blog

John Reynolds Aktor, Wiki, Wiek, Żonaty, Żona, Dziewczyna, wesoły, Rodzina

Nie ma znaczenia, skąd zacząłeś, liczy się tylko to, dokąd dotrzesz. Amerykański aktor John Reynolds po latach zmagań w teatrach w końcu dokonał przełomu i stał się burzą ogniową w branży aktorskiej. Wystąpił w „Splitsider”, „Time Out Chicago”, „NYTVF”, „TBS”, „Second City Network”, a ostatnio pojawił się w Netflix „Stranger Things”.

 John Reynolds Aktor, Wiki, Wiek, Żonaty, Żona, Dziewczyna, wesoły, Rodzina

Kariera i postęp:

John Reynolds rozpoczął karierę występując w „Socond City Touring Company”, po czym pracował w „OI Chicago”. Aktor pracował w kilku innych teatrach, w tym w Annoyance Theatre, UCB NY, a także na festiwalu Just for Laughs w Montrealu.

Co więcej, w 2016 roku aktor wcielił się w rolę oficera Callahana w oryginalnym serialu Netflixa „Stranger Things'. W tym samym roku aktor zagrał w serialu TBS „Search Party', a także pojawił się w „High Maintenance'. .

Szczegóły dotyczące zarobków Reynoldsa są zamknięte, ale jego osiągnięcia sugerują, że cieszy się ogromną wartością netto w setkach tysięcy dolarów.

Czy John bierze ślub ze swoją długoletnią dziewczyną?

W tabloidach nie ma co mówić o jego związku i dziewczynie, ale aktor wydaje się być zakochany w swoim partnerze. John zaszczycił swój Instagram zdjęciami swojej dziewczyny i wyznaczył swoim obserwatorom kilka ważnych celów związanych z relacjami.

Co więcej, wpisy jego zakochanej można znaleźć od grudnia 2012 roku, co jasno pokazuje, że para spotyka się od ponad czterech lat. Biorąc pod uwagę ich długotrwały związek, nietrudno przewidzieć, że para ma ogromne zrozumienie i wiarę w siebie.

1 maja 2017 r. John udostępnił urocze zdjęcie z nimi w sukience na studniówkę ze słodkim podpisem, w którym uczy jej „gallery”. A dzięki tym pięknym obrazom gejowskie plotki o aktorze całkowicie się nie sprawdzają.

Na razie John nie ogłosił żadnego ślubu i przekształcenia ukochanej w żonę. Ale jeśli para podjęła decyzję, ich zwolennicy widocznie będą bardziej niż szczęśliwi.

Zobacz też: Chiwetel Ejiofor Wiki, Żonaty, Żona, Dziewczyna lub wesoły, Wywiad, Net Worth

Jego krótka biografia:

Opierając się na stronach wiki, John Reynolds urodził się w Madison Wisconsin w Stanach Zjednoczonych w wspierającej się rodzinie. Swoje urodziny obchodzi 5 sierpnia, ale nie ujawnił swojego wieku. Otrzymał obywatelstwo amerykańskie i pochodził z rasy białej. Aktor, obdarzony imponującym wzrostem, ukończył Centrum Szkoleniowe IO oraz Secondary City Conservatory.

Zalecane