blog

Jocqui Smollett Wiki, Bio, Wiek, Urodziny, Rodzice, Dziewczyna, Randki, Wzrost

Najlepiej zapamiętany ze względu na rolę dziecka Jarreau Jerrico, młody chłopak o imieniu Jocqui Smollett bardzo szybko wyrósł na wspaniałego młodzieńca. Utalentowany aktor, znany z roli w popularnym sitcomie „On Our Own” ABC, wrócił na półkę po zamknięciu sitcomu, ale dał przebłyski swojego talentu, gdy powrócił w „Smollett Eats”.

  Jocqui Smollett Wiki, Bio, Wiek, Urodziny, Rodzice, Dziewczyna, Randki, Wzrost

Ile jest warta Netto Jocqui?

Jocqui Smollett czerpie swoją wartość netto głównie z kariery aktorskiej. Swoje fortuny dorobił się również jako uznany DJ. Swój majątek gromadził również w swojej firmie technologicznej Hosted Inc.

Nie przegap: Donshea Hopkins Wiki: wiek, urodziny, rodzice, pochodzenie etniczne, chłopak, randki, wzrost

Karierę rozpoczął w 1994 roku w sitcomie Na własną rękę ABC wraz z rodzeństwem. To najmniejsze rodzeństwo Smollettów odegrało uroczą rolę Jarreau Jerrico. Chodziło o rodzinę, której rodzice nie żyją, a dzieci muszą same sobie radzić i polegać na sobie.

To trwało tylko jeden sezon, ale Jocqui pozostawiła niezatarte wrażenie jako aktorka dziecięca. Później widziano go w Smollett zjada jako on sam z pięciorgiem rodzeństwa w 2016 roku. Jest jednym z producentów rodzinnego programu telewizyjnego o jedzeniu przez rodzinę Smollettów i dla niej.

Czy Jocqui ma dziewczynę?

Będąc jednym z członków rodziny Smolletta, czołowej rodziny w telewizji, Jocqui jest zaskakująco tajemniczym mężczyzną. Technik, który mówi, że jest żonaty ze swoimi marzeniami, cieszy się jednym życiem i nie zawraca sobie głowy ujawnianiem informacji o swoim życiu osobistym.

Jego brat Jussie Smollett jest uznanym amerykańskim aktorem i piosenkarzem. Jest znany ze swojego wkładu w filmy takie jak Przymierze Obcych, Potężna Kaczka, oraz Projekt Mindy. Jego pozostali bracia, Jake i Jojo, są również wybitną osobowością w swojej karierze aktorskiej i muzycznej. Jego brat Jake opublikował zdjęcie 2 sierpnia 2015 r. wraz ze wszystkimi braćmi i życzył Jocqui z okazji jego urodzin.

Ma również dwie siostry o imieniu Jazz i Jurnee, które cieszą się renomą w swojej dziedzinie. Technik opublikował zdjęcie ze swoją siostrą, Jurnee, która jest żoną faceta o imieniu Josiah Bell , 18 lutego 2016 r. z napisem z tyłu: „fotobombowanie”.

Jocqui pracowała w technologii i pracowała w firmie technologicznej. Oprócz wykonywanego zawodu rodzeństwo Smollettów użyczało swojego głosu przeciwko różnym przyczynom społecznym, a mianowicie zapobieganiu HIV/AIDS, a ostatnio Ruchowi Black Lives Matter opartemu na Czarnej Panterze.

oznacza brata Jussie

Jussie Smollett, brat Jocqui Smollett, został aresztowany za atak w studiu „Empire” w Chicago. Jak informowaliśmy, Jussie była rozczarowana odpowiedzią FOX na „rasistowski i homofobiczny” list. Policja w Chicago poinformowała, że ​​kiedy fałszywe listy nie przyciągnęły uwagi, Jussie zapłaciła 3500 dolarów, aby zaplanować atak. List, który wjechał do studia, zawierał pisemne groźby, które przytoczyły „Smollett, Jussie, umrzesz”.

W rezultacie kaucja Jussie została ustalona na 100 000 $ i musiał porzucić paszport. W dniu 21 lutego 2019 r. stanął również przed sądem okręgowym stanu Illinois sędziego hrabstwa Cook Johnem Fitzgeraldem Lyke Jr.

Wspierając Jussie, Jocqui i jego rodzina wspomnieli wcześniej w swoim długim poście na Instagramie, że Jussie padł ofiarą brutalnego i niesprowokowanego ataku. Napisał też, że jego rodzina zawsze popiera Jussie i poprosił władze o znalezienie i sprowadzenie winnych.

Przeczytaj też : Clement Giraudet Ślub, Praca, Rodzina | Robin Wright Mąż Wiki ujawniona

Krótki życiorys i Wiki

Urodzony jako najmłodsze dziecko w rodzinie Smollett, Jacqui ma urodziny 2 sierpnia 1993 roku. Jest obywatelem amerykańskim i należy do pochodzenia afroamerykańskiego. Stoi na średnim wzroście około 1,53m (5' 5'') i udaje mu się zachować atletyczną sylwetkę. Ukończył Uniwersytet Kalifornijski w Santa Cruz.

Zalecane