blog

Jon Kay BBC, Wiek, Żonaty, Żona, Dziewczyna, Randki, Bio, Wynagrodzenie

Dziennikarstwo to rzeczywiście idealna kariera dla tych, którzy uwielbiają podróżować i poznawać różne miejsca i kulturę. Jednak polowanie na odkrycie czegoś wyjątkowego i ekscytującego może czasami skończyć się tym, że osoba jest uwięziona w poważnym problemie. Podobnie jest w przypadku Joh Kay'a, który utknął w śmiertelnym huraganie w Meksyku podczas pisania artykułów dla BBC. Jest prezenterem i dziennikarzem telewizji angielskiej, który obecnie prezentuje „Śniadanie BBC”.

 Jon Kay BBC, Wiek, Żonaty, Żona, Dziewczyna, Randki, Bio, Wynagrodzenie

Kariera i rozwój:

Jon Kay rozpoczął pracę w BBC jako lokalny stażysta reporterski po ukończeniu studiów w 1992 roku. Następnie awansował na pełnoetatowego reportera w BBC Radio Bristol po nakręceniu filmu dokumentalnego o rozwoju miasta, Bradley Stoke. Pełnił funkcję regionalnego korespondenta BBC Points West i przeniósł się do Londynu jako krajowy korespondent prasowy „BBC London News”.

Oprócz tego obecnie służy jako korespondent południowo-zachodniej części kraju dla „BBC News”. Regularnie zbiera również wiadomości w różnych częściach Wielkiej Brytanii i na całym świecie. Niektóre z jego godnych uwagi relacji to śledztwo Madeleine McCann z Portugalii w 2014 roku, proces Shrien Dewani z Kapsztadu i Igrzyska Olimpijskie 2012 z Londynu. Pełnił również funkcję korespondenta wyborczego w kampanii wyborczej w 2015 roku.

Ile ma wartość netto Jona?

Wybitny dziennikarz Jon Kay zainwestował kilka lat w sektor dziennikarski. Od początku swojej kariery pracował dla najbardziej znanej i cenionej sieci i robił reportaże na każdym kroku. Jego starania przez te wszystkie lata jasno pokazują, że zarabia ogromną pensję. Chociaż reporter nie ujawnił jasnych liczb, podejrzewamy, że cieszy się ogromną wartością netto, która wynosi setki tysięcy dolarów.

Dzielenie pięknego życia małżeńskiego z dziennikarką Żoną:

Widzieliśmy Jona Kay'a na ekranie telewizora relacjonującego wiadomości i wydarzenia z wielkim entuzjazmem. Rzeczywiście jest jednym ze znanych i czołowych dziennikarzy BBC, ale co ważniejsze, jest człowiekiem rodzinnym, który spełnia szereg odpowiedzi. Według bbc.co.uk Jon jest żonaty z kobietą, która jest również dziennikarką. Podróżował z nią po całym świecie przez rok, aby relacjonować historie.

Niewiele jest informacji na temat tego, kiedy zawiązali węzeł i jak długo spotykali się przed ślubem. Jednak oczywiste jest, że była jego dziewczyną dla niektórych i jej życzeniem jest, aby nie ujawnił odpowiednio nazwiska i innych informacji o miłości swojego życia i matce jego trójki dzieci. Na swoim Twitterze wspomniał o niej w kilku tweetach, ale żaden z postów nie zawiera jej zdjęć i imienia.

Zobacz też: Ben Brown Wiki, żonaty, żona, rodzina, BBC, wynagrodzenie, wartość netto, wzrost

Krótka biografia Jona:

Jon Kay urodził się w 1969 roku, co oznacza, że ​​ma 48 lat. Dziennikarz dorastał w Cheshire ze swoimi angielskimi rodzicami. Studiował na Uniwersytecie Exeter w Devon. Jon należy do rasy białej i ma idealną wysokość 6 stóp, która pasuje do jego osobowości.

Zalecane