blog

Joe Swash Żonaty, zaręczony, żona, partnerzy, dziewczyna, randki, wesoły

Ucząc się aktorstwa w młodym wieku, ten aktor był popularnym facetem na całym świecie. Joe Swash jest znany ze swojej roli w „EastEnders”, wcielając się w postać Mickeya Millera. Opera mydlana w Wielkiej Brytanii, reality show i wiele innych dodatków do jego CV, takich jak „Jestem gwiazdą… zabierz mnie stąd!” Głównie jego uznanie wzrosło, gdy skandaliczne plotki wypełniły ulice o jego życiu osobistym.

 Joe Swash Żonaty, zaręczony, żona, partnerzy, dziewczyna, randki, wesoły

Kariera i postęp:

Udział w Szkoła Teatralna im. Anny Scher dzięki radzie przyjaciółki matki Lindy Robson był powodem, dla którego dostał się do kariery aktorskiej. Później pracował u boku Jamesa Alexandrou, Brooke Kinselli i Natalie Cassidy w Soap „EastEnders”, ponieważ wszyscy pochodzili z tej samej szkoły.

Po raz pierwszy pojawił się w reklamie Andrexa, gdy miał siedem lat w 1981 roku. Dwa lata później zagrał rolę małego chłopca udającego sierotę w „You Rang M'Lord?” a z czasem, gdy dorósł, trafił do „EastEnders”.

Po raz pierwszy pojawił się w EastEnders w kwietniu 2003 roku jako powracająca postać o imieniu Mickey Miller, wkrótce stał się regularną postacią po tym, jak fani okazali pozytywne opinie. W listopadzie 2008 roku Joe pojawił się w ósmej serii brytyjskiego reality show „Jestem gwiazdą… zabierz mnie stąd!”, a nawet wygrał na końcu. Jego ostatni występ w serialu miał miejsce w 2009 i 2010 roku w „Królewnie Śnieżce i siedmiu krasnoludkach” w Bristolu.

Wartość netto Joe z pracy:

Będąc pracowitym i utalentowanym aktorem Swash odniósł w swoim życiu wielki sukces. Słynny aktor ma wartość netto w wysokości 2 milionów dolarów, pracując i wygrywając głównie w niezliczonych programach telewizyjnych i reality show. Lubi też żyć na dużą skalę i wykonywać pracę charytatywną dla wielu firm, angażując się w wiele fantazyjnych imprez. Jak sugeruje większość jego mediów społecznościowych, mieszka z rodziną i bliskimi podczas nocnych wypadów.

Rzeczywistość Dziewczyna!

Obecnie spotyka się ze Stacey Solomon, jak ogłosił to w styczniu 2016 roku. Poszedł o krok dalej w relacji ze swoimi wspólnikami w zbrodni, pokazując pierścionek zaręczynowy, aby uczynić swoją żonę. Twierdziła jednak, że po prostu popisywała się paznokciami w swoich mediach społecznościowych i dla pocieszenia wsunęła pierścionek w palec, a ona nie jest zaręczona. Para jednak myśli o szybkim ślubie, gdy Joe podczas wywiadu powiedział, że wkrótce ją wybierze.

Początkowo twierdzono, że był gejem, ale oglądanie jego historii kobiet, z którymi umawiał się przez całe życie, dowodzi, że nie jest. Tak jak Kara Tointon w 2008 roku przez dwa lata do maja 2010 roku, następna jest Emma Sophocleous w 2005 roku spotykająca się trzy lata przed zerwaniem w 2005 roku.

Krótki życiorys:

Urodzony 20 stycznia 1982 roku, w tym roku kończy 35 lat, aktor ma mieszane pochodzenie etniczne: Irlandczyków, Szkotów i Włochów. Dorastając w Islington w północnym Londynie, jego rodzicami są Ricky Swash i Catherine M. „Kiffy”. Jego ojciec Rickey zmarł na syndrom nagłej śmierci arytmicznej, gdy miał dwanaście lat i dorastał wraz z rodzeństwem, Caisie i Shaną, przy matce.

Joe ma 5 stóp i 8 cali wzrostu i posiada obywatelstwo angielskie. Joe ma atrakcyjną osobowość z wyrzeźbionym ciałem i uroczym wyglądem.

Zalecane