blog

John Easterling, Olivia Newton-John's Husband: Wiki, wiek, wartość netto, fakty

Założyciel i prezes Amazon Herb Company, John Easterling, jest biznesmenem, konserwatorem lasów deszczowych i odkrywcą, który wyprodukował także kilka hollywoodzkich filmów. Odznaczony Honorową Nagrodą SAFE Water Award od Stroud Water Research Center. Jego późne małżeństwo z piosenkarką i aktorką Olivią Newton doprowadziło go do większej popularności w większej masie.

  John Easterling, Olivia Newton-John's Husband: Wiki, Age, Net Worth, Facts

Ile jest fortuną Johna Easterlinga?

Biznesmen i ekolog John nie ujawnił swoich zarobków, ale jego żona Olivia ma 40 milionów dolarów netto. Większość swojej fortuny czerpie z firmy zielarskiej. Wyprodukował także trzy filmy BIg River Man, The Bonnie Hunt show i Loose Women, które dodały korzyści do jego zarobków. W 2012 roku otrzymał nagrodę Acer Legacy Award za pracę w projektach środowiskowych. Chociaż John nie ujawnił dokładnych danych o swoich zarobkach, uważa się, że jego bogactwo liczone jest w milionach.

Nie chcę przegapić: Juice Wrld Girlfriend, randki, wzrost, piosenki, wartość netto

John rozpoczął swoją karierę od wyprawy po Ameryce Południowej. Pojechał do Peru w poszukiwaniu złota, ale nic nie znalazł. Następnie zainwestował pozostały kapitał w pralnię i wkrótce zaczął handlować rzadkimi kamieniami i minerałami z Andów ze sztuką plemienną. Jego kariera rozkwitła na wyższym poziomie, gdy założył Amazon Herb Company. Później wprowadził na rynek węgierski nowy napój zdrowotny Zamu. Często pojawia się w domenie publicznej, opowiadając się za zdrowiem, stylem życia i ochroną środowiska. Jego wykłady i działania z zakresu ochrony środowiska cieszą się ogromnym uznaniem na świecie.

Małżeństwo Jana i Olivii w latach 50.

Guru Zdrowia John Easterling związał się z aktorką Grease Olivią Newton w Cuzco Peru w dniu 21 czerwca 2008 r., w wieku 54 lat. Zgodnie z doniesieniami, ich tajny ślub został wykonany przez indyjskiego księdza, zanim zrobił to wszystko ponownie dziewięć dni później na plaży na Florydzie. Następnie 54-letni pan młody złożył śluby z 59-letnią aktorką i aktywistką, która w przeszłości miała nieudane małżeństwo.

Informacje dotyczące byłej żony Johna są nieostre. Utrzymuje historię swojego przeszłego związku na niskim poziomie. Ale jego związek z Olivią nie jest w cieniu. Zaoferował jej nawet swoją miłość i wsparcie w tych trudnych czasach, gdy walczyła z rakiem piersi i opłakiwała zniknięcie byłego partnera.

Przeczytaj także: Chłopak Madison Keys, randki, rodzina, pochodzenie etniczne, wartość netto, obrażenia, ranking

Pocieszał Olivię, gdy była w traumatycznym stanie swojego życia. Przeżyła raka piersi, zanim jej ówczesny chłopak kamerzysta Patrick Mc Dermott w tajemniczy sposób zaginął w 2005 roku podczas wyprawy wędkarskiej u wybrzeży Kalifornii. Kiedy była zdruzgotana jego zniknięciem, znalazła współczującą firmę od rozwiedzionego biznesmena Johna. Olivia mówi, że późno odnalazła bratnią duszę i cieszy się życiem z większą radością i seksapilem. Mówi, że jej związek z mężem stał się błogosławieństwem w jej życiu.

Niestety u żony Johna po raz trzeci z rzędu wykryto raka. Jak potwierdził magazyn RTE 12 września 2018 r., lekarze odkryli guz u podstawy jej kręgosłupa. Ona również przechodzi radioterapię

W wywiadzie dla Channel Seven w niedzielę 9 września 2018 roku piosenkarka i aktorka powiedziała, że ​​leczy swoje guzy w sposób naturalny, a jej mąż był tam, aby pomóc jej przezwyciężyć diagnozę.

Gdy Olivia walczy z rakiem, John jest u jej boku, aby ją pocieszyć. 13 września 2018 r., w czwartkowy wieczór The Project, Olivia opowiadała, że ​​jej mąż, John, niedawno oglądał Smar z nią po raz pierwszy po tym, jak John Travolta zaprosił ich na kolację w swoim prywatnym jumbo jecie. Jej mąż, John, powiedział, że nigdy wcześniej nie widział tego filmu. Niemniej jednak John pokochał ten film, ponieważ z radością skrytykował film, mówiąc: „Jest dobry”.

Możesz chcieć o smarowej gwieździe Sharon Case Żonaty, Mąż, Dzieci, Chłopak, Wartość netto, Bio

Podobno jego żona Olivia umierała na raka piersi pod koniec grudnia 2018 roku. Tabloidy twierdziły nawet, że Jesteś tym, czego pragnę piosenkarka została ubezwłasnowolniona w swoim łóżku z powodu niewydolności narządów. Jednak podczas Nowego Roku w styczniu 2019 r. zapewniła poczucie ulgi, udostępniając swoim fanom bezczelny film.

70-letnia pani zdementowała wszystkie pogłoski o jej śmierci i stwierdziła, że ​​świetnie sobie radzi. Olivia podziękowała również swoim fanom za wspieranie jej organizacji „Olivia Newton-John Cancer Wellness Centre” i życzyła im szczęśliwego Nowego Roku 2019. Po raz pierwszy zdiagnozowano raka w 1992 roku, a po ślubie z Johnem on i ich córka Chloe wspierają artystka muzyczna przeciwko walce z rakiem.

Australijski miniserial Olivia Newton-John: Beznadziejnie oddana Tobie , który przedstawia zawodową i osobistą podróż Olivii, wyemitowany po raz pierwszy w Stanach Zjednoczonych w programie Lifetime 16 lutego 2019 r. Delta Goodrem wcieliła się w rolę Olivii, która jest kroniką jej prywatnych zmagań i walki z rakiem piersi.

Krótki życiorys

Były poszukiwacz przygód i rzecznik zdrowia i stylu życia, John Easterling, obchodzi swoje urodziny 10 kwietnia. Urodził się w 1952 roku i obecnie ma 66 lat. Dorastał w Charlotte w Północnej Karolinie w USA z obywatelstwem amerykańskim.

Uzyskał prestiżowy stopień naukowy w zakresie nauk o środowisku z Uniwersytet Karoliny Północnej. Spędził wiele lat przeszukując amazońskie lasy deszczowe w poszukiwaniu skarbów i starożytnych artefaktów zgodnie z wiki. Jego wzrost wygląda na zgodny z żoną, której wzrost wynosi 1,68 metra.

Zalecane