blog

Johnny Weir Wiki: wesoły, mąż, rozwód, zima olimpijska 2018, wartość netto

Kiedy człowiek jest pewny swojej skóry i żyje życiem jak błogosławieństwo, perspektywa ludzi wobec niego traci na znaczeniu. Nie bojąc się opinii i krytyki ludzi, Johnny Weir żył na własnych warunkach, co sprawiało, że był zadowolony zarówno osobowo, jak i zawodowo. Johnny jest amerykańskim skaterem i osobowością telewizyjną, która rozprzestrzenia swoją magię podczas Zimy Olimpijskiej 2018.

  Johnny Weir Wiki: wesoły, mąż, rozwód, zima olimpijska 2018, wartość netto

Postrzeganie Johnny'ego na temat jego seksualności!

Tym, którzy nie mogą się doczekać poznania jego związku, najpierw ujawnijmy, że Johnny Weir jest otwarcie gejem. Johnny w swojej książce „Welcome to My New World” ujawnił swoją seksualność jako wesoły i podczas rozmowy z People Magazine (2011) wyznał że jego seksualność stała się esencją jego życia. Powiedział,

Nie wstydzę się być sobą. Bardziej niż ktokolwiek inny, kogo znam, kocham swoje życie i akceptuję siebie. Co jest złego w byciu wyjątkowym? Jestem dumny ze wszystkiego, czym jestem i kim się stanę.”

W tej samej książce łyżwiarz wyznał, że jego rodzice zawsze wspierali go w kwestii seksualności. W styczniu 2018 r. Johnny napisał na Twitterze, że traktuje orientację seksualną tak samo jak swoją płeć lub kolor skóry i nie uważa, że ​​będąc gejem, cokolwiek zmieniło w jego życiu.

A co z życiem małżeńskim Johnny'ego?

Johnny ożenił się z absolwentem prawa Wiktorem Woronowem 30 grudnia 2011 r. w sądzie w Nowym Jorku. Zabrał się do Twittera, aby ujawnić dobrą wiadomość, gdzie po prostu poinformował publiczność o ślubie za pomocą emoji miłosnej.

„Więc pokłóciliśmy się, a potem poszedłem spać, ponieważ następnego dnia musiałem pracować, a on wszedł – zupełnie nie sam – i poprosił, żebym położyła się z nim w biblijnym sensie, a kiedy odmówiłem, kłótnia między nami zaczęło. Broniłem się i szkoda, że ​​został ślad na jego ciele, bo gdy tylko policja przyjechała do naszego domu, pierwszą rzeczą, jaką zrobił, było pokazanie tego znaku, więc wiedziałem, że tak naprawdę nie obchodziło go to tak bardzo i jedyne, co zamierza zrobić, to mnie skrzywdzić”.

Łyżwiarz, który twierdził, że stracił cele życia i czuł się odizolowany z powodu dysfunkcjonalnego małżeństwa, rozstał się z byłym mężem Victorem w 2015 roku. Po rozwodzie Victor zaręczył się z tancerką lodową Joti Polizoakis.

Życie zawodowe i wartość netto:

Johnny jest dobrze znany jako amerykański łyżwiarz figurowy i komentator sportowy. Zainspirował go do kariery na łyżwach po tym, jak Oksana Baiul zdobyła złoty medal na Igrzyskach Olimpijskich w 1994 roku.

Wcześniej wziął lekcję jazdy na wrotkach, zanim wystąpił naprzód. Zdobył brązowy medal na Mistrzostwach Świata w Łyżwiarstwie Figurowym w 2008 roku.

Johnny'emu udało się również zdobyć dwukrotnie brązowy medal na finałach Grand Prix. W 2001 roku udało mu się zostać mistrzem świata juniorów po mistrzu kraju USA przez trzy lata (2004-2006).

Johnny pojawił się również w swoim własnym programie „Be Good Johnny Weir'. Oprócz tego Johnny pojawił się również w wielu programach, takich jak „When I Was 17”, „Kathy Griffin: My Life on the D-List” i wielu innych. jeszcze

W tej chwili Johnny szerzy magię podczas Zimy Olimpijskiej 2018, która odbyła się w Pjongczangu w komentarzu łyżwiarskim wraz z Tarą Lipinski. Podobnie Johnny cieszy się majątkiem 2 milionów dolarów netto.

Jego krótkie życiorys:

Według źródła wiki, Johnny Weir urodził się 2 lipca 1984 r. w Coatesville w stanie Pensylwania. Jego obecny wiek to 33 lata. Johnny ma około 5 stóp i 7 cali wzrostu. Jego pochodzenie etniczne jest białe. Rodzicami Johnny'ego są Patti i John. Studiował na Uniwersytecie Delaware.

Zalecane