blog

Joe Anglim Survivor, Wiki, Wiek, Dziewczyna, Randki, wesoły, Wartość netto, Wzrost

Konkurencyjność nie polega na pokonywaniu innych, ale na wygrywaniu w sobie, a Joe Anglim właśnie to zrobił, zdobywając serca wielu bez pokonywania innych o tytuł w długim serialu telewizyjnym o nazwie Survivor. Przyjechał jako zawodnik w dwóch sezonach „Survivor: World Apart” i „Survivor: Cambodia”. Mężczyzna, który czerpie inspirację z ojca, jest skromnym facetem i lubi zachować osobistą przestrzeń.

  Joe Anglim Survivor, Wiki, Wiek, Dziewczyna, Randki, wesoły, Wartość netto, Wzrost

Joe był zawodnikiem w dwóch sezonach „Survivor: World Apart” i „Survivor: Cambodia”. Mężczyzna, który czerpie inspirację z ojca, jest skromnym facetem i lubi zachować osobistą przestrzeń.

Kariera Ocalałego Uczestnika

Student Uniwersytetu Północnej Arizony spędzał dzień na uprawianiu swoich ulubionych sportów. Po zakończeniu kariery edukacyjnej podjął pracę jako projektant biżuterii. Ale ponieważ opisuje siebie jako twórczego, współczującego i charyzmatycznego, jedna pozycja nigdy go nie powstrzyma.

Zobacz: Katherine Herzer Wiki, wiek, rodzice, mąż

Jego twórcza strona rozkwitła w serialu CBS o nazwie „Survivor”. Dołączył jako jeden z 18 obsady w latach 30 ten sezon serii o nazwie „Survivor: Worlds Apart”. Jednak ulubieniec fanów osiągnął tylko 24 ten Day, ale zaprzyjaźnił się z Sierra Dawn Thomas, która od tamtej pory związała się z nim. Po nieudanej karierze wrócił z nawiązką w sezonie „Survivor: Cambodia”, który został wyemitowany 23 września 2015 roku.

Podczas swojego drugiego przejazdu przedłużył swoją karierę, ale walczył o utrzymanie tempa i schlebiał, by oszukać w 32. znaleźć dzień. Program ostatecznie trafił do kieszeni Jeremy'ego Collinsa, który zdobył tytuł, wyprzedzając Taszę Fox i Spencera Bledsoe. Następnie połączył siły z innym konkurentem Kelly Wiglesworth i wszedł na rynek z reality show o nazwie „Mana”.

Ile jest warte netto Joe?

Gwiazda reality show zarabia na swoją wartość netto dzięki występom w serialu i własnemu projektowi „Mana”. Chociaż jego wartość netto nie została jeszcze ujawniona, rzeczywiście pobiera tysiące dolarów za swoje drobne przebłyski w serialu.

Zobacz także: Kether Donohue Mąż, rodzice, pochodzenie etniczne

Czy Joe Anglim randkuje? Czy jest zaręczony?

Joe Anglim wie, jak sprawić, by wszystko było szczęśliwsze, prawda? Jego zagorzali fani zadawali pytania dotyczące jego związku z Kelly Wiglesworth.

Podczas rozmowy z People.com utrzymywał swój sekretny związek i powiedział, że:

„Chemia jest bardzo ważna w każdym programie, na szczęście dla nas pracujemy ze sobą niesamowicie dobrze i oboje dzielimy kreatywność i pasję do podróży przygodowych i wypychania się z naszych stref komfortu”.

Jego komentarz na temat ich związku nie był jasny, czy się spotykali, czy nie, ale jedno było pewne, dzielił twórczą i pełną pasji więź z Kelly, która ma syna o imieniu Rio.

Później przeniósł się do szczęśliwego związku z innym absolwentem „Survivor”, Sierra Dawn-Thomas. Duet spotkał się po raz pierwszy podczas Survivor: Worlds Apart. Chociaż para nie miała zbyt wiele romantycznych więzi w całym serialu, później przekształcili swoją przyjaźń w życie randkowe. Rozmawiając z The Salt Lake Tribune, Joe ujawnił, że powodem ich płynnego związku jest to, że oboje mają wspólne zainteresowanie i odkryli to w serialu.

Następnie duet oficjalnie zaczął się spotykać w 2017 roku. Przywiązanie do pary jest widoczne w ich poście w mediach społecznościowych. Joe udostępnił kiedyś zdjęcie, na którym nie przegapił pogratulowania swojemu ulubionemu człowiekowi.

Post dał wskazówkę o ich randkowym życiu, w którym Joe podzielił się swoją miłością i uprzężą z młodą gwiazdą.

Joe Anglim ze swoją grilfriend Sierra (zdjęcie: Joe's Instagram)

Joe nawet uciekł do Roy w stanie Utah, by mieszkać razem ze swoją dziewczyną. Para rozkoszuje się swoim błogim romansem z ogromną miłością i wsparciem. Obnoszą się ze swoimi wymiarami oddanej miłości w kilku postach i zdjęciach w mediach społecznościowych. Ostatnio para świętowała razem walentynki w 2019 roku.

Według Joe, Sierra zachęciła go do konkurowania na Survivor: Edge of Extinction. Poza tym w jednym z wywiadów dla CBS.com ujawnił, że nadal jest na rynku i wystosował ostrzeżenie do pań, gdy powiedział, że:

„Słuchaj, jestem w bardzo szalonym miejscu w moim życiu i nie wiem, czy o tym wiesz, ale mogłem być w tym programie o nazwie Survivor, więc prawdopodobnie nie jestem najbardziej rozsądną osobą na świecie”.

Jego odkrycie wskazuje, że nie jest gejem i ma heteroseksualną orientację seksualną.

Dowiedz się więcej: Stevanna Jackson Wiki, Chłopak, Net Worth

Ale teraz wszystko się zmieniło. Joe Anglim jest zaręczony z Sierrą. Post na jego Instagramie potwierdził wiadomość o jego zaręczynach ze swoją długoletnią dziewczyną. Zarówno Joe, jak i Sierra zabrali się na Instagram, aby podzielić się szczęśliwą wiadomością o swoim zaangażowaniu. Ale data, kiedy w końcu zwiążą się węzłem, nie została jeszcze ujawniona. Po latach randkowania i pozwalania, by ich miłość rozkwitała, romantyczna para w końcu zdecydowała, że ​​nadszedł właściwy czas, aby przenieść swój związek na inny poziom. Teraz to tylko kwestia czasu, zanim para podzieli się swoimi przysięgami.

Krótkie życiorys i rodzina

Według źródeł wiki urodził się z imieniem Joseph Anglim 30 ten Wrzesień 1989 roku, czyli ma 29 lat. Urodzony w Scottsdale w Arizonie, widzi inspirację w swoim ojcu i chce stać się aktywnym, nieustraszonym i kochającym tak jak jego ojciec. W swojej rodzinie ma dwie siostry, z których jedna nazywa się Cella. Wysportowany mężczyzna ma potężną budowę ciała i wysoki wzrost.

Niewiele informacji nigdy nie zostało ujawnionych na temat życia osobistego Joe. Wydaje się, że cieszy go utrzymywanie wysokiego poziomu prywatności, jeśli chodzi o życie osobiste. Wszelkie dostępne informacje dają nam bardzo małe pojęcie o wczesnych dniach Joe i jego życiu osobistym.

Zalecane