blog

Jordan Gavaris Dziewczyna, Randki, wesoły, Wywiad i Wartość netto

Kanadyjski aktor Jordan Gavaris jest znany z roli Felixa Dawkinsa w serialu BBC America Orphan Black. Pracował przy „Historii nienaturalnej” Cartoon Network i „Morze drzew” Gus Van Sant. Po ujawnieniu się jako wesoły w wieku 19 lat otrzymał wsparcie od swojej niereligijnej rodziny.

 Jordan Gavaris Dziewczyna, Randki, wesoły, Wywiad i Wartość netto

Po ujawnieniu się jako wesoły w wieku 19 lat otrzymał wsparcie od swojej niereligijnej rodziny.

Jordan wychodzi jako wesoły; Pochodzący amerykański aktor

Kanadyjski aktor Jordan Gavaris jest otwarcie gejowskim celebrytą, który lubi związek z amerykańskim aktorem Devonem Grayem. Duet pielęgnuje związek chłopaka z dziewczyną od września 2012 roku Czarny sierota Aktor po raz pierwszy ujawnił swoją seksualność podczas wywiadu z magazynem Vulture w lutym 2017 roku. Aktor z dumą oświadczył, że „ był gejem . Wyszedł jako wesoły w wieku 19 lat, a jego rodzina wiedziała o jego dziwaczności.

Jordan Gavaris i jego chłopak Devon Graye spotykają się od września 2012 roku (zdjęcie: Instagram)

Jordan poznał Devona na Twitterze; śledził amerykańskiego aktora w mediach społecznościowych i napisał puentę na swoim Twitterze. Po przeczytaniu wiadomości Devon zaczął rozmawiać z kanadyjskim aktorem i ostatecznie gołąbki zgodziły się spotkać w Los Angeles.

Przeczytaj także: Piosenki Ralpha Tresvanta, album, wartość netto? Ile jest jego wart?

Pochodzący z Caledonu zarezerwował lot prosto do LA i miał romantyczną randkę przy kawie z Devonem. Po długim związku Jordan przeniósł się do Los Angeles i od tego czasu stali się potężną parą gejów.

Przed Jordanem krążyły plotki, że spotykał się z urodzoną w Kanadzie aktorką Tarą Joshi. Jednak od razu krytykuje te wieści i zdradza, że ​​są tylko dobrymi przyjaciółmi i nic między nimi nie ma.

Ile jest wart netto Jordana Gavarisa?

29-letni Jordan przywołuje szacowaną wartość netto na ponad milion dolarów ze swojej kariery jako kanadyjskiego aktora. Zgodnie z PayScale aktor zarabia średnio 50 529 USD rocznie. Jordan, który działa w branży aktorskiej od 2008 roku, może pochwalić się dość lukratywnymi dochodami.

Nie przegap: Loren Grey Wiki, Wiek, Chłopak, Randki, Rodzice, Wzrost, Urodziny

Jego kariera rozpoczęła się w 2008 roku, kiedy zatrzymał się w filmie, 45, obr./min , czyli Canadian Independent. Pracował także w serialach aktorskich Historia nienaturalna , który był transmitowany na Cartoon Network. Zasłynął z Czarny sierota , program w BBC America i Canada's Space. W 2014 roku otrzymał nagrodę dla najlepszego aktora drugoplanowego. W 2018 roku Jordan pojawił się z powracającą rolą Micka Englisha w serialu komediowo-dramatowym ABC Weź dwa.

Krótki życiorys

Urodzony jako Jordan James Gavaris 25 września 1989 r. Jordan pochodzi z Caledon w Ontario. Dorastał z dwójką rodzeństwa w Kanadzie i jest najmłodszym dzieckiem swoich rodziców. Jego ojciec jest greckim imigrantem, a matka jest pochodzenia północnoeuropejskiego.

Zobacz też: Julian Dennison Wiki: Wiek, wzrost, wartość netto, rodzina, Deadpool 2

Kanadyjski aktor stoi na wysokości 5 stóp i 10 cali. W wywiadzie powiedział, że zawsze stara się utrzymać swoją budowę ciała. Czyli głównie ćwiczy, a po wstąpieniu do klubowego centrum fitness zawsze stosował zdrową dietę.

Zalecane