blog

Joel Smollett Wiki, Wiek, Pochodzenie, Rak, Ojciec, Janet Smollett

Szczęście i nostalgiczna pamięć działają jak katalizatory tworzenia wspólnoty w rodzinie. Choć minęły już ponad cztery lata od śmierci na raka opiekuna rodziny Smolletta, Joela Smolletta, jego szczęśliwa rodzina pamięta go jako człowieka godnego i najgłębszej siły. Joel pojawił się w centrum uwagi jako dumny ojciec swoich sześciorga dzieci, które są uderzającą twarzą w branży hollywoodzkiej.

 Joel Smollett Wiki, Wiek, Pochodzenie, Rak, Ojciec, Janet Smollett

Szybkie informacje

 • Data urodzenia
 • Narodowość
 • Zawód
 • Stan cywilny
 • Żona/małżonek
 • Rozwiedziony
 • wesoły/lesbijka
 • Wartość netto
 • Pensja
 • Pochodzenie etniczne
 • Media społecznościowe
 • Dzieci dzieci
 • Wzrost
 • Rodzice

Szczęście i nostalgiczna pamięć działają jak katalizatory tworzenia wspólnoty w rodzinie. Choć minęły już ponad cztery lata od śmierci na raka opiekuna rodziny Smolletta, Joela Smolletta, jego szczęśliwa rodzina pamięta go jako człowieka godnego i najgłębszej siły.

Joel pojawił się w centrum uwagi jako dumny ojciec swoich sześciorga dzieci, które są uderzającą twarzą w branży hollywoodzkiej.

Związek z Janet Smollett; Ojciec sześciorga dzieci

Nieżyjący już opiekun rodziny Smollettów, Joel Smollett, poznał swoją uroczą żonę Janet Smollett w Zatoce. Rosyjsko-polski Żyd natychmiast zakochał się w Afroamerykance, która pochodzi z Nowego Orleanu. W zaludnionym regionie otaczającym północną część stanu USA duet walczył o prawa obywatelskie.

Jego żona, Janet Smollett, uczyła Juliana Bonda i stała się fanką ruchu praw obywatelskich, takich jak Huey Newton i Bobby Seale. Później wzrosła jako liderka praw obywatelskich i stała się jedną z założycielek Czarnej Pantery.

Przeczytaj także: Raymond Huger Wiki, wiek, urodziny, wartość netto, żona

Po ślubie Joel został ojcem, w sumie sześciorga dzieci, dwiema córkami i czterema synami. Joel był dumnym ojcem swoich dzieci, które były znane jako amerykańscy aktorzy, producenci i muzycy. Nieżyjący już spawarka kabli jest dziadkiem Huntera Zion Bell. Jego córka aktorka Jurnee Smollett-Bell, która ma zdumiewającą wartość netto w wysokości 2 milionów dolarów, poślubiła w 2010 roku muzyka pop Josiaha Bella i urodziła syna Huntera .

Szóstka dzieci Joela Smolletta i jego żony Janet Smollett na zdjęciu w kwietniu 2018 r. (Zdjęcie: Instagram)

Najmłodszy syn Joela i Janet, Jocqui Smollett, jest uderzającą twarzą sitcomu ABC Na własną rękę. Absolwent Uniwersytetu Kalifornijskiego jest także jednym z producentów programu telewizyjnego prezentującego rodzinę Smollettów. Tymczasem ich syn, Jussie Smollett, jest amerykańskim aktorem, który wcielił się w gejowską rolę w serialu telewizyjnym, Imperium. Amerykański aktor Terrell Carter został gejowskim partnerem Jussie w przebojowym serialu Fox .

W lutym 2019 roku jego syn Jussie został zawieszony w programie telewizyjnym Imperium . Afroamerykański aktor został oskarżony o złożenie przez policję fałszywego raportu, twierdząc, że padł ofiarą przestępstwa z nienawiści. Według policji Jussie był niezadowolony ze swojej pensji i zorganizował atak. Zespół Fox Production również wydał oświadczenie i powiedział:

Wydarzenia ostatnich kilku tygodni były dla nas wszystkich niezwykle emocjonalne. Jussie od pięciu lat jest ważnym członkiem naszej rodziny Empire i bardzo nam na nim zależy. Chociaż te zarzuty są bardzo niepokojące, w miarę postępu procesu pokładamy zaufanie w systemie prawnym. Zdajemy sobie również sprawę z wpływu tego procesu na obsadę i członków ekipy, którzy pracują nad naszym programem, i aby uniknąć dalszych zakłóceń na planie, postanowiliśmy usunąć rolę Jamala z ostatnich dwóch odcinków sezonu.

Rodzeństwo Jussie rzuciło się w jego obronę i opowiedziało o rzekomym ataku. Obwinili media i jego siostrę Jurnee, a brat Jocqui nawet określił, że media sprawiły, że ofiara wyglądała jak przestępca.

Nie przegap: Alexis Ohanian Zaręczona, Ślub, Żonaty, Dziewczyna i Net Worth

Córka Joela, Jazz Smollett, urodzona 1 kwietnia 1980 roku, jest aktorką znaną z seriali telewizyjnych Na własną rękę, gdzie zagrała postać Jai Jerrico. Ich synowie, Jake Smollett i Jojo Smollett, są również znaną twarzą w branży hollywoodzkiej.

Zmarł na raka w wieku 58 lat!

Dumny ojciec sześciorga dzieci, Joel, zmarł 7 stycznia 2015 roku w wieku 58 lat. Walczył z rakiem, ale nie mógł przeżyć nieprawidłowego wzrostu komórek, co ostatecznie doprowadziło opiekuna rodziny Smollettów do odejścia ze świata.

Jego syn, Jussie Smollett, złożył hołd swojemu ojcu i zgodził się z poruszającą emocjonalnie wiadomością na Instagramie, potwierdzającą wiadomość o śmierci Joela. Cała rodzina Smollettów opłakiwała stratę wielkiego ojca i wspaniałego męża.

Zobacz także: Douglas Nunes Wiki, wiek, wartość netto | Fakty o mężu Joanny Krupy

Jak na wiki, od śmierci Joela, jego wdowa żona cieszy się swoim samotnym życiem, dzieląc dobrą więź z ich sześciorgiem dzieci. W grudniu 2018 r. Jussie udostępnił na Instagramie post poświęcony swojej matce. The Imperium Aktor ujawnił, że 16 lat temu obiecał matce, że zabierze ją do Londynu i spełnił ten obowiązek. Zapowiedział także następne wakacje matki z synem w Ghanie.

Krótki życiorys

Joel Smollett urodził się w 1956 roku dla swoich rodziców Molly Hirschenson i Petera Smolletta. Jego rodzina podziela żydowskie pochodzenie aszkenazyjskie i pochodzi z Rumunii, Rosji i Polski. Chociaż jego dziadkowie David Smollett i Dawley Levy byli rzymskimi żydowskimi imigrantami, nosił białe pochodzenie etniczne.

Zalecane