blog

Joe Nieves Wiki, bio, aktor, pochodzenie etniczne, żona, tatuaż i wartość netto

Urodzony na Brooklynie aktor Joe Nieves jest znany ze swojej wybitnej roli Carla barmana w filmie How I Met Your Mother. Zaczynając gościnnie od 2000 roku, poruszył publiczność swoimi wspaniałymi umiejętnościami aktorskimi i sztuką ekspresji w swojej postaci. Nieves wyrobił sobie znaczące nazwisko dzięki swojej roli w NYPD blue. Zagrał z takimi aktorami jak Ricky Schroder, Tanya Wright, Esai Morales, Currie Graham i wielu innych.

 Joe Nieves Wiki, bio, aktor, pochodzenie etniczne, żona, tatuaż i wartość netto

Nieves wyrobił sobie znaczące nazwisko dzięki swojej roli w NYPD blue. Zagrał z takimi aktorami jak Ricky Schroder, Tanya Wright, Esai Morales, Currie Graham i wielu innych.

Joe Nieves poślubił Emily Swenson; Ma dwoje dzieci

Joe Nieves, lat 41, który jest przyjazny dla mediów społecznościowych, jest żonatym mężczyzną, a jego romantyczny związek z żoną, Emily Swenson, jest widoczna w jego poście w mediach społecznościowych.

Na swoim koncie na Twitterze wspomniał o sobie jako dumnym mężu i tacie. 28 lutego 2016 r. podzielił się z żoną przytulnym ujęciem podczas oglądania filmu Disneya Zootopia. Wraz z kwitnącym romansem miłosny duet świętował nawet swoją rocznicową noc w Red Birdla, jedząc razem wspaniałą kolację 10 listopada 2018 r. Para podzieliła się nawet bliskim zdjęciem selfie, podczas którego oboje uśmiechali się z radości.

Joe i jego żona Emily są rodzicami dwójki dzieci, jednym z nich jest Addie, i uwielbiają spędzać z nimi czas.

Chcesz dowiedzieć się więcej: Cathy Areu Wiki: Wiek, Żonaty, Mąż, Chłopak, Rodzice, Wzrost, Urodziny

Joe Nieves Wiki i Bio

Joe Nieves urodził się 22 listopada 1977 roku na Brooklynie w Nowym Jorku. Uczęszczał do Fairleigh Dickinson University na studia w New Jersey, gdzie grał w piłkę nożną jako pierwszoroczniak. Aktor ma amerykańskie pochodzenie i jest pochodzenia kaukaskiego. Odcisnął tatuaż na całym ciele, co pokazują jego zdjęcia w Internecie. Wśród tatuaży znajdują się obrazy Buddy Gautama, Orła i innych rzeczy. To wyraźnie pokazuje jego miłość do tatuażu.

Odkryć: Kara Royster Wiki: wiek, wzrost, rodzice, pochodzenie etniczne, chłopak, randki, fakty

Wartość netto Joe Nieves

Uważa się, że podczas swojej długiej kariery aktorskiej zebrał ogromną wartość netto z Hollywood. Zanim Joe przeniósł się do Los Angeles w wieku 21 lat, był w poważnym kryzysie finansowym i sprzedawał odkurzacze Door to Door. Przeniósł się do Los Angeles, aby dać szansę swojej karierze aktorskiej, gdzie w końcu odniósł sukces. Zanim Joe zyskał sławę, zarezerwował kilka gościnnych ról podczas treningu w Beverley Hills Playhouse w 2000 roku.

Badać: Emily Axford Wiki, wiek, żonaty, wartość netto

Joe zadebiutował w karierze aktorskiej w 1996 roku w Blackberry Inn. Po corocznej promocji zdobył więcej ról gościnnych w programach telewizyjnych, zaczynając od Women Stories of Passion. Później pojawił się w serialach takich jak The X-files, tam A.U.S.A, C.S.I (śledztwo w miejscu zbrodni) i wielu innych.

Zalecane