blog

Jodie Fletcher Wiki: Wiek, rodzina, wzrost, wartość netto

Jodie Fletcher jest najbardziej znana jako córka byłego gracza NFL, Terella Fletchera i przedsiębiorczej matki, Sheree Zampino. Jej ojciec jest obecnie starszym pastorem Międzynarodowego Kościoła Miasta Nadziei. Jodie jest jedynym dzieckiem jej rodziców, które rozwiodło się, powołując się na sprzeczne obojętności. Cieszy się majątkiem swoich rodziców Terella Fletchera i Shree Zampino.

  Jodie Fletcher Wiki: Wiek, rodzina, wzrost, wartość netto

Jaka jest wartość netto Jodie Fletcher?

Jodie, która jest w jej wieku około wczesnych nastolatków, nie ma żadnego źródła, z którego mogłaby wezwać swoją wartość netto, ale cieszy się wystawnym stylem życia ze strony matki i ojca. Jej ojciec, Terell Fletcher, ma fortunę wartą 6 milionów dolarów z kariery zawodowej w piłce nożnej i jako pastor. Terell dodał znaczną część zarobków grając dla Los Angeles Chargers od 1995 przez siedem kolejnych do 2002.

Od marca 2012 roku Terrel zarabia jako Pastor of Hope International Church w San Diego w Kalifornii. Po przejściu na emeryturę z futbolu podjął zdecydowane zobowiązanie do życia Bożym życiem w swoim college'u.

matko Jodie, Sheree Zampino , 50-letnia bizneswoman zarobiła 6 milionów dolarów netto dzięki swojej pracy jako przedsiębiorca modowy i gwiazda reality show. Coraz większe przychody czerpie ze strony internetowej poświęconej modzie, shereeelizabeth.com. Podniosła swoje pensje jako uczestniczka VH1 seria rzeczywistości Byli z Hollywood w 2012.

Zobacz: Laurieann Gibson żonaty, rodzina, wartość netto

Rodzice Jodie zakończyli siedem lat małżeństwa

Rodzice Jordiego, Sheree Zampino i Terell Fletcher, pobrali się w 2007 roku podczas wystawnej ceremonii ślubnej, o której również informował magazyn Essence. Jednak para zakończyła swój związek rozwodem w połowie 2014 roku, stwierdzając sprzeczne spory. Zampino poprosiła o wsparcie dla małżonki, ale nie była to określona kwota fortuny, której chce od byłego gracza.

Para ma syna Treya Smitha (przyrodniego brata Jodie), urodzonego 11 listopada 1992 roku. Pomimo posiadania rodziny para zakończyła trzyletnie małżeństwo w 1995 roku. Zaledwie dwa lata od siebie Will poślubił aktorkę Jadę Pinkett Smith.

Jednak obaj byli ponownie spotkali się na przyjęciu urodzinowym ich syna Treya Smitha 15 listopada 2014 roku w Palms Casino Resort w Las Vegas.

Nie przegap: Quinn Shephard randki, chłopak, wartość netto

Życie po rozstaniu rodziców

Po rozdzieleniu rodziców Jodie, jej ojciec Terell ożenił się ponownie z tajemniczą kobietą o imieniu Kavalya we wrześniu 2018 roku. Chociaż para nie była tak zaawansowana i ukrywała większość szczegółów swojego związku, wydają się całkiem szczęśliwi i kochają każdego firmy innej osoby.

Ojciec Jodie w dniu ślubu we wrześniu 2018 r. (Źródło: Instagram)

Terell i Kavalya są bez wątpienia głęboko zakochani, romantyczne cytaty znanych filozofów, takich jak Wichrowe Wzgórza, Angelita Lim, a nawet z kontekstu Wielkiego Gatsby'ego, które cytują o sobie, dają nam pewną wskazówkę, jak głęboka jest ich więź.

Szczęśliwa para, wraz z nowymi przedsięwzięciami jako para małżeńska, niedawno świętowała swoją pierwszą rocznicę ślubu 22 września 2019 roku.

Z drugiej strony matka Jodie, Sheree, dominuje w świecie przedsiębiorców dzięki swojej linii produktów do pielęgnacji skóry Whoop Ash. Ponadto uruchomiła również internetowy butik Sheree Elizabeth. Jej butik sprzedaje produkty modowe, takie jak ubrania, buty, torby i biżuterię. Wygląda na to, że matka Jodie koncentruje się teraz na swojej karierze i cieszy się samotnym życiem, ponieważ teraz dostępne są nowe aktualizacje jej życia randkowego.

Dowiedz się więcej: Debbie Sterling Wiki, Net Worth, Mąż, Rodzina

Krótki życiorys

Jodie Fletcher urodziła się gdzieś w latach 2007-2009 i obecnie starzeje się jako nastolatka. Stoi na przyzwoitym wzroście i ma afroamerykańskie pochodzenie etniczne. W swojej rodzinie ma dwóch wujków, Bryana Fletchera i Shauna Fletchera. Łączy ją wielka więź ze swoim dziadkiem ze strony matki, Les Zampino.

Zalecane