blog

Jordan Calloway Żonaty, Żona, Dziewczyna, Randki, wesoły, Wartość netto

Wschodząca gwiazda Hollywood, zagrał Zacha Cartera-Schwartza w serialu Nickelodeon Unfabulous, Jordana Callowaya, jednego z najlepszych wschodzących aktorów Hollywood. Ma świetny wzrost i jest bardzo przystojny i znany ze swoich umiejętności aktorskich i doskonałej wydajności. Jest bardzo lojalny wobec swojej rodziny i rodziców i podziela te same wartości. Urodził się w Los Angeles w Kalifornii 2 października 1990 roku.

 Jordan Calloway Żonaty, Żona, Dziewczyna, Randki, wesoły, Wartość netto

Kariera i sukcesje Jordana:

Przyszedł do branży w wieku 10 lat, kiedy to miał pierwszą rolę telewizyjną w 200 odcinku „Parkerów”, ale jego pierwsza ogólnokrajowa ekspozycja miała miejsce w reklamach Coca-Coli, gdy miał zaledwie pięć lat.

Jednak ten facet miał pierwszą powracającą rolę jako K.J. Thibeaux w ER, ale zyskał sławę po tym, jak pojawił się jako Zach Carter-Schwartz w programach Nickelodeon, Unfabulous. Zagrał w oryginalnym programie „Freeform” z 2017 roku, „Beyond”.

Ile jest warte Callway's?

Jedna z rosnących wartości netto Jordana w latach 2015-2016 to 600 tysięcy dolarów, z jego wielką pensją, honorariami, premiami i wysokimi kwotami płatności za filmy i programy telewizyjne/seriale. Ta gwiazda uzyskuje również dodatkowe dochody z płatnego sponsorowania, reklam, rekomendacji i kilku innych źródeł. Jednak jego roczny dochód to 60 tysięcy dolarów.

Oprócz aktorstwa występował także w kilku międzynarodowych firmach, takich jak Coca-Cola, Nike, Kevin Calves i kilku innych firmach. Cóż, pojawił się także na jakimś występie na scenie, a także koncertował na swoich kilku koncertach.

Kim jest Jordan Randki teraz?

Wschodzący aktor, Calloway, słynie również ze swojego zadbanego ciała i przystojnego wyglądu, ale jeszcze się nie ożenił. Tak, ma ogromną liczbę fanek, ale nie znalazł żadnej kobiety, która spędziłaby całe swoje życie. Jest atrakcyjnym i damskim mężczyzną, ale niewiele wie o życiu miłosnym i romansach.

Jednak kilka lat temu w branży hollywoodzkiej pojawiła się gorąca wiadomość, że Jordan spotyka się z aktorką Malese Jow. Ale obaj zaprzeczyli plotkom jako dziewczyna/chłopak, a później wyjaśnili, że ich związek jest po prostu dobrymi przyjaciółmi. Ale znalazł też kilka razy z piękną aktorką, Alexandrą Shipp, ale nigdzie nie podzielił się jeszcze o ich związku, ale może być dobrym przyjacielem.

Cóż, nie jest gejem. A ostatnio przeprowadził wywiad na wiki, że szuka swojej potencjalnej żony, która go kocha, troszczy się i szanuje.

Krótki życiorys:

Jordan jest synem słynnej gwiazdy Tony'ego Calloway'a i operatora Josepha W. Calloway'a i ma brata Nilesa. Calloway ma obywatelstwo amerykańskie i jest pochodzenia afroamerykańskiego ze względu na oboje rodziców pochodzenia afrykańskiego. Ma również doskonały kształt ciała o wysokości 5 stóp i 11 cali.

Zalecane