blog

Joe Teti Wiki, Wiek, Żonaty, Żona, Wartość netto, Śmierć, Podwójne przeżycie

Survivalista jest często wrzucany w ekstremalną scenę, w której walczy o życie dla rozrywki widzów. Joseph Teti spędził całe życie służąc swojemu narodowi w jednostkach wojskowych i specjalnych. Ale jego kariera wojskowa „skończona i odkurzona” pochłonął umiejętności przetrwania i połączył je ze swoimi umiejętnościami wojskowymi. Ta kombinacja sprawiła, że ​​program Dual Survival stał się natychmiastowym hitem.

 Joe Teti Wiki, Wiek, Żonaty, Żona, Wartość netto, Śmierć, Podwójne przeżycie

Kariera i postęp:

Dawni amerykańscy bojownicy i amerykańskie rządowe jednostki operacji specjalnych zostali bojownikami morskimi w Force Recon Marine w wieku 18 lat. Po odbyciu służby w Marine został operatorem w wysoce tajnej rządowej jednostce antyterrorystycznej. Pokazał również swoje umiejętności wojskowe, aby zostać weteranem zarówno operacji Iraqi Freedom, jak i operacji Enduring Freedom w Afganistanie.

Weteran bojowy ukończył 30 formalnych szkół, gdzie mógł doskonalić swoje umiejętności przetrwania. Następnie zastąpił Dave'a Canterbury w serialu Dual Survival u boku Cody'ego Lundina. Ma największą liczbę występów na swoim koncie w serialu, który składa się z takich jak power house Matt Graham , Bill McConnell, Grady Powell , Josh James, Bo McGlone, Jeff Zausch , oraz EJ Syndera.

Ile jest warte netto Joe?

Ekspert przetrwania i Militant spędza całe życie w ekstremalnej sytuacji, czy to w trybie specjalnym, czy w trybie Dual Survivor. Joe zgromadził swoją wartość netto dzięki swojej karierze wojskowej i karierze telewizyjnej. Ma przyzwoitą wartość netto w wysokości 300 000 dolarów.

Czy jest odpowiedzialny za trzy zgony?

Jego kariera przybrała nieoczekiwany obrót 10 lutego 2014 r. Podczas kręcenia odcinka programu o przetrwaniu Discovery helikopter rozbił się na otwartym polu, odbierając życie trzem osobom, w tym weteranowi sił specjalnych Michaelowi Donatelli. Następnie, Man, Woman Wild gwiazda Mykel Hawkeye i wielu oskarżyło Joego o to, że stoi za śmiercią trójki.

Po serii zamieszek w mediach społecznościowych między Mykelem a Joe, spór wszedł na salę sądową, kiedy Mykel otrzymał nakaz ochrony przeciwko Joe. Mykel oskarżył Joego o prześladowanie i nękanie jego rodziny.

W odpowiedzi Joe złożył również pozew o zniesławienie w Północnej Karolinie, oskarżając Mykela, że ​​z zazdrości próbował zniszczyć jego karierę telewizyjną.

Czy Joe Teti jest żonaty???

Ocalały i były bojownik zachowuje osobistą przestrzeń i nie pozwala, by cokolwiek wymykało się jego związkowi.

Gwiazda rzeczywistości, która nie ma oficjalnego Twittera, ma skromny profil randkowy i prawie nie można jej spotkać z żadną dziewczyną. Na razie prawdopodobnie jest singlem, ale za zamkniętymi drzwiami dzieje się wiele rzeczy. Trudno więc spekulować i wyciągać wnioski, czy jest żonaty i ma żonę, czy nie.

Joe, który nie ujawnia swojego życia osobistego, dość głośno mówi o swoim życiu zawodowym. Po większości występów w Dual Survivor on i Matt zostali zastąpieni przez Billa McConnella i Grady'ego Powella. Ale gwiazda nie żywiła urazy do swojego następcy i zachęcała fanów do wspierania Billa i Grady'ego, tak jak zrobili to z nim.

Został również oskarżony o fałszowanie swoich wojskowych filmów dokumentalnych, ale gwiazda nigdy nie oczyściła powietrza z zarzutów.

Krótka biografia Joego:

Według źródeł wiki Joe urodził się z imieniem Joseph Teti w USA. Weterani Bojowników nie ujawnili nic na temat rodziców. Ma przyzwoitą wysokość 5 stóp i 10 cali, a także utrzymuje doskonałą sylwetkę.

Zalecane