blog

Jonna Walsh Wiki, Bio, Wiek, Urodziny, Ślub, Rodzina, Wzrost, Wartość netto

Jonna Walsh jest amerykańską aktorką, popularnie znaną z roli Whitney Lithwick w popularnym dramacie medycznym Code Black. Pomimo magicznej obecności na ekranie i wspaniałych umiejętności aktorskich, aktorka ma kilka ról kinowych, a serial telewizyjny jest wyłączony. linia. Przed kobietą aż do jej kalibru w zawodzie aktorskim jest jeszcze długa droga. I nawet fani chcą zobaczyć więcej jej roli, która do tej pory była odpowiednio mniejsza.

 Jonna Walsh Wiki, Bio, Wiek, Urodziny, Ślub, Rodzina, Wzrost, Wartość netto

Jak Jonna Walsh poznała Lee DeWyze?

Jonna, lat 33, jest mężatką, która dzieli pakiet radości i szczęścia ze swoim partnerem, Lee DeWyze. Zainteresowaniem miłosnym jej życia jest zwycięzca 9. sezonu reality show „American Idol”. Swoją lepszą połówkę poznała w październiku 2010 roku podczas kręcenia swojego singla „Sweet Serendipity”.

Szczegóły dotyczące zaręczyn i ślubu

Para zaczęła cieszyć się swoim towarzystwem zaraz po pierwszym spotkaniu. Po randkowaniu przez prawie osiem miesięcy, gołąbki zaręczyły się w lipcu 2011. Są idealnym przykładem idealnej pary, która żyje błogo od ślubu 21 lipca 2012.

Zaledwie rok po zaręczynach, para wymieniła śluby na ślubie w stylu vintage w Maravilla Gardens w Camarillo w Kalifornii. Ich rodzina i kilku bliskich przyjaciół było świadkami wielkiego dnia duetu. Ponieważ Lee dość aktywnie korzysta ze swoich kont w mediach społecznościowych, udostępnia różne zdjęcia pary. Cóż, ostatnie zdjęcie gołąbków wydaje się warte obejrzenia.

Kariera jako aktorka

Jonna Walsh jest aktorką z zawodu, która jest znana z niektórych swoich imponujących napisów do filmów, takich jak „Code Black” i „Baby Daddy”, który został wydany w tym samym roku w 2016 roku. Przebojowa komedia z 2009 roku „Couples Retreat” okazała się być wydajność znakowania kariery pani. Sława Jonny wzrosła, gdy publiczność polubiła jej rolę Lacey.

To było w 2004 roku, kiedy Jonna rozpoczęła karierę jako aktorka, grając drobne role gościnnie w serialach takich jak „Phil of the Future i Drake & Josh”. Zadebiutowała w wieku dziewiętnastu lat.

Wartość netto Jonny Walsh?

Trzydziestotrzyletnia Jonna jest dość prywatna, jeśli chodzi o ujawnianie szczegółów związanych z jej zarobkami. Ale w przeciwieństwie do niej, wartość netto jej męża Lee szacuje się na około 500 tysięcy dolarów.

Jej krótki życiorys

Jonna świętuje swoje urodziny co roku 4 marca. Zgodnie z wiki, urodziła się w hrabstwie Los Angeles w Stanach Zjednoczonych w roku 1985. Kobieta, która stoi wysoka na wspaniałym wzroście, który pasuje do jej osobowości, należy do rasy białej.

Zalecane