blog

Jonah Marais Wiki, Wiek, Urodziny, Rodzice, Dziewczyna, Randki, Wzrost

W maju 2016 r. wiele osób zobaczyło coś lub jakieś imię na liście najpopularniejszych hashtagów, które nie mogły zadzwonić. Jonah Marais to piosenkarz pop i członek zespołu Why Don’t We, który z dnia na dzień stał się sensacją dzięki swoim coverom popularnych piosenek roku. Pierwszy album jego zespołu, EP Why Don't We, został wydany w czerwcu tego roku.

 Jonah Marais Wiki, Wiek, Urodziny, Rodzice, Dziewczyna, Randki, Wzrost

Wznieś się w kierunku sławy w wieku 15 lat; Dołączył do zespołu Pop Boy Band „Why Don't We”

Jonah miał 15 lat, kiedy zaczął publikować okładki różnych przebojów w usłudze transmisji na żywo YouNow w 2013 roku. Został uznany i stał się częścią różnych ważnych wydarzeń w mediach społecznościowych. Wraz ze wzrostem popularności platform społecznościowych artysta muzyczny miał szansę wystąpić wraz z innymi znanymi kolekcjami i YouTuberami na DigiTour 2014.

Młody i ambitny piosenkarz, Jonah, lat 20, wydał następnie album, Kiedy zniknie światło dzienne jako artysta solowy w kwietniu 2016. Jego kolekcja składała się z takich hitów jak Obraz o tematyce wojennej oraz Zabierz Cię dziś do domu . W błyskawicznym tempie rozpalił dużą liczbę obserwujących w mediach społecznościowych, co sprawiło, że stał się sensacją. Dołączył do amerykańskiej grupy pop boy, Dlaczego nie? i wydali album pod tym samym tytułem w czerwcu 2017 r.

Jonah zgromadził swoją wartość netto dzięki swojej muzycznej karierze. Podpisał kontrakt z firmą zarządzającą „26”. Następnie brał udział w różnych przedstawieniach scenicznych, w tym w DigiTour. Jego pierwszy album jako artysta solowy wywarł ogromny wpływ i zawierał wiele przebojów. Wraz ze wzrostem sławy zgromadził ponad 300 tys. obserwujących na Instagramie.

Podobno będzie randkową gwiazdą Instagrama; Fani ciągle gadają o dziewczynie

Piosenkarz rośnie z każdą śpiewaną piosenką. Poczynając od okładek do śpiewania oryginałów teraz dojrzał nie tylko w swoim zawodzie, ale także osiągnął wiek dorosły. Ma dużą liczbę oddanych i lojalnych fanów, którzy ciągle bzyczą o swojej dziewczynie. Jonah pojawił się także wśród fanów w Nowym Jorku w tweecie udostępnionym przez „Why Don’t We Updates” 7 grudnia 2017 r.

Pomimo jego skromnego życia, 23 marca 2018 r. pojawił się film na YouTube, w którym twierdził, że Jonah spotyka się z gwiazdą Instagrama, Tatum Dahl. W 4-minutowym i 26-sekundowym filmie YouTube opublikowanym przez „ szufelka z boysbandu, ” obejmował rozmowę między nimi w mediach społecznościowych.

Niemniej jednak Jonah nie wypowiedział się jeszcze na temat swojego romansu z gwiazdą Instagrama, Tatumem. Od czerwca 2018 jest podobno kawalerem.

Życie rodzinne Jonasza; Ma dwoje rodzeństwa

Jonah urodził się dla swoich rodziców, Tima Frantzicha i Carrie Frantzich. Ma dwoje rodzeństwa, brata Zebulona Frantzicha i siostrę Esther Grace jako członków jego rodziny. Artysta muzyczny łączy wspaniałe więzi z rodzicami. Na swoim Instagramie często publikuje zdjęcia członka swojej rodziny, zwłaszcza z dziadkami.

Krótki życiorys

Jonah Marais, który urodził się jako Jonah Marais Roth Frantzich w 1998 roku, obchodzi swoje urodziny 19 czerwca. Pochodzi z Stillwater w Minnesocie. Należy do narodowości amerykańskiej i posiada białe pochodzenie etniczne. Jonasz stoi na wysokości 1,68 m (5 stóp 6 cali) i ma znak urodzenia jako Bliźnięta.

Jak na wiki, wyruszył w trasę z ABC Chłopiec Band gwiazda Devina Hayesa w 2014 r.

Ostatnia aktualizacja: 6 czerwca 2018 r.

Zalecane