blog

Jonathan Scott Wiki, żonaty, żona, rozwód, dziewczyna, randki, wartość netto

Wybitna gwiazda jako osobowość HGTV, a także znana jako twarz „Brata nieruchomości” i „Kupowania i sprzedawania”, a także najbardziej znana jako prezenterzy, którzy występują razem ze swoim rodzeństwem, Drew Scootem; on jest panem Jonathanem Silverem Scottem. Jest także współwłaścicielem i producentem nadzorującym firmę Scott Brothers Entertainment, która produkuje treści telewizyjne, filmowe i cyfrowe dla amerykańskich i kanadyjskich stacji telewizyjnych.

 Jonathan Scott Wiki, żonaty, żona, rozwód, dziewczyna, randki, wartość netto
 • Rodzeństwo
 • Wybitna gwiazda jako osobowość HGTV, znana również jako twarz „Brata nieruchomości” i „Kupowania i sprzedawania”, a także najbardziej znana jako prezenterzy, którzy występują razem ze swoim rodzeństwem, Drew Scottem; on jest panem Jonathanem Silverem Scottem. Jest także współwłaścicielem i producentem nadzorującym firmę Scott Brothers Entertainment, która produkuje treści telewizyjne, filmowe i cyfrowe dla amerykańskich i kanadyjskich stacji telewizyjnych. Scott był gospodarzem czterech kolejnych corocznych nagród i był prezenterem podczas ceremonii w 2009 roku.

  Dowiedz się o jego wartości netto i wynagrodzeniu

  Gospodarz programu telewizyjnego, Jonathan, ma szacowany majątek na 10 milionów dolarów, a jego brat Drew również zgarnął jego majątek na ponad 10 milionów dolarów. Zasługują na to, ponieważ są gospodarzem telewizyjnym, prezenterem, magiem, a nawet osobowością biznesu nieruchomości.

  Zobacz: Danielle Cohn Wiek, wzrost, chłopak, randki, romans

  Jednak stał się znany ze swojej zdolności do zabierania domów, które wydają się niemożliwe do naprawienia i przywracania ich do stanu nowego, a Scott Real Estate, Inc. niedawno ma biura w Vancouver, Calgary i Las Vegas, co również pomaga zarobić kolosalne wartości netto i pensję .

  Niemniej jednak swój pierwszy dom kupił w wieku osiemnastu lat, a po kolejnym remoncie Jonathan sprzedał go rok później z zyskiem 50 tys. dolarów, już po wejściu do świata biznesu.

  Bracia są problematyką reality show ' Bracia Własności ”, ale zaczął występować w przedstawieniach teatralnych, kiedy ten facet był w szkole podstawowej, a potem stał się jednym z najmłodszych międzynarodowych iluzjonistów na świecie. Oprócz występów Scott służył również jako model i ćwiczył sztuki walki. Jonathan jest trzynastokrotnym mistrzem kanadyjskiego karate. Tak więc od 2012 roku Scott zaprezentował również program ' Kupować i sprzedawać ' a od 2013 roku w serialu 'Brother vs. Brother', dzięki czemu wyróżniony nagrodą Leo Award dla Najlepszego Gospodarza w Programach Informacyjnych lub Lifestyle'owych dla Property Brother w 2011 roku.

  Poza tym angażuje się również w inicjatywy młodzieżowe i pracuje na rzecz programów pozyskiwania funduszy na leczenie raka w Szpitalu Dziecięcym St. Jude. Współpracował również z siecią artystów zaangażowanych w prowadzoną przez Paula Haggisa organizację non-profit Artists for Peace and Justice, która wspiera społeczności na Haiti poprzez programy edukacyjne i zdrowotne. A w listopadzie 2017 r. obaj jego bracia zostali wybrani przez Habitat for Humanity do jego najwyższego honoru, Habitat Humanitarians.

  Od tej chwili bracia duet zamierzają wyremontować stary dom z sitcomu HGTV Grupa Brady'ego. Bracia spekulują, że będzie to największy projekt remontowy, jaki kiedykolwiek zrobili.

  Nie zapomnij: Lesley Murphy Wiki: Wiek, praca, rodzina, zaręczyny, chłopak, randki

  Jonathan Scott z Property Brother: jest żonaty czy samotny?

  Jonathan, jako osoba o wielu obliczach, ożenił się młodo i od tego czasu rozwiódł się, a na wesele ubrał się w kilt, aby uczcić szkockie dziedzictwo rodziny. Ten facet od tego czasu wyjaśnił, że są młodzi i nie pasują do siebie.

  Jeśli chodzi o jego typ damy, Jonathan powiedział, że świetnie sobie radzi z dzieckiem i w przeszłości umawiał się z dziewczyną z dziećmi. Jonathan powiedział też, że potrzebuje dziewczyny, która go rozśmieszy. Ze względu na sławę, jaką otrzymali Property Brothers, Scott powiedział, że znalezienie dziewczyny z prawdziwymi intencjami może być trudne.

  Ale w 2015 roku jego życie miłosne było pełne troski i uczucia, gdy znalazł dziewczynę, która troszczyła się o niego i bardzo go kochała. Hiacynta Kuzniecow była dziewczyną, która dała jej całą miłość swojego życia. Poznali się w programie Chelsea Handler's Netflix Show jesienią 2015 roku i zerwali ze swoim związkiem i zaczęli szanować się nawzajem, by na zawsze pozostać niezmienieni.

  Jonathan Scott ze swoją byłą dziewczyną Jacintą Kuzniecow (zdjęcie: maternityweek.com)

  Cieszyli się swoim szczęśliwym związkiem przez ponad dwa i pół roku z mnóstwem najlepszych wspomnień, ale niestety zakończyli swoje życie miłosne w kwietniu 2018 roku. Hiacynta już znalazła nowy sposób na poruszanie się w swoim życiu. Po siedmiu miesiącach ich rozłąki Hiacynta zaręczyła się z filmowcem Willem Allenem w listopadzie 2018 roku. Nie mogą się doczekać ich ceremonii ślubnej.

  Gwiazda reality show również nie jest tak daleko w tyle z rozpoczęciem nowych stron swojego życia. Od 2019 roku zaczął spotykać się z Zooey Deschanel. Poinformowano, że para spotkała się w sierpniu 2019 roku podczas kręcenia serialu Carpool Karaoke. Zooey potwierdzono, że rozstała się z nią 6 września, kiedy para się spotkała. Widziano, jak trzymali się za ręce tuż po tygodniu od rozstania Zooey z byłym mężem.

  Musisz również to zobaczyć: Gian Luca Passi de Preposulo Bio, wiek, urodziny, praca, żonaty, żona, wzrost

  Krótki życiorys

  Gospodarz programu telewizyjnego, biznesmen i magik, Jonathan urodził się w Vancouver w Kanadzie 28 kwietnia 1978 roku i dorastał na koniu Grange w pobliskim mieście Maple Ridge i dorastał ze swoim identycznym bliźniakiem Drew i ma starszego brata, JD. Posiada obywatelstwo kanadyjskie i białe pochodzenie etniczne. Jego wzrost to ponad 6 stóp i 4 cale oraz atrakcyjne i dobrze ułożone ciało.

  Zalecane