blog

Joe Micheletti Wiki, żonaty, żona, rozwód, córka i wartość netto

Analityk hokejowy i reporter, który jest również byłym graczem National Hockey League i World Hockey Associations jako obrońca, który broni 142 meczów WHA i 158 meczów NHL, tak jest nie kto inny jak Joseph Robert Micheletti lepiej znany jako Joe Micheletti. Urodził się 24 października 1954 r. w Minnesocie w Stanach Zjednoczonych, więc posiada również obywatelstwo amerykańskie.

 Joe Micheletti Wiki, żonaty, żona, rozwód, córka i wartość netto

Jak zmieniła się jego kariera z gracza na nadawcę? Kariera:

Po ukończeniu i przed ukończeniem studiów był członkiem krajowych drużyn mistrzostw 1974 i 1976, podczas gdy mężczyzna pobił także rekordy drużynowe ustanowione przez Lou Nanne zarówno w zakresie asysty, jak i punktów w swoim ostatnim roku, a także był najcenniejszym zawodnikiem finałów NCAA 1976 . Rozpoczął karierę zawodową w 1977 roku i przeszedł na emeryturę w 1982 roku, podczas gdy jego kariera w NHL to 11-60-71 w 158 meczach, a w meczach WHA jego łączna liczba bramek to 31 goli i 70 asyst. Po przejściu na emeryturę zaczął pracować jako reporter lub analityk kolorów w programach NHL Fox, ABC/ESPN i NBC. Wielokrotnie nagradzany, a ostatnio pracował jako analityk hokejowy i komentator sportowy.

Dowiedz się również o jego wartości netto i wynagrodzeniu:

Słynny były gracz NHL i WHA oraz niedawny analityk hokejowy Joe Micheletti oszacował majątek netto na około 5 milionów dolarów z całą pensją, a także wysokimi premiami, a także jako były gracz krajowy. Nie było żadnych informacji o jego darowiźnie, a także o jego majątku, ale ma luksusowy dom w Westchester w stanie Nowy Jork, dobrze udekorowany, a do tego ma drogi samochód. Nie prowadzi działalności społecznej i charytatywnej, bo nie ma o tym żadnych informacji. Mam nadzieję, że w nadchodzących dniach zarobi ogromną pensję.

Czy Joe rozwodzi się z żoną? Dowiedz się również o jego dzieciach:

Joe jest już żonatym mężczyzną, a także ma piękną. Tak, mężczyzna żonaty ze swoją długoletnią dziewczyną, która ma na imię Kathy Micheletti, i nie ma żadnych plotek o rozwodzie między pięknymi parami. Nie ma dużo więcej informacji o jego żonie, a także o jego zawodzie żony, ale niektóre strony wiki podały, że jego żona również jest byłym graczem. Para powitała już dwójkę swoich dzieci, nazywają się Adam i Allison, podczas gdy dwoje dzieci aktywnie działa na boisku sportowym, syn Adam jest prezesem OurSports Center, a córka Allison jest amerykańską golfistką. Para żyje ze sobą szczęśliwie, podczas gdy jego syn jest już żonaty, a córka również już zamężna. Tak więc para mieszka teraz w swoim domu w Westchester w stanie Nowy Jork, USA.

Bio i fakty, o których również możesz nie wiedzieć:

61-letni amerykański słynny były gracz NHL i WHA oraz niedawny analityk hokeja Joe Micheletti również odniósł sukces w karierze medialnej i sportowej, a także stał się najbogatszą osobowością. Jest już żonaty, a jego dzieci również są już zamężne. Wciąż ma sprawną i zdrową sylwetkę oraz zadbaną sylwetkę, dzięki codziennemu treningowi i zdrowej diecie. Ma 6 stóp wzrostu i ponad 85 kg ciężarów. Mniej jest aktywnych w mediach społecznościowych, bo skupia się na swoich obowiązkach i zawodzie.

Zalecane