blog

John Molner Wiki: wiek, pierwsza żona, rozwód, Katie Couric, dzieci, wartość netto

Kiedy ludzie naprawdę się zakochują, istoty takie jak religia, wiek i pochodzenie stają się małe. Ma również zastosowanie w życiu znanego finansisty Johna Molnera, który zakochał się w słynnej dziennikarce Katie Couric, mimo że jest od niej sześć lat młodsza. Teraz para jest małżeństwem od ośmiu lat i łączy błogi związek.

 John Molner Wiki: wiek, pierwsza żona, rozwód, Katie Couric, dzieci, wartość netto

Kariera i wartość netto

W 1990 roku John dołączył do Brown Brothers Harriman, który jest również największym i najstarszym prywatnym bankiem w USA. Został szefem fuzji i przejęć w Brown Brothers Harriman & Co.

W 2014 przeszedł na emeryturę, ale ponownie związał się z BBH jako starszy doradca. Mówiąc o jego finansach, jego wartość netto szacuje się na około 20 milionów dolarów, a obecnie mieszka w rezydencji kosztującej 12 milionów dolarów, którą przywiózł w 2016 roku.

Piękne życie małżeńskie z żoną dziennikarza

John Molner po raz pierwszy ożenił się z kobietą o imieniu Jane, z którą ma dwoje uroczych dzieci, Allie i Henry'ego.

Po rozstaniu z pierwszą żoną John poznał Katie Couric i pomimo ogromnej różnicy wieku ich związek tylko się poprawił. Para po raz pierwszy przez dwa lata miała romans i zaręczyła się.

Według magazynu People, John proponowane Katie o zachodzie słońca na plaży w East Hampton w stanie Nowy Jork. Obie zaręczyły się we wrześniu 2013 roku, a śluby weselne złożyły 21 czerwca 2014 roku.

„Czuję się naprawdę szczęśliwy, ponieważ jest zabawny i miły, jest naprawdę mądry i wspaniały w towarzystwie. Wiesz, zapominasz, jak ważne jest po prostu czerpanie radości z przebywania z tą osobą. Naprawdę doceniasz to, kiedy lubisz przebywać z tą osobą. jestem naprawdę szczęśliwy.”

Oskarżony o zdradę swojej byłej dziewczyny

Chociaż Johna łączy wielka więź z żoną Katie, wcześniej nie był dobrym kochankiem i został oskarżony o zdradę swojej byłej dziewczyny. Jessica Hsu rzekomy go o oszukiwanie jej, gdy byli w związku. Przyznał się również do jej oskarżeń w National Enquirer i powiedział:

„Tak, John mnie zdradził. To wszystko, co mam do powiedzenia.'

Według Jessiki, ona i John dzielili związek przez dwa lata, kiedy odkryła, że ​​oszukuje ją, umawiając się z Katie. Z pomocą jednej z przyjaciółek Jessica dowiedziała się, że John spędza czas z Katie i okłamuje ją.

Później John powiedział Jessice, że jest dla niego za młoda i ich dwuletni związek się skończył.

Krótka Wiki i Bio

John Molner w wieku pięćdziesięciu pięciu lat urodził się 21 stycznia 1963 roku w Chicago, Illinois, USA. Pochodzi z białego pochodzenia etnicznego i stoi na wysokim wzroście. Jego rodzicami są Paula i Herbert Molnerowie. Ma dwóch braci Thomasa i Davida Molnerów. John Molner ukończył Trinity College i uzyskał dyplom z zarządzania biznesem na University of Chicago Booth School Of Business.

Zalecane