blog

John Berman Wiki, bio, żonaty, żona, wesoły, wynagrodzenie, wartość netto, CNN

Prezenter CNN News, John Berman, oddał hołd swojej partnerce Alyson Camerota i ujawnił sekret ich stroju pasującego w przedostatni dzień Cameroty... Berman pracował dla CNN New Day przez ostatnie sześć lat... John delektuje się szczęściem życie ze swoją ukochaną z college'u Kerry Voss. Para jest pobłogosławiona synami bliźniaków urodzonymi w 2008 roku.

  John Berman Wiki, bio, żonaty, żona, wesoły, wynagrodzenie, wartość netto, CNN

Czysta sprawa dopasowywania strojów z Alyson

John Berman i Alyson Camerota pracowali dla CNN New Day przez ostatnie sześć lat i przez te lata Berman zawsze dopasowywał swój krawat do strojów Cameroty.

6 kwietnia 2021 r. Berman udostępnił na swoim Twitterze wideo, w którym ujawnił, że mecze strojów nie były przypadkowe. W filmie Berman dzieli się serią smsów wysłanych przez Camerotę, w których wyraźnie zaznaczono, jaki kolor miałaby nosić w danym dniu. W filmie Berman również okazuje uznanie dla swojego współgospodarza i mówi, że będzie mu za nią tęsknić.

  Obraz

Kim jest żona Johna Bermana?

Ekranowe partnerstwo Johna Bermana z Alyson może wydawać się, że oboje się spotykają, ale to nieprawda, ponieważ John rozkoszuje się szczęśliwym życiem ze swoją ukochaną z college'u, Kerry Voss. Para jest pobłogosławiona synami bliźniaków urodzonymi w 2008 roku. Chociaż Berman nie ujawnił tożsamości swojej rodziny, nie omieszka pokazać swojej miłości do nich w swoich mediach społecznościowych.

Możesz lubić: Olivia Macklin Wiki: wiek, wzrost, rodzice, pochodzenie etniczne, chłopak, randki

20 lipca 2019 r. Berman podzielił się obrazek ślubu z okazji rocznicy ślubu na Instagramie. Podpis przeczytał-

„Jeśli przyjrzysz się uważnie, jest napisane 20.07.2001. Szczęśliwej rocznicy dla największego człowieka wszechczasów!”

Zobacz ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Johna Bermana (@johnberman)

Jaka jest wartość netto Johna Bermana?

John Berman zdobył swoją wartość netto i dochód dzięki karierze w mediach i networkingu. Według zippia.com , średnia pensja pracownika CNN wynosi około 55 000 USD rocznie.

Również wynagrodzenie pracownika CNN zależy od jego doświadczenia i stażu pracy. Patrząc na historię Bermana z CNN, z pewnością zdobył miliony dzięki swojej profesji. Poza tym John często przekazuje darowizny na kilka organizacji charytatywnych. Kiedyś pojawił się w odcinku Jeopardy dla celebrytów i walczył o wygranie 50 000 $ na cele charytatywne.

Spójrz: Santino Rice: Czy jest gejem czy hetero? Wszystko od randek, chłopaka do jego wartości netto

Facebook)

Krótki życiorys

Urodzony w Carlisle w stanie Massachusetts w Stanach Zjednoczonych w 1972 r. John Berman obchodzi urodziny 21 marca. Nadawca CNN stoi na wysokości 1,70 metra (5 stóp i 7 cali wysokości).

Kasy: Heather Storm Wiki: wiek, urodziny, żonaty, mąż, wymiary, wzrost

John kontynuował naukę w Philips Academy Andover do 1990 roku, a później ukończył Uniwersytet Harvarda.

Zalecane