blog

Johnny Dex Bio: wiek, zaręczyny, dziewczyna, rodzina

Johnny Dex zyskał sławę jako nowo zaręczony narzeczony modelki Victoria's Secret Fashion, Devon Windsor. Pojawił się w centrum uwagi po tym, jak Devon przesłał zdjęcie jej zaręczyn na Instagramie. Johnny jest także bratem projektantki Alexis Barbary Isaias, która zaprojektowała większość pierścionków noszonych przez Devon.

  Johnny Dex Bio: wiek, zaręczyny, dziewczyna, rodzina

Zaręczony z dziewczyną od dwóch lat; Ogłoszenie na Instagramie!

Johnny Dex zaręczył się ze swoją dziewczyną z IMG, Devon Windsor, w czerwcu 2018 roku. Para ogłosiła swoje zaręczyny za pośrednictwem posta na Instagramie.

Johnny zaplanował dla Devon niespodziankę zaręczynową, lecąc z nią na prywatną plażę na Bahamach. Krótko po tym, jak para przybyła na plażę, Johnny zadał pytanie z masywnym i pięknym pierścionkiem zaręczynowym.

Przeczytaj więcej o modelu IMG: Cayley King Wiki, Wiek, Wzrost, Chłopak, Randki, Romans, Rodzice

Devon udostępnił również jej zdjęcie z Johnnym na Instagramie, przedstawiając go jako swojego narzeczonego w podpisie. Na udostępnionym zdjęciu Johnny był widziany na jednym kolanie, trzymający duży owalny pierścionek zaręczynowy z brylantem, aby zaproponować swoją ukochaną damę. Zdjęcie pokazało również, jak zaskoczona była modelka Victoria's Secret Fashion podczas propozycji.

na piasku. Ponadto w podpisie stwierdziła, że ​​jest najszczęśliwszą kobietą, która ma narzeczonego takiego jak Johnny, i stwierdziła, że ​​nie może się doczekać, aż wyjdzie za mąż. Jak widać w poście, Johnny zaproponował Devon w niezwykle romantyczny sposób po umawianiu się z nią przez dwa lata.

Zakochani ogłosili swoje dwa lata bycia razem na Instagramie 16 marca 2018 roku. Para spotkała się na początku 2016 roku i obchodziła pierwszą rocznicę bycia razem w marcu 2017 roku.

Od tej pory Johnny i jego nowo zaręczona narzeczona cieszą się razem.

Życie miłosne Johnny'ego Dexa po zaręczynach

Po zaręczynach Johnny'ego ze swoją długoletnią dziewczyną Devon Windsor para rozkoszuje się wspólnym czasem na plaży. Zaledwie dzień po ogłoszeniu 26 czerwca 2018 r. narzeczona Johnny'ego nie mogła powstrzymać się przed przesłaniem jej przytulnego zdjęcia z Johnnym. Miłość między parą łamanych serc była również widoczna w ich uśmiechu. Nawet Devon wspomniany w podpisie, „Uśmiech mówi wszystko”.

Co więcej, 4 lipca 2018 r. Devon przesłał swój oficjalny film z zaręczynami na Instagramie. Propozycja była tak niesamowita, że ​​jego ukochana pani podziękowała mu za propozycję niespodzianki zaręczynowej. Ponadto wyraziła również swoje podekscytowanie ich przyszłym małżeństwem i powiedziała, że ​​nie może czekać tak długo z poślubieniem Johnny'ego.

Później, 7 lipca 2018 r., Johnny Dex podzielił się przypadkowym zdjęciem ze swoją narzeczoną Devon na plaży, trzymając się za ręce.

Od tej chwili para jest w płynnym związku ze sobą i jest podekscytowana, aby zawiązać węzeł.

Jak Johnny Dex przywołuje swoją wartość netto?

Johnny Dex odciął swoją karierę zawodową i zatajał informacje o swojej wartości netto. Szacuje się, że jego narzeczona Devon zarabia od 65000 do 71000 USD rocznie z pracy jako modelka. Cóż, Devon gromadzi swoje bogactwo od czternastego roku życia.

Po raz pierwszy pojawiła się w Victoria's Secret Fashion Show w listopadzie 2013 roku. Zadebiutowała także w telewizji w MasterChef (serial telewizyjny w USA) w 2016 roku. Obecnie jest wymieniona na liście Models.com Money Girls List.

Możesz także przeczytać sławę MasterChefs: Szef kuchni Ben Robinson , Krystyna Tosi, Gregg Wallace .

Krótki życiorys

Johnny Dex co roku obchodzi urodziny 8 marca. Z okazji swoich urodzin w tym roku Devon złożył mu życzenia, udostępniając ich zdjęcie na Instagramie, gdzie widziano ich w pocałunku. Johnny ukrył też informacje o swojej rodzinie. Jest kilka centymetrów niższy od swojej narzeczonej, która ma 1,8 m wzrostu.

Zalecane