blog

Jordan McGraw Wiki: Żonaty, Żona, Dziewczyna, Net Worth - Wszystko o synu Phila McGrawa

Amerykański piosenkarz i główny gitarzysta Jordan McGraw jest najbardziej znany jako syn amerykańskiego psychologa Phila McGrawa. Ale co więcej, dał się poznać jako piosenkarz i uczynił swoje nazwisko znanym ze swojego zespołu Hundred Handed. Występujący w różnych gatunkach, od rocka po pop, Jordan jest znacznie bardziej utalentowany, jeśli chodzi o muzykę i śpiew. Będąc jednym z wybitnych muzyków, należy do aspirujących artystów, którzy poświęcili się muzyce.

  Jordan McGraw Wiki: żonaty, żona, dziewczyna, wartość netto – wszystko o Philu McGraw's Son

Profesjonalna kariera

W wieku 15 lat Jordan zaczął grać na gitarze, a w 2005 roku stworzył swój pierwszy zespół, Plusy gdzie występował jako gitarzysta prowadzący i wokalista. W 2010 roku został podpisany przez Grupa muzyczna Organica (OMG) jako główny autor tekstów do działu wydawniczego. Gdy włączony o mój Boże , pracował z różnymi artystami, w tym z Margo Rey i Crystal Harris, i nagrywał własne piosenki.

W latach 2011-2015 Jordan grał w zespole jako główny gitarzysta Gwiazdy w stereo z siedzibą w Los Angeles w Kalifornii. Alternatywny zespół rockowy został rozwiązany w 2015 roku. Później do grupy dołączył Jordan Sto rąk jako wokalista. Ich debiutancki singiel Kochaj mnie jak w weekend stał się sławny w 2015 roku dzięki członkom zespołu Drew Langanowi jako perkusiście i Mattowi Blackowi jako basista. W 2017 roku zespół rozstał się z Mattem i wydał single typu Miss Kalifornii, zbyt dobry, klimat oraz Świętować.

Chcesz wiedzieć więcej: Gra o tron ​​John Bradley Żona, dziewczyna, rodzina

Ile jest warte netto Jordana McGrawa?

Jako główny wokalista i gitarzysta swojego zespołu, Jordan prawdopodobnie zgromadził tony wartości netto. Współczesne style zespołu pomogły jego zespołowi zgromadzić rzesze słuchaczy i zagrali kilka koncertów w różnych częściach Ameryki. Podobnie uczynił swojego ojca, Phila McGrawa, dumnym, który jako amerykański psycholog i producent telewizyjny ma pokaźną wartość netto 400 milionów dolarów.

Poza tym zarabia na swoim kanale YouTube. Zgodnie z listą społecznościową szacunkowe zarobki w YouTube wynoszą 224–3,6 tys. USD miesięcznie, a jego roczne zarobki na YouTube wahają się od 2,7 tys. do 43 tys.

Wgląd w życie osobiste Jordana

Podobno Jordan spotykał się z Crystal Harris w 2011 roku. Jednak ich związek polegał na tworzeniu muzyki i większość czasu spędzali w studiu nagraniowym w Hollywood. Jordan był autorem piosenek w tej samej wytwórni, co Crystal. Ich przytulność była głównym powodem plotek, a w 2012 roku Crystal poślubiła amerykańskiego biznesmena Hugh Hefnera, kończąc plotki o jej związku z Jordanem.

Dowiedz się więcej: AJ Vollmoeller Wiki, wiek, studia, chłopak

W 2017 roku Jordan ujawnił swoją dziewczynę, Marissę Jack, która dołączyła na scenę razem z zespołem. Marissa, wschodząca gwiazda z Phoenix w Arizonie, spotkała się z Jordanem w 2012 roku i para w końcu zaczęła się spotykać. Jednak zakończyli sześcioletni związek i rozstali się na początku 2018 roku.

Jordan spotyka się teraz ze swoją piękną damą, z którą publikuje zdjęcia na Instagramie. Informacje dotyczące jego partnerki nie są dostępne, ponieważ nie ujawnił jej imienia. Jednak pani nazwała się Ragan Photo na koncie na Instagramie.

Para podzieliła się tylko swoją relacją z bliskimi przyjaciółmi na Instagramie i nie opublikowała jeszcze swojego romansu na żadnych wydarzeniach na czerwonym dywanie.

Przytulność tej uroczej pary jest łatwo widoczna na ich Instagramie, a jego dziewczyna często dzieli się wspólnie spędzonymi chwilami. W niedawne Walentynki 2019 udostępniła na Instagramie trzy kwadratowe zdjęcia i życzyła mu walentynki. Uznała, że ​​bycie dziewczyną Jordana to marzenie. Podobnie, dama podzieliła się nawet obrazem, na którym para cieszyła się wieczorem, przytulając się i całując.

Co najważniejsze, Jordan i jego ukochana przeszli już dwa lata randkowania. Obaj świętowali tę okazję w Polo Lounge, delektując się paluszkami z kurczaka i szampanem. Aby uczcić wyjątkową rocznicę randek, dama Jordana udostępniła im przytulne ujęcie na Instagramie i życzyła mu rocznicy.

Chociaż Jordan nie ujawnił swojego romansu ze swoją nową dziewczyną, nie jest gejem i jest heteroseksualny w swoim prawdziwym życiu.

Życie rodzinne

Jest synem znanej osobowości telewizyjnej Phila McGrawa, znanego jako Dr. Phil i jego żony Robin McGraw. Jego matka, Robin, jest autorką bestsellerów New York Times. Jako rodzeństwo ma w rodzinie starszego brata, Jaya McGrawa. Jay poszedł w ślady swojego ojca, ponieważ jest autorem kilku poradników skierowanych do nastolatków.

Krótkie biografie Jordana McGrawa

Jordan urodził się w 1986 roku, co oznacza, że ​​ma 31 lat. Urodziny obchodzi 21 października i ma obywatelstwo amerykańskie. Piosenkarz ukrył swój pomiar wzrostu, ale patrząc na jego zdjęcie, osiąga wysoki wzrost. Jego wykształcenie również nie jest dostępne na stronach wiki.

Zalecane