blog

Jordan Fisher Wiki, Dziewczyna, wesoły, Rodzice, Pochodzenie etniczne, Taniec z Gwiazdami

Nowy mężczyzna w Tańcu z Gwiazdami udowodnił w przeszłości, do czego jest zdolny. Jordan Fisher, świeżo po odejściu z roli w klasycznym teatrze Hamiltona, ma zamiar popisać się swoimi umiejętnościami na scenie, ale tym razem jako tancerz. Pomysł, by pojawił się w programie, już wzbudza w nim trochę szumu, a bycie w parze z Lindsay Arnold po prostu podnosi poziom ekscytacji na zupełnie nowy poziom.

  Jordan Fisher Wiki, Dziewczyna, wesoły, Rodzice, Pochodzenie etniczne, Taniec z Gwiazdami

Najnowszy członek Tańca z Gwiazdami!

W zupełnie nowym sezonie „Dancing with the Stars” pojawił się nowy styl. US Weekly potwierdził niedawno, że gwiazda Grease Live, Jordan Fisher, jest gotowa pochwalić się swoimi umiejętnościami tanecznymi w 25. sezonie Tańca z gwiazdami.

Czytaj więcej: Elizabeth Smart Net Worth, mąż, rodzina, dzisiaj

Ale nie przyjeżdża sam, ponieważ dołącza do niego gwiazda NBA Derek Fisher, lat 43, aktor Frankie Muniz, lat 31, pływaczka Victoria Arlen, lat 22 i skrzypaczka Lindsey Stirling, lat 30.

Spektakl, którego premiera odbędzie się 18 września 2017 r.Już ma gwiazdorską obsadę na czele, w tym biggies, takie jak Drew Scott, Nick Lachey i Vanessa Lachey. Jordan, który ma przyjazną twarz w sędziowskiej Julianne Hough, 29 lat, przygotowuje się, by pokazać swoje umiejętności u boku 23-letniego partnera Lindsay Arnolda.

Gdy łączy się z Lindsay, jego konkurent Frankie jest sparowany z 23-letnim Witneyem Carsonem, który wygrał DWTS w 2014 r. z Alfonso Ribeiro, 42-latkiem.

Kariera i życie zawodowe:

Wszechstronnie utalentowany aktor, tancerz i piosenkarz zadebiutował w telewizji niewielką rolą Mario w 2009 roku „The Hustler”. Po pojawieniu się w kilku innych małych rolach, ma na swoim koncie dziewięć odcinków „Sekretnego życia” amerykańskiego nastolatka z 2012 roku. Następnie zdobył powracającą rolę Holdena w Live and Maddie (2015-2017).

Po tym, jak został obsadzony w roli Doody'ego w przeboju telewizyjnym Grease: Live z 2016 roku, jego popularność gwałtownie wzrosła. W tym samym roku zagrał w klasycznym przedstawieniu teatralnym Hamilton jako John Laurens i Philip Hamilton.

Ciekawe: Jane Douglas Wiki, wiek, pochodzenie etniczne, mąż

Jego dynamizm można przewidzieć również po tym, że jest również wokalistą i w 2016 roku wydał dwa single „All About Us” i „Lookin' Like That”. Jego trasy muzyczne i koncerty przyciągają tysiące zagorzałych fanów, a jego singiel „All About Us” zajął 26. miejsce na amerykańskiej liście Pop Chart.

Jordan wygrywa taniec z gwiazdami!

Jordan wygrał Dancing With The Star wraz ze swoją partnerką Lindsay Arnold i został ogłoszony zwycięzcą 25. sezonu we wtorek, 21 listopada 2017 r. Jordan zabrał się do swojego Twittera, aby podzielić się hołdem dla swojego partnera tanecznego i mentora.

Jordan wspomniał również, że jego druga znacząca Ellie kibicowała mu z odległości około 2000 mil. Ellie weszła na swój Instagram, aby udostępnić zdjęcie Jordana wraz z podpisem, który brzmiał „ A TWOIM ZWYCIĘZCĄ 25. SEZONOWEGO TAŃCA Z GWIAZDAMI JEST JORDAN FISHER.'

On ma dziewczynę! Ale co z plotkami o gejach?

Słynny aktor teatralny i telewizyjny jest swego rodzaju magnesem dla kobiet i w przeszłości był w wielu związkach, co nie przeszkadza mu w ogłoszeniu nowej dziewczyny, Ellie Woods na Instagramie. Jego powiązania i przeszłe relacje obalają plotki o gejach

Niedawno opublikował zdjęcie z dziewczyną Ellie Woods w Walentynki i podpisał obraz „Szczęśliwego dnia”. Ellie ma oszałamiające oczy, które mogą sprawić, że każdy facet poczuje się słabo w kolanach, a ludzie nie mogą winić Jordana za to piękno.

Jordan był w związku z Coleyem Lambem w 2016 roku, a duet miał wiele zdjęć na swoim koncie w mediach społecznościowych. Ale po rozstaniu Jordan usunął wszystkie swoje zdjęcia, podczas gdy Coley wciąż ma ochotę na niektóre z nich.

„Grease: Live”, który obnosi się ze swoimi tatuażami na szyi i lewym ramieniu, opublikował zdjęcie z Audrey Case cieszącą się słonecznym dniem na plaży. Podpisał zdjęcie:

Takie dni nie są zbyt odrapane.

Jordan Fisher jest zaangażowany!

TAk! Przeczytałeś to poprawnie. Jordan Fisher jest zaręczony ze swoją dziewczyną Ellie Woods, a wiadomość o ich zaręczynach została udostępniona przez Jordan na swoim Instagramie po dziewięciu dniach.

20 maja 2019 r. Jordan zadał pytanie swojemu wieloletniemu najlepszemu przyjacielowi i kocha Ellie w ich rodzinnym mieście Birmingham w Alabamie. Po dwóch miesiącach planowania Fisherowi udało się to zrobić i w spokojnym otoczeniu otoczonym wodą i drzewami Fisher ukląkł i poprosił Ellie, by została jego żoną. Ku zaskoczeniu nikogo, Ellie powiedziała TAK!.

Chase Rice Wiki, żona, dziewczyna, wartość netto

Po utrzymywaniu rzeczy w tajemnicy przez ponad tydzień, Jordan wyrzucił fasolę z ich zaręczyn, udostępniając wideo ze swojej propozycji na swoim Instagramie. Potem został natychmiast zalany życzeniami i gratulacjami od swoich zwolenników.

Jeśli chodzi o kolejny etap ich związku, Jordan i jego teraz narzeczona Ellie stwierdzili, że zadecydują o wszystkim co najmniej rok, aby zdecydować o swoim ślubie. Do tego czasu Ellie będzie absolwentką Uniwersytetu w Alabamie. Gratulujemy nowo zaręczonej parze!

Krótkie życiorys i rodzina Jordana:

Zgodnie z jego wiki, urodził się jako Jordan William Fisher w Birmingham w stanie Alabama; wziął swój pierwszy oddech 24 kwietnia 1994, co daje mu 23 lata. Urodził się z nastoletniej matki, która zmagała się z nadużywaniem substancji i została adoptowana przez dziadków ze strony matki, Rodneya i Pata Fishera.

W 2014 roku doniesienia sugerowały, że połączył się z rodzicami, kiedy przeprowadził się z matką do Los Angeles, a później dołączył do niego ojciec. Jordan, który ujawnił, że należy do mieszanego pochodzenia etnicznego, ma dwoje rodzeństwa Cory i Trinity. Ma przyzwoitą wysokość 5 stóp i 8 cali i utrzymuje szczupłą sylwetkę.

Zalecane