich jak „Cold Case”.

  Jedyną rolą, która zapewniła mu popularność, jest rola Anthony'ego Adamsa w serialu „LA Crash” (od 2008 do 2009). Jocko jest również znany z „Dreamgirls” (2006), „Świt planety małp” (2014) i „Ostatni statek” (2014).

  Poza tym angażował się także w takie programy jak „Bones – The Bone Hunter”, „Criminal Minds”, „Navy CIS” i „Castle”. Zagrał także w drugim sezonie serialu „Masters of Sex”. Od 2013 roku pracuje jako producent i gospodarz programu Apollo Night LA. Jak dotąd Sims zyskał sławę w swoim imieniu i stał się znaną osobowością.

  Zbliżając się do swojej wartości netto, nie ujawnił jeszcze dokładnych szczegółów, ale mając na uwadze swoją udaną karierę, można założyć, że jego sytuacja finansowa jest zdrowa.

  Jaki jest obecny status randkowy Jocko?

  Prywatne sprawy celebrytów również sprawiają, że ich fani są ciekawi, jak rozjaśnić tę część. Będąc odnoszącą sukcesy osobowością, Jocko stworzył również własną sławę w branży aktorskiej i podbił serca wielu pięknych.

  Ale Jocko nie ujawnił zbyt wiele o swoim życiu małżeńskim, więc panuje zagmatwany stan umysłu dotyczący jego romansów. Nie opublikował żadnych zdjęć dotyczących swojej żony lub dziewczyny, więc nie jest pewne, czy jest żonaty, czy nadal jest samotny.

  Chociaż milczy na temat swojego życia miłosnego, jego post w jakiś sposób sugeruje nam, że może być zaniepokojony również sprawą małżeństwa.

  W tweecie, który opublikował 6 sierpnia 2013 r., wspomniał, że potrzebuje żony, a także zasugerował, że się spotyka. Chociaż napisał tweeta w żartobliwej notatce, każda dziewczyna byłaby zachwycona, że ​​zostanie jego dziewczyną.

  9 września 2015 r tweetował że

  Znajdę nową dziewczynę.

  Cóż, czy znalazł swoją dziewczynę? To wciąż tajemnica i wszelkie oficjalne potwierdzenie jest na razie wstrzymane.

  Krótkie Bio Joko Sims:

  Według jego źródeł wiki, wszechstronnie utalentowany Joko Sims urodził się 20 lutego 1981 roku w San Antonio w Teksasie w Stanach Zjednoczonych, co daje mu 36 lat. Jego rodzicami są Jackie Sims i Karen Sims. Należy do pochodzenia afroamerykańskiego i posiada obywatelstwo amerykańskie. Ten rtęciowy aktor ma imponującą wysokość 5 stóp i 10 cali i utrzymuje swoje ciało w atletycznym kształcie. Uczęszczał na Uniwersytet Kalifornijski w Los Angeles i ukończył go w 2004 roku.

  Zalecane