blog

Johnny Stevens Wiki: Wiek, Urodziny, Żonaty, Żona, Dziewczyna, wesoły

Johnny Stevens jest znany jako frontman amerykańskiego tria hardrockowego Highly Suspect. Jego hardrockowy zespół Highly Suspect składa się z młodych członków, Richa Meyera i Ryana Meyera. Ich grupa Highly Suspect została wybrana za najlepszą piosenkę rockową za „Lydia” i najlepszy album rockowy za „Mister Asylum”.

 Johnny Stevens Wiki: Wiek, Urodziny, Żonaty, Żona, Dziewczyna, wesoły

Szybkie informacje

 • Data urodzenia
 • Wiek
 • Narodowość
 • Zawód
 • Stan cywilny
 • Żona/małżonek
 • Rozwiedziony
 • Dziewczyna/Randki
 • wesoły/lesbijka
 • Wartość netto
 • Pochodzenie etniczne
 • Media społecznościowe
 • Dzieci dzieci
 • Wzrost

Johnny Stevens jest znany jako frontman amerykańskiego tria hard rockowego, Bardzo podejrzany . Jego hard-rockowy zespół, Bardzo podejrzany składa się z młodych członków, Richa Meyera i Ryana Meyera. Ich rockowe trio zostało nominowane do 58. miejsca Coroczne nagrody Grammy w kategorii Najlepsza piosenka rockowa dla ' Lidia” i kategorii Najlepszy album rockowy dla ' Panie Azyl ” w 2016 roku.

Jak Johnny Stevens gromadzi wartość netto?

Johnny Stevens zebrał swoją wartość netto dzięki swojej karierze jako artysta muzyczny. Dochody zbierał jako frontman zespołu hardrockowego, Bardzo podejrzany . Dwukrotnie nominowany do nagrody Grammy zespół zgromadził bogactwo ze swoich piosenek i albumów, takich jak Pierwsze wykroczenie; Chłopiec, który zginął jako wilk; Lidia; oraz Panie azylu.

Jonny, w wieku 23 lat, wydał swoją pierwszą EP-kę z oryginalną muzyką „ Pierwszy Wykroczenie' w 2009 roku. Wraz z zespołem postanowił przenieść się na Brooklyn w Nowym Jorku. Po przeprowadzce na nowojorski Brooklyn wydali swój drugi album „ Chłopiec, który umarł Wilk.'

Johnny i członkowie jego zespołu zostali nominowani do dwóch nagród Grammy w 58. edycji Grammy Awards w 2016 roku, skąd stali się w centrum uwagi. W 2017 roku wyruszyli w trasę i zagrali swój znaczący brytyjski koncert w Koko w Londynie. Zanim zwrócili uwagę całego kraju, około 2009 roku grali w lokalnych klubach w rejonie Cape Cod. Johnny pracował nawet jako hydraulik, zanim zdobył sławę.

Johnny dedykuje piosenki swoim dziewczynom; Czy ma żonę?

32-letni Johnny Stevens spotyka się z dziewczyną, która na Instagramie nazywa się Kydids. Jego dziewczyna Kydids udostępniła zdjęcie Johnny'ego 29 listopada 2017 roku na swoim Instagramie. W podpisie zdjęcia zasugerowała, że ​​duet się spotyka. Podpis brzmi:

BaeDay z MY sweaty90sJEFFGLDBLVM

„Dlaczego tak strasznie spieprzam? … Kiedy kiedykolwiek się nauczę?”

Jego była dziewczyna również napędza jego kolejną piosenkę zatytułowaną „ Lidia . The Pierwsze wykroczenie główny wokalista poznał swojego byłego, gdy przeniósł się na Brooklyn przed wydaniem swojej piosenki Lidii. Johnny zadedykował go następnie swojej byłej dziewczynie.

Wokalista zespołu Bardzo podejrzany , jednak podobno nie jest żonaty od czerwca 2018 r. Nie poczynił żadnych oficjalnych uwag dotyczących swojej ewentualnej żony. Tymczasem Johnny cieszy się szczęśliwym życiem romantycznym ze swoją dziewczyną, więc jeśli chodzi o orientację seksualną, nie jest gejem i ma proste preferencje seksualne.

Życie rodzinne Johnny'ego: Matka zniknęła w wieku jednego roku; Dorastałeś z ojcem

Rodzina Johnny'ego pochodzi z Cape Cod w stanie Massachusetts. Jego matka zniknęła, gdy amerykański muzyk miał zaledwie rok. Po zniknięciu matki jego ojciec wziął na siebie obowiązki i wychował go razem z bratem rodzeństwa.

Krótki życiorys

Johnny Stevens, urodzony w 1986 roku w Massachusetts, obchodzi urodziny 10 kwietnia. 32-letni Johnny stoi na zwyczajnym wzroście i posiada obywatelstwo amerykańskie.

Jak na wiki, gwiazda rocka kocha tatuaż i ma atrament w wielu częściach swojego ciała.

Ostatnia aktualizacja: 5 lipca 2018 r.

Zalecane