blog

John Pyper-Ferguson Żonaty, Żona, Dziewczyna, Randki, Rodzina, Wzrost, Wartość netto

Rozśmieszanie ludzi lub płacz nie jest łatwym zadaniem. Świat kołowrotków wydaje się bardzo atrakcyjny z zewnątrz, ale potrzeba wielkiego poświęcenia, aby osiągnąć w nim szczyt postępu. Nazwisko John Pyper-Ferguson jest dobrze znane miłośnikom hollywoodzkich filmów i programów telewizyjnych. Z powodzeniem ugruntował swoje nazwisko wśród znanych aktorów.

 John Pyper-Ferguson Żonaty, Żona, Dziewczyna, Randki, Rodzina, Wzrost, Wartość netto

Kariera Johna Pyper-Fergusona:

John próbował szczęścia w karierze aktorskiej i również odniósł w niej sukces. Po raz pierwszy zaczyna karierę w roli Sonny'ego Hamiltona w dramacie Hamilton's Quest w 1986 roku. Jego rola utorowała mu drogę do wejścia do branży hollywoodzkiej. Po tym nie oglądał się za siebie, a jego kariera płynie we właściwym kierunku. Zrealizował wiele filmów, takich jak „Wieczór balu maturalnego II” (1987), „Pin” (1988), „Szkoła narciarska” (1990), „Ptak na drucie” (1990), „Stay Tuned” (1992) i wiele jeszcze.

Nie tylko w filmach, ale także w różnych programach telewizyjnych, takich jak „Nocny upał” (1987), „Bordertown” (1990-1991), „Neon Rider” (1990-1991), „Star Trek: The Następne pokolenie” (1992). Jedną z godnych uwagi postaci granych przez niego był Brian Cullen w „Highlander” (1994), z którego udało mu się zdobyć nominację do nagrody Gemini.

Gra rolę Jacka Jonesa w nadchodzącym filmie „Trzy dni w Hawanie'. Został również nominowany do nagrody Gemini (1997) za najlepszą rolę gościnną w telewizyjnym show „Highlander'. To się zmieniło. w karierze Johna. Ponownie został nominowany do nagrody IGN Summer Movie Awards (2012) dla najlepszego telewizyjnego złoczyńcy w Alphas. Zdobył nagrody UBCP/ACTRA (2013) dla najlepszego aktora w filmie „Motive”.

Wartość netto Johna Pyper-Fergusona:

Rzeczywista wysokość zarobionego przez niego majątku nie została jeszcze ujawniona. Zakłada się, że John jest dobrze opłacany za wszystkie programy i filmy. Biorąc pod uwagę jego ogromne doświadczenie i liczne występy w filmach i programach telewizyjnych, jego wartość netto szacuje się na około miliony dolarów.

Czy John jest żonaty czy szczęśliwie samotny?

Ujawnienie lub zachowanie w tajemnicy prywatnej sprawy jest własnym wyborem. Podchodząc do życia osobistego celebrytów, ich fani są zawsze ciekawi, co się dzieje w ich życiu.

Tutaj Pyper nie wykazał zainteresowania ujawnianiem swoich prywatnych spraw. Do tej pory nie ujawnił zbyt wiele o swoim życiu małżeńskim.

Media zawsze mają trudności z gromadzeniem informacji o prywatnych sprawach celebrytów, gdy nie ujawniają swoich aktualnych spraw. W przeciwieństwie do innych gwiazd Hollywood nie ma oficjalnego konta na Twitterze, które jest zazwyczaj wiarygodnym źródłem informacji o ich randkowym życiu.

Na razie nie ma żony lub wolał trzymać żonę z dala od światła reflektorów. Sławny „góralski” aktor prowadzi skromny styl życia i nie pojawił się w żadnej nagrody z dziewczyną, którą można by interpretować jako jego dziewczynę.

Tak więc, dopóki nie ujawni się publicznie na temat swojego faktycznego statusu związku, jest to tylko gra na czekanie dla fanów i mediów.

Krótkie życiorys Johna Pyper-Fergusona:

John Pyper urodził się 26 lutego 1964 roku, co daje mu 53 lata. Urodził się w Mordialloc w stanie Wiktoria w Australii jako syn Richarda i Kathleen. Jego rodzina przeniosła się do Kanady, gdzie spędził dzieciństwo. Uzyskał wykształcenie w gimnazjum Handsworth i ukończył University of Alberta z tytułem licencjata w dziedzinie sztuk pięknych. Należąc do białej rasy, stoi mocno na wysokim wzroście i utrzymuje szczupłą sylwetkę nawet w tym wieku.

Zalecane