blog

Jon Rudnicki Wiki, Dziewczyna, Randki, wesoły, Wzrost, Rodzice, SNL

Żadna osoba na świecie nie pokochałaby odrobiny humoru i śmiechu od czasu do czasu. Joe Rudnitsky jest aktorem i komikiem najbardziej znanym z roli członka obsady popularnego skeczowego serialu komediowego Saturday Night Live. Każda praca ma swoje zalety i wady; tak samo jest z jego pracą jako komika, ponieważ otrzymał zarówno pochwały, jak i sprzeciw za swoje czyny. Jest zwycięzcą konkursu Laugh Factory.

 Jon Rudnicki Wiki, Dziewczyna, Randki, wesoły, Wzrost, Rodzice, SNL

Kariera Jona w komedii:

Jeśli przejrzysz jego profil, to widać, że powstał w 1989 roku, ale to nie wtedy zaczął robić komedie, to właściwie data jego urodzin. Zyskał rozgłos po pojawieniu się w licznych filmach na YouTube. Zbierając ponad milion wyświetleń, dał się poznać jako komik. Następnie wygrał Laugh Factory’s Laugh Bowl Challenge Stand-up Comedy Competition.

Potem zaczął występować z The Groundings, co dało mu później szansę na występ w 41. sezonie Saturday Night Live. Po przedstawieniu Andersona Coopera w jednym odcinku, prezenter skrytykował go. Zagra u boku Reese Witherspoon w filmie Home Again, który będzie również debiutem filmowym aktorki Paige Spara.

Czy Jon ma dziewczynę?

Jeśli nie wiesz, dlaczego Anderson Cooper zaatakował komika za jego występ w SNL, cóż, pomyślał, że Jon wiedział o nim, że jest gejem i nic więcej. Wyśmiewał się tylko z tego aspektu i kontynuował, co obraziło kotwicę, a teraz może to całkiem wywnioskować, że nie jest gejem.

Więc on się spotyka? Czy ma w swoim życiu kogoś, kto nazywa go swoim chłopakiem? Wygląda na to, że te pytania pozostaną przez jakiś czas bez odpowiedzi. Po pozbyciu się Twittera jedyną formą informowania ludzi o swoim życiu zawodowym i osobistym jest Instagram, który w ostatnich dniach wypełniony jest jego pracami w filmach i na scenach.

Na razie prawdopodobnie jest singlem, ponieważ nie ma ani jednej rzeczy, która pokazuje mu kogoś, z kim mógłby się utożsamiać. Jest wtedy dość zajęty kilkoma projektami i graniem w filmie. Ale nie można całkowicie wykluczyć jego, randkowania i posiadania dziewczyny.

Krótki życiorys:

Jon Rudnitsky, który obecnie ma 27 lat, urodził się 22 września 1989 roku. Urodził się w Harrington Park w stanie New Jersey z białych rodziców i tam dorastał. Według wiki jest siostrzeńcem Michaela Orena, byłego ambasadora Izraela w USA. Ukończył aktorstwo na Uniwersytecie Południowej Kalifornii. Komik jest nie tylko zabawnym mężczyzną, ale jest też niesamowicie przystojny i ma dobry wzrost.

Zalecane