blog

Joe Seo Wiki: Wiek, Dziewczyna, Randki, Rodzina, Pochodzenie, Wzrost, Cobra Kai

Koreańsko-amerykański aktor Joe Seo jest najbardziej znany z tego, że zdobył nagrodę Specjalnego Jury Dramatic za swoją przełomową rolę aktorską. Joe, mający zaledwie 19 lat, zyskał sporą reputację publiczności. Występuje w serialu internetowym Cobra Kai, w którym główną rolę grają Xolo Marideuna i Mary Mouser. Jest to serial oparty na The Karate Kid, w którym wciela się w postać Kylera.

 Joe Seo Wiki: Wiek, Dziewczyna, Randki, Rodzina, Pochodzenie, Wzrost, Cobra Kai

Szybkie informacje

 • Data urodzenia
 • Wiek
 • Narodowość
 • Zawód
 • Stan cywilny
 • Dziewczyna/Randki
 • wesoły/lesbijka
 • Wartość netto
 • Pochodzenie etniczne
 • Wzrost
 • Edukacja
 • Rozwiedziony
 • Media społecznościowe
 • Dzieci dzieci
 • Rodzice
 • Rodzeństwo

Koreańsko-amerykański aktor Joe Seo jest najbardziej znany z wygrywania Nagroda Specjalna Jury ds. Dramatycznych Stanów Zjednoczonych za przełomowe osiągnięcia w aktorstwie. Joe, mający zaledwie 19 lat, zyskał sporą reputację publiczności. Pojawia się w serialu internetowym kobra kai w którym występuje Xolo Marideuna i Mary Mouser w kluczowej roli. Jest to seria oparta na: Dziecko karate, gdzie wciela się w postać Kylera.

Ile jest warte netto Joe?

Joe wezwał swoją wartość netto ze swojej zawodowej kariery aktorskiej. Od początku kariery w branży rozrywkowej zagrał w ponad dwóch tuzinach filmów. Wśród swoich filmów zdobył nagrodę za film Noc Spa- napisany i wyreżyserowany przez Andrew Ahn. Złapał Nagroda Specjalna Jury ds. Dramatycznych Stanów Zjednoczonych Za przełomowy występ podczas ceremonii rozdania nagród Sundance Closing Award, którą Ahn przyjął w jego imieniu, ponieważ Seo nie był obecny na ceremonii.

W swojej przemowie akceptacyjnej (Ahn) powiedział, że Joe dał tyle z siebie. Zawsze trudno było przedstawić dwoistość bycia gejem koreańsko-amerykańskim, ale Joe dał z siebie wszystko, aby dać z siebie wszystko. Co więcej, prezenterka Lena Dunham i Avy Kaufman opisały Joego jako aktora, którego intymna i cicha gra jest niezwykle poruszająca.

Najważniejsze pytanie zadane podczas wywiad był:

Film pokazuje, że koreańska społeczność w LA może być dość konserwatywna, szczególnie jeśli chodzi o prawa gejów. Film robi coś, co moim zdaniem jest bardzo ważne, a mianowicie pokazanie postaci, która jest zarówno gejem, jak i koreańsko-amerykańską i walczy z tego powodu. Czy miałeś jakieś zastrzeżenia do objęcia tej roli?

Odpowiadając na pytanie, Ahn powiedział, że w LA jest trochę bardziej konserwatywnie niż w Korei. Diaspora koreańska pojawiła się w latach 70. lub 80., więc utrzymują konwencjonalne wyobrażenie o społeczności gejowskiej i trudno im zaakceptować zmianę.

Mówiąc o swojej roli w filmie, czuł, że film wniósł więcej światła do społeczności gejowskiej.

Niezależnie od tego, czy jesteś hetero, gejem, czy kimkolwiek, wszyscy jesteśmy tylko ludźmi pod koniec dnia… Gdybym wybrał chrześcijański punkt widzenia, byłby to… wszyscy nie jesteśmy w stanie chwały Bożej, niezależnie od tego, czy jesteś pastorem lub gejem. Mam tylko nadzieję, że ten film rzeczywiście wyjdzie na jaw, że ten problem i będzie więcej ludzi komfortowych z wychodzenia, nawet w kościele.

Jego film otrzymał średnią ocenę 6,9/10, z oceną brutto zarobki 38,578 . Analizując wyniki Seo w tym filmie, zarobił więcej niż pozostali członkowie ekipy.

Zobacz ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Joeseo (@joejoeseo)

Filmy Joego, takie jak Wolność pisarzy i Gridiron Gang przebojem kasowym o wartości odpowiednio 43 i 41 milionów dolarów na całym świecie. Te filmy pomogły mu również znacznie zwiększyć zarobki. Co więcej, w filmie pojawił się Joe Ptak, który potrafi latać, wydany w 2017 roku, przedstawiający postać Arthura Lee.

Na razie w serialu wciela się w postać Kylera Kobra Kai.

Może ci się spodobać również Mary Mouser Wiki: Wiek, rodzice, rodzeństwo, wzrost, chłopak, randki, Cobra Kai .

Joe randkuje czy nadal jest singlem?

18 lipca 2007 r. Joe udostępnił na Facebooku jego zdjęcia pani o imieniu Giovanni z podpisem:

Ja i Giovanni. Kocha mnie... i tak było na planie.

Joe ze swoją dziewczyną z ekranu Giovanni udostępnił 18 lipca 2007 r. (Źródło: Facebook)

Oprócz ekranowej dziewczyny z filmu Wolność pisarzy , informacje o jego prawdziwej dziewczynie wciąż pozostają tajemnicą.

Polecany dla Ciebie: Xolo Maridueña Wiki: Rodzice, Rodzeństwo, Wzrost, Wartość netto, Dziewczyna, Randki

Krótki życiorys

Urodzony w 1998 roku w San Francisco w Kalifornii, Joe Seo co roku obchodzi swoje urodziny 2 sierpnia. Mówiąc o swojej rodzinie, Joe urodził się dla stereotypowych azjatyckich rodziców, Youn Ho Cho i Haerry Kim.

Stoi 1,8 metra (5'11') i jest obywatelem amerykańskim. Seo ukończył edukację na Uniwersytecie Kalifornijskim w Los Angeles, zgodnie z wiki. Joe biegle włada językiem koreańskim, angielskim i hiszpańskim. Kariera aktorska, lubi DJing, Hip Hop Dance i ADR.

Zalecane