blog

Jonathan Whitesell Wiki, Dziewczyna, Randki, Geje, Romans, Rodzice

Słynny aktor Jonathan Whitesell najwyraźniej uwięził serca milionów dziewcząt swoimi oszałamiającymi występami i oszałamiającym wyglądem. Niewielu jest aktorów, którzy potrafią go pokonać, jeśli chodzi o wygląd. Jonathan otrzymał ogromną miłość za rolę Herkulesa w popularnym serialu telewizyjnym ABC Once Upon a Time.

 Jonathan Whitesell Wiki, Dziewczyna, Randki, Geje, Romans, Rodzice

Kariera i postęp:

Jonathan Whitesell rozpoczął karierę zawodową jako aktor od roli Logana w filmie The Unspoken z 2015 roku. Pomimo wejścia do branży zaledwie dwa lata temu, udało mu się wystąpić w niektórych filmach. Aktor zaprezentował swoje umiejętności aktorskie w filmach takich jak Beyond (2016) i The Hollow (2015).

Ponadto występował gościnnie w programach takich jak The X-Files revival, The 100 i iZombie. Gwiazda została obsadzona u boku Micheala J Foxa, aktora Spin City w 2016 roku w filmie A.R.C.H.I.E.

Ile jest wart Jonathana?

Jonathan odszedł od przemysłu filmowego zaledwie dwa lata temu. Z pewnością zyskał sławę w krótkim czasie, ale wciąż ma przed sobą długą drogę. Wartość netto Jonathana jest prawdopodobnie w tysiącach, ale prawdopodobnie wzrośnie w nadchodzących latach dzięki jego wytrwałej pracy i wysiłkom w sektorze.

Pochodzący ze swoją dziewczyną aktorki!!

Przystojny aktor spotyka się obecnie z Chanelle Peloso, aktorką popularną dzięki roli Rachel Todds w filmie Disney Channel Zapped. Jonathan i dziewczyna spotykają się już od jakiegoś czasu i poważnie podchodzą do związku. Kochający chłopak często umieszcza swoje zdjęcia na Instagramie. Niedawno zamieścił ich zdjęcie z życzeniami urodzinowymi dla swojej ukochanej.

Jonathan i Chanelle są młodzi i koncentrują się na swoich karierach, a także na poświęcaniu czasu dla siebie nawzajem. Aktorzy wydają się zdeterminowani, by przedłużyć romans i wziąć ślub. Publiczność jest wyraźnie szczęśliwa widząc tę ​​parę razem i ma nadzieję, że będą kontynuować relację. Jego związek z Chanelle jasno pokazuje, że nie jest gejem.

Krótkie biografie Jonathana Whitesella:

Według niektórych źródeł wiki, Jonathan Whitesell urodził się 28 sierpnia 1991 roku, co oznacza, że ​​ma 25 lat. Dorastał w Kanadzie z rodzicami. Uzyskał dyplom z aktorstwa zarówno na ekranie, jak i na scenie na Uniwersytecie Capilano. Ma atrakcyjny wzrost 5 stóp 8 cali i doskonale utrzymane ciało, które podkreśla jego osobowość.

Zalecane