blog

Johnny Orlando Wiki: wiek, randki, dziewczyna, rodzice, wartość netto

Wielką zaletą YouTube jest to, że nie ma paska wieku dla twórców treści. Johnny Orlando, który ma zaledwie 15 lat, swoim melodyjnym głosem bawi miliony fanów. Wygląda jednak na to, że Johnny nie jest jeszcze gotowy na randkę z żadną kobietą, mimo że ma miliony fanek, które umierają, by zwrócić na siebie jego uwagę. Johnny Orlando znany jest z własnego kanału YouTube, na którym publikuje covery piosenek popowych, a także oryginalne piosenki. Jest także jednym z członków obsady Total Eclipse.

  Johnny Orlando Wiki: wiek, randki, dziewczyna, rodzice, wartość netto

Chociaż Johnny'emu udało się ukryć swoje życie miłosne, on i jego bliski przyjaciel Mackenzie Ziegler byli ze sobą związani i podejrzewano również, że się spotykają. Ta dwójka parzyła się nawet u Johnny'ego 'Co jeśli' teledysk wydany 31 maja 2018 r.

Czytaj więcej: Linda Phan Wiki: Wiek, Pochodzenie, Zaręczyny, Żonaty, Wzrost, Rodzice

Johnny nie poinformował o swoim podobno randkowym życiu z Mackenzie. Jednak większość czasu spędza z kobietą i wciąż obnosi się ze zdjęciami na Instagramie z ich urodzin i wieczornych wyjść. Johnny i Mackenzie wybrali się również na wycieczkę na letni festiwal towarzyski CBBC w Liverpoolu w pierwszym tygodniu sierpnia 2018 roku.

Na razie Johnny odciął się od życia miłosnego i żaden z nich nie skomentował swojego podobno związku.

Rodzina wspierająca Johnny'ego; Lubi lunch z nimi!

Johnny Orlando urodził się dla swoich rodziców Meredith i Dale'a Orlando. Wychował się z trójką rodzeństwa; dwie starsze siostry, Darian i Madison, oraz młodsza siostra Lauren.

Uwielbia swojego ojca i bierze go za inspirację. 18 czerwca 2018 r. Johnny przesłał swoje zdjęcie z dzieciństwa ze swoim tatą i podziękował mu za nauczenie dobrych nawyków i bycie jego ochroniarzem.

Johnny często robi zdjęcia ze swoim rodzeństwem i udostępnia je swoim fanom w mediach społecznościowych. Johnny również cieszył się lunchem ze wszystkimi członkami rodziny w Zurychu, niedawno 17 sierpnia 2018 r.

Johnny Orlando je obiad z rodzicami i rodzeństwem (zdjęcie: Instagram)

Co więcej, 20 sierpnia 2018 r. gwiazda Instagramu życzyła swojej starszej siostrze Madison jej urodzin za pośrednictwem posta na Instagramie.

Nie przegap: Matthew Stadlen Wiki: żonaty, żona, partner, dziewczyna, rodzina, wzrost, wynagrodzenie

Wartość netto i zarobki: jak je akumuluje?

Johnny gromadzi wartość netto dzięki swojej karierze piosenkarza pop. Zarabiał na swoim kanale YouTube o imieniu Johnny Orlando. Zgodnie z rekordem Social Blade, jego miesięczny przychód ze swojego kanału YouTube wynosi od 1,4 tys. USD do 22,2 tys. USD, co pomaga mu zarobić od 16,6 tys. do 266,3 tys. USD rocznie.

Gwiazda YouTube zaczęła kręcić film w wieku ośmiu lat. Wraz ze swoją siostrą Darian zaczął tworzyć filmy za pomocą swoich oryginalnych piosenek, w tym: „Czas letni”, „Powtórka”, oraz 'Nigdy się nie poddawaj.' W 2018 roku pojawił się także w serialu Całkowite zaćmienie.

Do tej pory Johnny zgromadził ponad 3,4 miliona subskrybentów na swoim głównym kanale YouTube o nazwie Johnny Orlando.

Powiązane z YouTuberem: Sierra Furtado Bio: wiek, wzrost, chłopak, wartość netto

Krótki życiorys

Johnny Orlando urodził się 24 stycznia 2003 roku w Mississauga w Kanadzie. Stoi na wysokości 5 stóp 1 cal (1,55 metra) i waży około 50 kg, jak na wiki. Pojawił się również na okładce magazynu TigerBeat w numerze z marca/kwietnia 2018 roku.

Zalecane