blog

John Craven Wiki, żona, córki, rodzina, wartość netto, zdrowie, choroba

Niektórzy ludzie w pełnym życia i młodym wieku walczą o znalezienie pracy dla siebie, ale dla tego weterana ta praca przychodzi w pogoń za nim w wieku 74 lat. John Craven, OBE jest doświadczonym i weteranem angielskim dziennikarzem, który jest znany z prezentowania ' Newsround, „Countryfile” i „Beat the Brain”. Podobnie jak w karierze, dziennikarz wykazuje dojrzałość nawet w życiu osobistym i jest od dawna żonaty z Marilyn.

 John Craven Wiki, żona, córki, rodzina, wartość netto, zdrowie, choroba

Kariera jako nadawca weteranów:

Po ukończeniu szkoły w wieku szesnastu lat zaczął pisać do magazynu firmowego. Karierę dziennikarską rozpoczął w Harrogate Advertiser jako młodszy reporter. Dołączył do zespołu BBC w 1970 roku w Bristolu, gdzie pracował w lokalnym radiu i telewizji. Następnie zaprezentował program o nazwie „Newsround”, który pierwotnie ukazał się jako „John Craven’s Newsround”.

W wieku 74 lat zaczął prezentować serię programów BBC Two „Beat the Brain” na 11 ten Może. W 2000 roku wyróżnieniem noworocznym został odznaczony Oficerem Najdoskonalszego Orderu Imperium Brytyjskiego (OBE) za zasługi dla radiofonii wiejskiej i dziecięcej. Odebrał także nagrody Brytyjskiej Akademii Dzieci za wkład w telewizję.

Ile wynosi wartość netto Johna?

Doświadczony dziennikarz, który zaprezentował ponad 3000 odcinków „Newsround”, opuścił program w 1989 roku. Najwyraźniej zbiera w BBC przyzwoitą pensję, której jeszcze nie ujawniono. Angażuje się również w działalność charytatywną i wspiera Young People’s Trust for Environment, Waterways Trust i Patron of SPANA.

Swój majątek zgromadził dzięki karierze telewizyjnej, a jego oczekiwana wartość netto sięga około milionów.

Jego małżeństwo z Marilyn!

OBE jest od dawna żonatym mężczyzną i cieszy się życiem z rodziną spędzającą wakacje na plaży iw domku w hrabstwie Oxfordshire.

Jego życie małżeńskie przypomina otwartą księgę, ponieważ jest żonaty z Marilyn. John jest rodzicem dwóch córek ze swoją żoną Emmą i Victorią.

Jego obie córki są zamężne i ma w sumie pięcioro dzieci. 14 ten W maju 2012 r. Dailymail.com zauważył go z trójką wnuków, Jessicą, Charliem i Willem na wakacjach w Beaches Negril.

W wywiadzie dla Dailymai.com Craven ujawnił, że stracił matkę z powodu choroby neuronu ruchowego. Po tragicznym wydarzeniu w tym samym roku stracił ojca.

Może ci się spodobać: Ben Brown Wiki, żonaty, żona, rodzina, BBC, wynagrodzenie, wartość netto, wzrost

Krótkie biografie Johna Cravena:

Urodzony jako John Raymond Craven, pierwszy krok postawił 16 ten Sierpień 1940, co daje mu 77 lat. Zgodnie ze swoją wiki, John urodził się w Leeds w Yorkshire w Anglii, a obecnie mieszka w Oxfordshire w Anglii. W wywiadzie wspomniał, że największy wpływ wywarł na niego ojciec, Bill, który spędził trzy lata w japońskim więzieniu podczas II wojny światowej. Ukończył wczesną edukację w Leeds Modern School i zaczął pisać w wieku 16 lat. Craven, który należy do białej rasy, ma przyzwoity wzrost. Dziennikarz weteran dba o zdrowie i pracuje nad utrzymaniem zdrowej sylwetki.

Zalecane