blog

Joey Galloway Wiki, żonaty, żona, dziewczyna, randki, geje, wartość netto

Joseph Scott Galloway, lepiej znany jako Joey Galloway, wywarł duży wpływ na historię futbolu amerykańskiego, od gry w College do National League Football. Galloway, ósmy ogólnie wybrany zawodnik w drafcie NFL 1995 przez Seattle Seahawks, zaczął grać w piłkę nożną jeszcze w liceum.

Szybkie informacje

 • Data urodzenia
 • Wiek
 • Narodowość
 • Zawód
 • Stan cywilny
 • Żona/małżonek
 • Rozwiedziony
 • wesoły/lesbijka
 • Wartość netto
 • Pochodzenie etniczne
 • Media społecznościowe
 • Dzieci dzieci
 • Wzrost
 • Edukacja
 • Rodzice

Joseph Scott Galloway, lepiej znany jako Joey Galloway, wywarł duży wpływ na historię futbolu amerykańskiego, od gry w College do National League Football. Galloway, ósmy ogólnie wybrany zawodnik w drafcie NFL 1995 przez Seattle Seahawks, zaczął grać w piłkę nożną jeszcze w liceum.

Jaka jest jego kariera i sukcesja?

Joey Galloway rozpoczął swoją piłkarską podróż bardzo wcześnie, grając w piłkę nożną w szkole średniej. Uczęszczał do liceum Bellaire, które zainspirowało go do rozpoczęcia kariery zawodowej w piłce nożnej. Komentator sportowy ESPN później uczęszczał na Ohio State University i stamtąd zaczął grać w uniwersytecką piłkę nożną. Podczas studiów był jednym z pięciu najlepszych wszystkich timerów w wielu rekordach odbiorczych stanu Ohio, ponieważ otrzymał najwyższe wyróżnienia w futbolu uniwersyteckim.

Wiedz o: Marilyn Denis Mąż, rozwód, chłopak, chirurgia plastyczna i wartość netto

Joey został wybrany przez Seattle Seahawks w drafcie NFL 1995 jako ósmy typ. Grał dla Seahawks od 1995 do 1999. W 1999 Joey rozegrał tylko osiem meczów dla Seahawks z powodu sporu kontraktowego i kontrowersji. Seahawks ostatecznie sprzedał Galloway do Dallas Cowboy w dniu 12 lutego 2000 r.

Poza tymi dwoma klubami, w swojej karierze trwającej prawie dwie dekady, Joey Galloway grał w Tampa Bay Buccaneers (2004-2008), New England Patriots (2009), Pittsburgh Steelers (2009) i Washington Redskins (2010).

Oprócz gry, Joey był także współwłaścicielem drużyny Arena Football League Columbus Destroyers. Obecnie pracuje jako analityk futbolu uniwersyteckiego dla ESPN.

Ile jest wart Joey Galloway?

Jako zawodowy piłkarz od prawie piętnastu lat Joey Galloway ma szacunkową wartość netto 10 milionów dolarów. Zdobył swoją niesamowitą wartość netto grając w piłkę nożną dla siedmiu różnych klubów w ciągu ponad piętnastu lat.

Przeczytaj też: Tracy Grimshaw zamężna, lesbijka, romans, wartość netto

Poza tym dorobił się bogactwa jako uniwersytecki analityk sportowy, dołączając do ESPN w 2011 roku. Obecnie pełni obowiązki analityka studyjnego z kolegą analitykiem Dannym Kanellem i kotwicą Adnan Virk. Wcześniej dopasował rolę analizy w grze z innym reporterem ESPN, reporterem Paulem Carcaterra i komentatorem play-by-play Beth Mowins. Według Glassdoor analityk ESPN wzywa roczną wypłatę w wysokości 70 000 USD.

Joey randkuje, żonaty czy wesoły?

Będąc w oczach opinii publicznej, trudno sobie wyobrazić, że celebrytka może kiedykolwiek zachować swoje życie prywatne. Ale w przypadku Joey'a Galloway'a jest w tym całkiem ekspertem. Przez około dwie dekady był znanym piłkarzem i osobą publiczną, Joey ani razu nie został przyłapany na rozmowie o posiadaniu dziewczyny.

Uwagę opinii publicznej przykuł jednak jeden z postów na Twitterze z 14 sierpnia 2015 r., w którym przyznał się do urodzenia dziecka.

Joey Galloway udostępnianie w mediach społecznościowych 14 sierpnia 2015 r. (Zdjęcie: Twitter)

Niemniej jednak nadal nie jest jasne, czy podzielił się tweetem poważnie, czy zabawnie. Podczas gdy jego fani są zawsze ciekawi jego życia osobistego, stało się dla nich spekulacją, jeśli chodzi o poznanie jego możliwych szczegółów ślubu.

Gospodarz ESPN nie jest gejem, a jego tweet sugeruje również, że może mieć żonę, której na razie nie chce ujawniać.

Nie przegap: Royce Reed Wiki, Wiek, Wartość netto, Mąż, Randki

Krótki życiorys

Joey Galloway urodził się w Bellaire, Ohio, 20 listopada 1971, zgodnie z wiki. Joey, wysoki na 1,80 m (5 stóp 11 cali), szeroki odbiornik, waży 197 funtów i należy do pochodzenia afroamerykańskiego. Jego rodzina składa się z ojca Jamesa Galloway i matki Carolyn Galloway oraz analityka ESPN, który 16 października 2015 r. przyznał, że na swoim koncie na Twitterze ma w rodzinie Hindusa.

Udał się do liceum Bellaire, gdzie złapał 52 podania na 1208 jardów i miał osiem przyłożeń. Zwycięska passa trwała nawet w college'u w stanie Ohio, z 47 podaniami złapanymi na 946 jardów i szkolnym rekordem 11 przyłożeń. Jest także dwukrotnym liderem AFC otrzymującym przyłożenie. Poza piłką nożną grał także w koszykówkę w liceum i wygrywał mistrzostwa stanu w lekkoatletyce.

Zalecane