blog

Jonathan Silver Scott Żonaty, Żona, Rozwód, Dziewczyna, Randki, Geje

Kanadyjska osobowość telewizyjna i przedsiębiorca Jonathan Silver Scott jest jak dotąd doskonałym profilem we współczesnym przemyśle rozrywkowym. Znany jako współgospodarz wraz ze swoim bratem bliźniakiem Drew, a także ze współpracy ze swoim starszym bratem J.D. Scottem. Współzałożyciel i producent wykonawczy Scott Brothers Entertainment, Scott jest ulubioną osobowością telewizji reality, a także rozpoznawanym jako iluzjonista oraz producent telewizyjny i filmowy.

  Jonathan Silver Scott Żonaty, Żona, Rozwód, Dziewczyna, Randki, Geje

Profesjonalne życie

Na początku swojej kariery Scott kojarzył się z małymi produkcjami teatralnymi z ekskluzywnymi przedstawieniami, aw ciągu następnej dekady zdobył także wiele nagród za najlepsze przedstawienia pracy. Współprowadził popularny program telewizyjny HGTV Property Brothers, odkąd zaczął kręcić w 2009 roku ze swoim bratem bliźniakiem, Drew Scotta. W 2015 roku Jonathan i Drew Scott stworzyli linię mebli ogrodowych o nazwie Scott Living i ukończyli pisanie swojej pierwszej książki „Dream Home”.

Przeczytaj także: Kristen Hancher Wiki: Wiek, chłopak, wzrost

Po zwycięstwie czwartej serii, trzej bracia założyli dodany spin-off serii Property Brothers. W ostatnich latach Scott pokazywał także pokazy magii w Las Vegas, relacjonując pokaz Murraya Saw Chucka w Laugh Factory.

Wartość netto

Po ciężkiej pracy i poświęceniu oraz współpracy ze swoim starszym bratem J.D. Scottem udało mu się zebrać ekskluzywną pensję i majątek w wysokości około 10 milionów dolarów. Ponieważ aktywnie działa w branży, z dnia na dzień rozwija się dobrobyt i rozwija swój biznes. Żyje wysokiej jakości życiem ze swoimi braćmi w Las Vegas, które biorą za swój dom.

Samotna czy randka po rozwodzie z żoną?

Ku zaskoczeniu wszystkich Scott ożenił się w bardzo młodym wieku. Był żonaty z Kelsy, który planował rozkład lotów w liniach lotniczych. Ponieważ małżeństwo było bardzo szybką i pochopną decyzją, później rozwiódł się z żoną. Scott mówi, że powodem rozwodu było to, że para była zbyt młoda i nie pasowała do siebie idealnie.

On i jego była żona Kelsy poznali się w 2007 roku, a kanadyjski aktor przeniósł się z nią do Las Vegas. W ciągu roku zawiązali węzeł, ale ich związek nie wyszedł. Zerwana para sfinalizowała rozwód w 2009 roku, pozostając w związku małżeńskim przez prawie dwa lata.

Nie przegap: Brynn Rumfallo Wiki, Wiek, Urodziny, Wzrost, Rodzice, Chłopak, Randki

Po jego rozwodzie osobowość kanadyjskiej telewizji reality zaczęła spotykać się z Hiacyntą Kuzniecow w 2016 roku. Jednak po prawie dwóch latach pozostawania w związku ich wir romansu ustał w kwietniu 2018 roku.

Jonathan Silver Scott i jego była dziewczyna Jacinta Kuzniecow rozstali się w kwietniu 2018 roku po prawie dwóch latach randkowania (zdjęcie: Instagram)

Swoją byłą dziewczynę poznał jesienią 2015 roku na gali charytatywnej. Jonathan zakończył swoją pierwszą randkę rozmową poza torem, ale w końcu udało mu się zdobyć jej serce następnego dnia. Aktor zwrócił też uwagę, że był to „początek czegoś naprawdę wyjątkowego”. Odseparowana para pokazała swoją obfitość miłości w swoich mediach społecznościowych, aż do złamanego serca rozstania w kwietniu 2018 roku.

Dobra wiadomość dla jego fanów, Jonathan jest teraz singlem i nie spotyka się z nikim ani nie ma dziewczyny. Nie otworzył się dla publiczności, jeśli chce ponownie się ożenić, ani nie planuje zaręczyć się z żadną dziewczyną z branży.

Zobacz też: Lauren Duca Wiki, Wiek, Żonaty, Ślub, Mąż, Chłopak

Ponieważ w pogodne dni ogranicza się do kobiet, jego plotki są gejem, ale jego źródła wiki sugerują, że nie jest gejem i ma proste preferencje płciowe.

Krótki życiorys

Urodził się 28 kwietnia 1978 roku ze swoim identycznym bratem bliźniakiem Drew Scottem w Vancouver w Kanadzie jako ojciec Jima Scotta i matki Joanne Scott. Jest obywatelem kanadyjskim. Ma białe pochodzenie etniczne. Uwielbia zwierzęta domowe i jest właścicielem dwóch psów domowych o imieniu Gracie i Stewie. Posiada czarny pas drugiego stopnia w karate i gra na dudach.

Jonathan mieszka w Las Vegas w stanie Nevada ze swoim bratem bliźniakiem. Scott jest uwielbiany w mediach społecznościowych, w tym na Twitterze, Facebooku, Instagramie, Snapchacie itp.

Zalecane