blog

Joel Corry Wiki: Szczegóły dotyczące jego randki, romansu, rodziców, Geordie Shore

Czy reality show ma swoją okropną klątwę, czy też pary magicznie podatne są na pękanie pod naciskiem kamery? Nadchodzi Joel Corry, który twierdzi, że bez powodzenia przeciwstawił się telewizyjnej klątwie związku ze swoją odchodzącą dziewczyną, Sophie Kasaei. To wciąż było niespodzianką, kiedy ich związek zakończył się takim bagażem kolosalnych winy i plotek w programie telewizyjnym.

 Joel Corry Wiki: Szczegóły dotyczące jego randki, romansu, rodziców, Geordie Shore

Tajemnicze zerwanie dziewczyny Tweet!

To było pod koniec 2017 roku, a Sophie Kasaei rozpowszechniała zagadkowe wiadomości na całym swoim Twitterze. Fani i publiczność już sugerowali słowa o jej nieudanym związku randkowym z Joelem Corrym po ich stronie.

Powód rozpadu!

Jednak jako ostateczne zamknięcie, gdy plotki osiągnęły szczyt, rozeszły się wieści, które rozpadły się na dobre. Propozycja małżeństwa Sophie była zbyt duża dla Joela, który odrzucił, twierdząc, że nadal nie jest gotowy, aby osiedlić się jako rodzina.

Co Joel robi teraz?

Wszystko zaczęło się, gdy duet pojawił się w centrum uwagi z drugiego sezonu programu MTV w styczniu 2012 roku. Sophie wprowadziła go do serialu w drugiej serii, tylko wzbudzając podejrzenia ze strony współlokatorów z jej programu. Zamienił się w faceta, którego wszyscy nienawidzili jako chłopaka głośno wypowiadającej się Sophie.

Mówiąc o zwrocie, Joel miał sposób, aby wrócić do swoich hejterów. Wszedł na wyższy poziom fitnessu i kulturystyki od czasu jego ostatniego występu w programie MTV w 2013 roku. Symetryczne, wyrzeźbione mięśnie klatki piersiowej i wypukłe bicepsy, wszystko to pojawiło się po latach regularnej, ścisłej diety i ciągłych wizyt na siłowni. Corry posunął się daleko, kiedy zachwycił sędziego na dorocznych mistrzostwach świata Miami Pro koroną mistrza świata modelki fitness.

Ile ma wartość netto Joela?

Weź to z popierających marek, takich jak Geordie Shore lub nowy mistrz modelu fitness; Corry zarobił już swoją fortunę 0,4 miliona dolarów. Jest znanym DJ-em rozpoczynającym karierę w wieku zaledwie 13 lat. Z całym tym nazwiskiem i sławą bez wątpienia cieszy się imponującym statusem finansowym.

Krótki życiorys:

Sportowiec DJ w wieku 28 lat urodził się 10 czerwca 1989 roku w Anglii i wychował w północnym Londynie. Jego znakiem urodzenia są Bliźnięta. Jego źródło wiki sugeruje, że ma niezwykłą wysokość 5 stóp i 11 cali (180 cm). Nic o jego rodzicach nie trafiło do mediów, ale muszą być dumni z jej osiągnięć. Należy do mieszanego pochodzenia etnicznego.

Zalecane