blog

Jordyn Woods Wiki: wiek, chłopak, randki, ciąża, rodzina, wartość netto

Jak daleko możesz sięgnąć, aby wesprzeć przyjaciela w trudnych chwilach? Niewątpliwie wszyscy zrobią co w ich mocy, ale zrobienie czegoś, co Kylie Jenner zrobiła dla swojej najlepszej przyjaciółki, Jordyn Woods, jest naprawdę trudne. Jenner pomogła swojej rodzinie za 10 000 dolarów, gdy jej ojciec zmarł na raka, co spowodowało, że rodzina była słaba ekonomicznie. Jordyn to modelka z zawodu, która pojawiła się w serialu Nadążyć za Kardashianami.

  Jordyn Woods Wiki: wiek, chłopak, randki, ciąża, rodzina, wartość netto

Jenner pomogła swojej rodzinie za 10 000 dolarów, gdy jej ojciec zmarł na raka, co spowodowało, że rodzina była słaba ekonomicznie. Jordyn to modelka z zawodu, która pojawiła się w serialu, Z kamerą u Kardashianów .

Skandal z oszustwem z małym tatusiem Khloe, Tristanem Thompsonem

Kardashianie zawsze są wśród skandali, ale skandal z oszustwami Jordyn z małym tatusiem Khloe, Tristanem Thompsonem, wstrząsnął całym klanem Kardashian. Khloe i cały klan Kardashian byli bardzo blisko Jordyn i uważają ją za część rodziny. Była nawet modelką dla marki odzieżowej Khloe Good American. Więc wszystko było surrealistyczne, odkąd wyszły na jaw wieści o jej związaniu się z Tristanem.

Jordyn został zauważony, jak obściskiwał się z chłopakiem Khole na imprezie 17 lutego 2019 r. Wiele źródeł potwierdziło nowość w US Weekly 19 lutego 2019 r. Źródło podało,

„Jordyn była niepewna siebie i zawsze znana jako BFF [Kylie Jenner], więc kiedy zaczęła zwracać na siebie uwagę jako własna osoba od Tristana, nie wiedziała, jak sobie z tym poradzić, Jordyn była trochę na haju, ale teraz jest w jej najniższym punkcie. To naprawdę smutne dla Kylie, ponieważ Jordyn była jedyną prawdziwą przyjaciółką Kylie i czuje się zagubiona.

Sytuacja była jeszcze gorsza, gdy Khloe skonfrontowała się z Jordynem. Na początku zaprzeczyła plotkom, ale później je przyjęła. Od czasu konfrontacji z Jordynem Khole zerwała ze swoim związkiem z Tristanem. Klan Kardashian wybrał już swoje strony i nie śledził Jordyna w mediach społecznościowych. Chociaż Kylie nie śledziła tylko Tristana, ale to zdecydowanie nie znaczy, że wybaczyła Jordynowi to, co zrobiła swojej starszej siostrze Khloe. I chociaż Kylie może wybaczyć Jordynowi w przyszłości, może nie zostać zaakceptowana przez Kardashian.

Czy Jordyn Woods z kimś się spotyka?

Jordyn był widziany z popularnym artystą Jadenem Smithem na jednym z wydarzeń na czerwonym dywanie w Nagrody modowe w Royal Albert Hall w grudniu 2016 r. Duet uczestniczył w tym wydarzeniu jako para, ale wieści nie mogły pójść dalej, ponieważ w tej chwili wciąż spotykał się z Sarah Synder.

Jednak Jordyn ma kilka postów na Twitterze z hasłem chłopaka. Opublikowała tweeta 13 sierpnia 2013 r., w którym zacytowała, że ​​tęskniła za swoim chłopakiem z psim emoji. Jordyn opublikowała również kolejny tweet 23 stycznia 2013 r., W którym sarkastycznie powiedziała, że ​​spanie jest jej nowym chłopakiem.

W 2013 roku, 26 października, napisała na Twitterze, że ma nowego chłopaka, który nazywa się Flash Hudgens. Jednak teraz podobno spotyka się z wschodzącą gwiazdą NBA.

Nie zapomnij o gwieździe NBA: Jordan Clarkson Dziewczyna, Randki, Rodzice, Wiki, Wynagrodzenie, Wartość netto

Randki z gwiazdą NBA; Schwytany na podwójnej randce!

Jordyn Woods podobno spotykał się z cudownym dzieckiem NBA, Devinem Bookerem. Według TMZ została zauważona w Nice Guy w Zachodnim Hollywood 30 maja 2018 roku na podwójnej randce z siostrą jej najlepszej przyjaciółki Kendall Jenner i Benem Simmonsem.

Dwa miesiące po jej randce z Devinem bliskie źródła Jordyn Woods potwierdziły w lipcu 2018 r., że duet się spotyka. Chociaż są zakochani, jest zbyt wcześnie, aby stwierdzić, że para wyjdzie za mąż. Obecnie cieszy się chwilą z perspektywą NBA.

Jej rosnąca bliskość z Devinem podobno stworzyła przepaść między nią a jej BFF, Kylie. Jednak najlepsi przyjaciele sfałszowali plotki, współpracując przy okazji premiery nowej kolekcji kosmetyków do makijażu. Kosmetyki Kylie . 21 września 2018 r. obaj wzięli udział w dopasowanych lateksowych strojach, aby uczcić otwarcie wspólnego przedsięwzięcia biznesowego. W uroczystości wzięły udział gwiazdy rzeczywistości, takie jak Khloe Kardashian, Kris Jenner i Kourtney Kardashian.

Kylie definiuje prawdziwą przyjaźń, pomaga rodzinie Jordyna!

Nie tylko dzięki jej zapierającym dech w piersiach zdjęciom w mediach społecznościowych, ale także Jordyn zyskała sławę jako najlepsza przyjaciółka Kylie Jenner. Duet poznał się na imprezie domowej wspólnego przyjaciela we wczesnych latach nastoletnich. I nie zajęło im trochę czasu, aby wymienić się numerami i zostać najlepszymi przyjaciółmi.

Nie przegap: Monica Rose Wiek, córka, stylistka

Gdy ich więź się wzmocniła, Kylie podarowała swojej najlepszej przyjaciółce zupełnie nowego Mercedesa Benz AMG GLE 63 Coupe w jej 20. urodziny w 2017 roku, podczas gdy wiadomości o ciąży Kylie były w całym Internecie. Jordyn pomogła również Kylie ukrywać swój ciążowy wygląd przez wiele miesięcy.

Kylie pomogła nawet finansowo rodzinie swojej najlepszej przyjaciółki, gdy ojciec Jordyn zmarł z powodu raka.

Nagła śmierć ojca

Rok 2017 był dla Jordyn przygnębiający, ponieważ u jej ojca od bardzo dawna zdiagnozowano raka i nie mógł dłużej żyć z rodziną.

Jordyn, którą łączyła wielka więź z ojcem, poinformowała swoich fanów i wyznawców o śmierci ojca z rozdzierającym serce podpisem. Ona napisała,

Ostatniej nocy niebo dostało innego anioła. Mój tatuś. Zaledwie dwa tygodnie temu zdiagnozowano u niego raka i wtedy było już za późno. Doceniam miłe słowa wszystkich i to dla mnie znaczy świat. To nadal nie wydaje się prawdziwe. Na zawsze i na zawsze

Strona GoFundMe. Celem było dotarcie do 50 000 dolarów i jej najlepszej przyjaciółki; Kylie własnoręcznie przekazała 10 000 dolarów, aby zrekompensować swoją miłość do rodziny.

Nie chciałbyś przegapić: Brody Jenner Żonaty, Zaręczony, Żona, Dziewczyna, Rodzina, Programy telewizyjne

Jest także didżejką i rozbudza publiczność swoją ekscentryczną mieszanką muzyki. Jak na wiki, ma aż dziewięć tatuaży na swoim ciele.

Krótki życiorys

Urodzony 23 września 1997 r. Jordyn Woods został wychowany w Kalifornii w Stanach Zjednoczonych, zgodnie z wiki. Model stoi na wysokości 1,75 m (5' 7”) i należy do afroamerykańskiej grupy etnicznej.

Uczęszczała do pobliskiej szkoły w swojej okolicy, aby ukończyć edukację.

Zalecane