blog

John Beard Bio, Wiek, Żonaty, Żona, Rodzina, Rak, Nagroda, Wartość netto

Jego masową popularność można było przewidzieć po tym, że WGRZ starał się utrzymać go w biznesie lukratywnym kontraktem, ale tak się nie stało. John Beard jest doświadczonym prezenterem wiadomości, który rzucał światło na wiadomości przez ponad cztery dekady, zanim ogłosił, że zrezygnował 1 listopada 2016 r. Podobno cierpiał na bezsenność w późniejszej karierze i musiał się poddać, aby dobrze spać pomimo WGRV znacznie ułatwiając mu pracę.

  John Beard Bio, Wiek, Żonaty, Żona, Rodzina, Rak, Nagroda, Wartość netto

Kariera i życie zawodowe:

John Beard jest ulubionym prezenterem wiadomości, który ukończył East Carolina University. Był kapralem w Korpusie Piechoty Morskiej Stanów Zjednoczonych w latach 70-tych, ale po ukończeniu studiów przystosował się do kariery dziennikarskiej. Najpierw pracował w WIVB-TV w Buffalo, zanim pracował dla WXII-TV w Północnej Karolinie.

Podczas transmisji w telewizji KNBC niezrównoważony psychicznie widz włamał się do zestawu informacyjnego i zmusił Davida, który jest rzecznikiem konsumentów, do przeczytania manifestu pod groźbą użycia broni, a on czaił się, by wyrwać mu broń dla widza. Ale stał się popularną postacią, kiedy objął rolę w Spider-Man, The Siege (1998), Home Room (2002) i Arrested Development (2003). W trakcie swojej kariery zdobył kilka stanowych nagród AP za najświeższe wiadomości

Weteran prezentujący wiadomości ogłosił następnie przejście na emeryturę 1 listopada 2016 r. podczas pracy w WGRZ, kończąc swoją długą karierę. Powiedział nawet, że przyczyną jego przejścia na emeryturę jest bezsenność i wpadł na pomysł odejścia na ostatnie dwa, trzy lata.

Ile wynosi jego pensja i wartość netto?

Przed przejściem na emeryturę z WGRZ ujawnił, że producenci starali się, aby utrzymać go w programie dzięki lukratywnej umowie, ale nie mogli zapewnić mu dobrego snu. W trakcie jej kariery miał prawo do porządnej pensji. Jego praca jako prezenterka wiadomości i występy w filmach pomogły mu zgromadzić swoją wartość netto. Jego oczekiwana wartość netto wynosi około 1,7 miliona dolarów.

Życie osobiste Johna za kamerą!

Doświadczony prezenter spędził cztery dekady przed kamerą, dzieląc się swoimi spostrzeżeniami na temat wiadomości, ale pozostaje tajemnicą, jeśli chodzi o swoje życie osobiste.

  Obraz

John Beard, który nie ma oficjalnego konta na Twitterze, rzadko ujawnia cokolwiek ze swojego życia prywatnego. Informuje swoich fanów na bieżąco o wydarzeniach na świecie, a także zwiększa świadomość raka za pośrednictwem swoich postów.

Kiedy terrorystyczny zamach bombowy w Bejrucie zniszczył amerykańskie koszary, pojechał do Libanu i przywiózł ze sobą niemowlę. Następnie 20 grudnia przekazał dziecko swojej nowej rodzinie.

Nie ma wystarczających informacji o jego żonie i życiu małżeńskim. Prezenter jest po sześćdziesiątce i po przejściu na emeryturę chce spędzać jak najwięcej czasu z rodziną.

Krótkie życiorys i rodzina Johna:

Według wiki, John Beard urodził się w Północnej Karolinie 24 sierpnia 1948 roku w St. Pauls w Północnej Karolinie i obecnie ma 68 lat. W nadchodzących dniach będzie obchodził 69. urodziny. Jego przyjaciele i koledzy dbają o to, aby jego urodziny pozostały wyjątkowym dniem.

  Obraz

Matt Granite życzył przyjacielowi urodzin i powiedział, że John skłonił go do dołączenia do Twittera lata temu.

Urodził się w amerykańskich rodzicach i posiada obywatelstwo amerykańskie. Należy do rasy białej, ma przyzwoity wzrost i podrasowaną sylwetkę.

Zalecane